


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1439980×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3544) Bosorka (02.02.2012 21:56)
http://www.youtube.com/watch?v=bkBYVNrjjIs
Edo, jen pro tebe!
PS: chtěla bych v jejím věku takhle vypadat!
3542) Carlie (02.02.2012 21:53)
Flákám se teď na netu a čtu vtipy a tohle se mi líbí. Spoluautorská tvorba má něco do sebe, jasan
:
„Kolik spisovatelů je potřeba k výměně žárovky? Dva. Jeden ji skoro celou zašroubuje a druhý tomu dá na konci překvapivý obrat.“
3540) SarkaS (02.02.2012 21:51)
Hele sestři to je dobrý nápad, přijeď na návštěvu
Budu v Praze jen v pondělí
3539) ambra (02.02.2012 21:49)
Panebože! Fuj, to jsem se lekla! Astrid, klid, to není on! To je nějaká opice křížená s Mr. Beanem. A vůbec, tyhle věci mimo téma by tu vůbec neměly strašit!
.
3538) Lipi4 (02.02.2012 21:48)
Šári, když budeš v Praze cca po středě, tak Ti jí dám dřív a nebo to budeš mít i s donáškou
(13.-17. mám jarňáky
)
3531) spinny (02.02.2012 20:10)
http://www.collegehumor.com/embed/6702366/twilight-explains-the-debt-crisis
3530) SarkaS (02.02.2012 15:42)
Tak jo, tohel mi nepomohlo, ale chápu tě
To je fakt, hlavně že bude!
3529) Twilly (02.02.2012 15:10)
Šári, já se vždycky dostanu ke knížce až "s podpisem"... co ti mám říct?
... ale podstatné je, že se k ní DOSTANU
*fworks*
3527) AMO (02.02.2012 15:05)
Holky v našem knihkupectví jsou zlatééé!!!! Zrovna jsem si ji vyzvedla a usedám s kávou k příběhu
NEBEZPEČNÉ LÁSKY!!!!
Nebrasko, opravdu voní
3526) Twilly (02.02.2012 09:31)
Sláva ti, kíhkupče!
Kačenko, oficiálně přeju klukům, kachnám i Tobě, aby jste si NEBEZPEČNĚ a s LÁSKOU podmanily ještěte širší dav čtenářů, jako je tenhle web
*fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks*
3545) julie (02.02.2012 22:00)
Carlie,