Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1755 1756 1757 1758 1759 1760 1761 1762 1763 ... 1936   »

julie

3545)  julie (02.02.2012 22:00)

Carlie,

Bosorka

3544)  Bosorka (02.02.2012 21:56)

http://www.youtube.com/watch?v=bkBYVNrjjIs
Edo, jen pro tebe!
PS: chtěla bych v jejím věku takhle vypadat!

Twilly

3543)  Twilly (02.02.2012 21:55)

Oli

Carlie

3542)  Carlie (02.02.2012 21:53)

Flákám se teď na netu a čtu vtipy a tohle se mi líbí. Spoluautorská tvorba má něco do sebe, jasan :

„Kolik spisovatelů je potřeba k výměně žárovky? Dva. Jeden ji skoro celou zašroubuje a druhý tomu dá na konci překvapivý obrat.“

Twilly

3541)  Twilly (02.02.2012 21:52)

náhodou Ambři...

SarkaS

3540)  SarkaS (02.02.2012 21:51)

Hele sestři to je dobrý nápad, přijeď na návštěvu Budu v Praze jen v pondělí :(

ambra

3539)  ambra (02.02.2012 21:49)

Panebože! Fuj, to jsem se lekla! Astrid, klid, to není on! To je nějaká opice křížená s Mr. Beanem. A vůbec, tyhle věci mimo téma by tu vůbec neměly strašit! .

Lipi4

3538)  Lipi4 (02.02.2012 21:48)

Šári, když budeš v Praze cca po středě, tak Ti jí dám dřív a nebo to budeš mít i s donáškou :D :D (13.-17. mám jarňáky )

SarkaS

3537)  SarkaS (02.02.2012 21:19)

to je fešák úplný Hubert

Twilly

3536)  Twilly (02.02.2012 21:17)

Je úžasnej, viď?

Astrid

3535)  Astrid (02.02.2012 21:17)

Bože!!!
moj andel krásny, takto ho dehonestovať!! ...

Bosorka

3534)  Bosorka (02.02.2012 21:16)

Kurnik, asi se dám na upíry!

Twilly

3533)  Twilly (02.02.2012 21:09)

JO!!!! TO je VON, mého srdce šamiňón!!!! *fworks* :D

SarkaS

3530)  SarkaS (02.02.2012 15:42)

Tak jo, tohel mi nepomohlo, ale chápu tě :D :D :D To je fakt, hlavně že bude!

Twilly

3529)  Twilly (02.02.2012 15:10)

Šári, já se vždycky dostanu ke knížce až "s podpisem"... co ti mám říct? :p ... ale podstatné je, že se k ní DOSTANU *fworks*

SarkaS

3528)  SarkaS (02.02.2012 15:09)

:( :( :( A já si musím počkat, to je tak unfair :'-( :'-( :'-( :'-(

AMO

3527)  AMO (02.02.2012 15:05)

Holky v našem knihkupectví jsou zlatééé!!!! Zrovna jsem si ji vyzvedla a usedám s kávou k příběhu NEBEZPEČNÉ LÁSKY!!!!

Nebrasko, opravdu voní

Twilly

3526)  Twilly (02.02.2012 09:31)

Sláva ti, kíhkupče! Kačenko, oficiálně přeju klukům, kachnám i Tobě, aby jste si NEBEZPEČNĚ a s LÁSKOU podmanily ještěte širší dav čtenářů, jako je tenhle web *fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks*

«   1 ... 1755 1756 1757 1758 1759 1760 1761 1762 1763 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse Jacob 2