Sekce

Galerie

/gallery/486860ed75_18561706_o2.jpg

Kapitolové: Schnívání, Navždy s Tebou

 

Jednorázové: Vrátím se pro tebe, Věčný svit neposkvrněné duše

Kapitolové

 

 

Slzy? To slovo neznám!

 

+.jpg

Bella se přistěhovala do městečka Forks, ke svému otci. Snaží se sžívat s místním nehostiným prostředím a s novými přáteli. Dokonce má přítele jménem Jacob, ale necítí k němu to, co on cítí k ní. Snaží se probudit k němu lásku. Po prožitém měsíci se do města vracejí Cullenovi. Bellu okamžitě okouzlí Edward a je si jistá, že se do něho zamilovala. Koho si vybere? Jacoba nebo Edwarda? Nechce nikomu ublížit, ale rozhodnout se musí. Pak příjde rána, kterou Bella nečekala a je rozhodnutá skoncovat se svým životem. Poté si svůj čin rozmyslí a udělá něco, co si myslí, že je nejlepší. Nechá trpět toho, kdo jí ublížil, aby se cítil stejně jako ona, ale vymkne se jí to z rukou. Jak to celé dopadne? Nechte se překvapit a čtěte mojí povídku.

Kapitoly: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 - konec.

 

 

 

Schnívaní

 

sdajshdkjashdkjashdjkh.jpg

Billa se chtě nechtě musí přistěhovat ke svému otci, Charlosovi, do Frogs. Hned, co přijede, ji otec přesvědčí o tom, že tu jsou samí blázni. Potkává Jamuleta, kterého si matně pamatuje z mládí. Začne se ,,bavit" se spolužáky - slintající Febikou, chlupatou Nigelou, motajícím se Nikem, debilním Imrichem a s největším magorem, Ekvádorem. Ten se do ní zamiluje, ale ona ho stále odmítá. Avšak Ekvádor není takový magor, jak vypadá nebo se to jen Bille zdá? Spolu s nimi zažívá spoustu bláznivých příhod.

Kapitoly: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 - konec l část, 23 - konec ll část, 24 - konec + epilog.

 

Navždy s Tebou

/gallery/NST.jpg

Bella byla oblíbená a krásná, ale po smrti své matky přestala dbát o svůj vzhled. A vtom se objevil Edward. Okamžitě se do něj zamilovala, ale věděla, že nemá šanci, aby její city opětoval. Nezajímala ho a ke všemu měl dívku, Lauren. Svou pomocnou ruku k získání Edwardových citů ji nabídne Emmett. Zprvu mu nevěří, ale poté souhlasí. Po měsíci je z Belly zase ta krásná dívka, kterou bývala. Edward se jí dvoří a ona jeho náklonnost přijímá. Na plese se stane to, co Edward nechtěl, ale Bella po tom toužila. Stráví spolu noc. Hned den na to se stane zásadní věc. Bella odjede do Itálie a tam se její život od základů změní…

kapitoly: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23,

Prosím, odpusť

/gallery/PO.jpg

Do deštivého městečka, kam sluneční paprsky zavítají jen málo kdy, se přistěhuje osamělý mladík Edward Masen. Přihlásí se na zdejší střední školu a tam se střetává s Bellou, do které se okamžitě zamiluje. Prožívají spolu krásné zamilované dny a pak Edward musí na pár dní odjet. A v tom okamžiku přijíždí do města Tyler, Edwardův bratr - identické dvojče. S ním přichází stín křivdy, sporů a zloby, jež mezi sebou ti dva mají. Tyler však není jako Edward. Je jeho přesný opak. Potkává Bellu a začíná rozehrávat svou hru a aby toho nebylo málo, tak se ve městě objevuje něco, co je stejně nebezpečné jako upíři…

Kapitoly: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,

 

Jednodílné

 

 

Dotknout se hvězd

 

Arts-022-(eMobilez-com).jpg

Jednoho dne se Bella dozvídá, že má rakovinu a nezbívá jí moc času. Edward jí nabízí záchranu a věčný život, ale ona odmítne. Pak přichází rozloučení a Bellina smrt.

Zde

 

Věčný svit neposkvrněné duše

/gallery/VSND.jpg

Bella umírá a ocitá se v nebi. Tam se stkává se záhadnou bytostí, která jí řekne, že se musí vrátit na zem a tam potkává muže, do kterého se zamiluje, ale ví, že se musí vrátit tam, kam patří.

l, ll, lll

 

Vrátím se pro tebe

/gallery/VSPT.jpg

Edward a Bella jsou nejlepší přátelé. Bella se do Edwarda zamiluje, řekne mu to? Jak to celé dopadne?

Zde

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 2 3

ambra

3)  ambra (19.06.2010 22:49)

Milá Billo, tys pěkná opička . Velikost č.3 fakt stačí, ať to kvůli mně nemáš jako plakát.

ScRiBbLe

2)  ScRiBbLe (19.06.2010 22:40)

ambra: Jasná páka, kočko, už jdu na to:D :D .

ambra

1)  ambra (19.06.2010 19:38)

Ahoj zlato, máš moc pěkné Shrnutí, ale prosím prosím, nešlo by dát větší písmo? Vypadám jak šílenec s obličejem 3 cm od monitoru. A to s brejlema na nose...:D :D :)

«   1 2 3

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek