Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1756 1757 1758 1759 1760 1761 1762 1763 1764 ... 1936   »

Lipi4

3525)  Lipi4 (01.02.2012 16:41)

Tak jo, už to mají i distribuční sítě ( hlásí Váš knihkupec:D )

Ree

3524)  Ree (01.02.2012 16:07)

Dneska slaví 33. narozeniny Rachelle Lefevre, nebo-li původní Victoria. A kromě ní slaví i Heather Morris, která hraje Brittany v Glee
EDIT: A taky Garrett Morris, kterého můžete znát ze seriálu 2 broke girls jako Earla

Nebraska

3523)  Nebraska (01.02.2012 12:14)

Strhující puchýře! ;)

Lipi4

3522)  Lipi4 (01.02.2012 10:01)

Dnes vycházejí v našem nakladatelství hned tři novinky, které potěší především dívky a paní: devátý díl Upířích deníků, druhý díl Klubu čarodějek a strhující novinka Kateřiny Petrusové Nebezpečná láska

. . .. . .. tak to dnes hlásá FB Fragmentu
.. . .. . ale zatím nikde v distribuci není :p

Lipi4

3521)  Lipi4 (01.02.2012 06:39)

Tak se budem modlit, aby nezmrzli

Bosorka

3520)  Bosorka (01.02.2012 06:34)

Mám obavy, že mi cestou zamrznou zednící

Lipi4

3519)  Lipi4 (01.02.2012 06:31)

Bos, to mi povídej :p :p ... kdo v tom má jet do školy .. vždyť zamrznout všechny mozkový závity co mám

Bosorka

3518)  Bosorka (01.02.2012 06:10)

Fuj! - 13,6 A to mám jít jako ven?

Ree

3517)  Ree (31.01.2012 22:54)

MarryTyger: Nemusíš to psát nikam, stačí znovu zaškrtnout, že je článek hotov, pak se nám to objeví v administraci a až to tam někdo uvidí, zveřejní to.

MarryTyger

3516)  MarryTyger (31.01.2012 20:07)

Nevím, kam to mám napsat :( Už jsem si opravila ten perex, zveřejníte mi tu povídku?

Twilly

3514)  Twilly (31.01.2012 17:37)

Tak ho prásknem do starého železa a najdeme zajíčky

Bosorka

3513)  Bosorka (31.01.2012 17:33)

ALe Brad nám taky nějak šediví...on snad taky stárne!

Bosorka

3512)  Bosorka (31.01.2012 17:31)

Já vím, že je normální, ale že mi kope za Alexe :D

Twilly

3511)  Twilly (31.01.2012 17:23)

Proč Macíčku, že je Amo normální?

Bosorka

3510)  Bosorka (31.01.2012 17:17)

Amo ty mě překvapuješ

AMO

3509)  AMO (31.01.2012 15:49)

Pravdu máš, drahá Twilluš, asi bych se rozloučila tak s půlkou a nahradila je jinými. Třeba i v tričku se sáčkem a s mírně zarostlou tlamičkou.

Twilly

3508)  Twilly (31.01.2012 15:44)

Amo, tam je toho víc, co bych tam nepustila

AMO

3507)  AMO (31.01.2012 15:41)

Jejky... se nám něco urodilo! Nad některými pochybuji, ale u vybraných se mlsně olizuji... no asi mlsně olizovala i je!
Jen přemýšlím, čím jsou 2 a 3 lepší než náš brouček. Ale také mohli najít lepší fotku...
A k tomu marně přemýšlím, kdo tam pustil 16 a 18

Lipi4

3506)  Lipi4 (31.01.2012 15:24)

Šáry, to musel vybýrat jedině nějakej chlap, protože jinak to není možný :D :D :D

«   1 ... 1756 1757 1758 1759 1760 1761 1762 1763 1764 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek