Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1758 1759 1760 1761 1762 1763 1764 1765 1766 ... 1936   »

SarkaS

3485)  SarkaS (28.01.2012 00:07)

My jsme holt zkaženej národ...

Ajjinka

3484)  Ajjinka (27.01.2012 23:35)

Hm, tak proč je u nás zatím od 12 let?

Astrid

3483)  Astrid (27.01.2012 22:27)

Klasifikácia a prístupnosť k filmu BEL AMI


http://www.robsessedpattinson.com/2012/01/robert-pattinsons-bel-ami-gets-uk.html

Twilly

3482)  Twilly (27.01.2012 14:07)

Docela těžký, ale zkus si prolítnout série, třeba ti bude něco povědomé... :p

3481)  lucie (26.01.2012 21:49)

Ahojky. Mam na Vás všechny prosbu ;) Chtěla bych najít jednu povídku na pokračování, která se mi moc líbila. Ale mám problém. Celkem veliký :'-( Zapomněla jsem jak se jmenuji i jejího autora Skoro bez šance, co? Možná kdybych napsala děj a někomu to přišlo povědomé a dal by vědět? Bella je v této povídce poloupírka, je dcerou Esmé a Carlisle. Někam se přestěhují a vedle v domě bydlí Alice a její bratr Edward (lidé) s jejich bohatými rodiči. Bella se začne kamarádit s Alice, chodí všichni na stejnou školu. Bella s Edwardem se nenávidí, on je sukničkář. Ale jak to tak chodí začnou spolu spát. Vsadí se mezí sebou, že Bella bude Edwarda prosit aby si ji zase "vzal" nebo tak něco.... Ona se potom seznámí s jeho bývalým nejlepším kamarádem a sázku zruší a dále nevím jak to pokračuje protože jsem další kapitolu nenašla :'-( Nepřipomíná Vám to nějakou povídku? Díky za spolupráci

Astrid

3480)  Astrid (26.01.2012 21:31)

aj ja pridám jeden link ešte navyše, pred týždňom vyšiel nový song od Evanescence je to krása!!!
http://www.youtube.com/watch?v=f1QGnq9jUU0

lumik

3479)  lumik (26.01.2012 20:56)

Ahoj všichni, tady je něco, co se mi moc líbí. Myslím, že vám by mohlo taky, když to souvisí s Twilight ;) Krásný večer a dobrou noc http://www.youtube.com/watch?v=kNZxJHoB530

Lipi4

3477)  Lipi4 (25.01.2012 23:38)

Celkem zajímavé hlasování http://www.ivillage.com/film-franchise-you-re-most-obsessed/1-i-419622

Zvlášť jsou zajímavé kategorie Hottes ´Breaking Dawn´ Hunk
nebo Best Onscreen Shirtless Moment

Twilly

3476)  Twilly (25.01.2012 17:12)

Jenda je šikula, ostatně, jako jeho maminka. Boa, gratuluju, hele, budeš dnes? Stýská se mi, fňuk.

Bosorka

3475)  Bosorka (25.01.2012 16:41)

A máme zápis za sebou a vypadá to, že úspěšně (musím se pochlubit jako pyšná matka ) . Aneb i cesta dlouhá tisíce mil začíná prvním krokem....

Nebraska

3474)  Nebraska (24.01.2012 21:25)

Brý večer, hlásím, že vedle na BH si můžete zasoutěžit o jednu Nebezpečnou lásku ;)
http://bez-hranic.cz/articles/je-libo-lasku-nebezpecnou/

Janeba

3473)  Janeba (24.01.2012 14:40)

Amazonko, krásné obrázky, Robert je tam prostě .... mňam!!!
Ach jo, já vím, proč tyhle zaručený zprávy solidních novin, nečtu!

Astrid

3472)  Astrid (24.01.2012 14:14)

Lenko to je tak dobre vedieť, díky
EDIT: holky okrem článku, je tu velmi pekná gifka - lúbime
http://www.robsessedpattinson.com/2012/01/robert-pattinsons-cosmopolis-gathers.html

Lenka326

3471)  Lenka326 (24.01.2012 14:08)

ambři, jsem klidná. Samozřejmě nemůžu vědět, co teď momentálně oba dělají, jsou pěkně zalezlí, ale kdyby se rozešli, už by se to určitě vědělo. Toy je měsíčník, vezmi si, před jak dlouhou dobou to připravovali, rozhovor stejně převzali z nějakého světového tisku a jejich dovětek nic neznamená.
Robsten by snad měli být společně na Berlinale 9.-19. února, oba z jiného důvodu, ale ve stejnou dobu na stejném místě. Tak uvidíme. ;)

LadySadness

3470)  LadySadness (24.01.2012 13:31)

nepanikárte!!! už skoro pred rokom som počula rovnakú klebetu, ale reč ich tela hovorila úplne inak, takže - kým to nebudú hovoriť všetky médiá, tak tomu neuverím

ambra

3469)  ambra (24.01.2012 12:36)

Ree, já to neznám, ale ráno jsem to prolistovala a zdá se, že je to jen dražší verze Rytmu života, takže už jsem zase klidná. Ale vidět to černé na bílém mě fakt vyděsilo .

Ree

3468)  Ree (24.01.2012 12:32)

Joy to měl určitě už dávno potvrzené, ambro. Oni přece mívají ty "exkluzivní rozhovory"

Ajjinka

3467)  Ajjinka (24.01.2012 10:41)

Astrid

3466)  Astrid (23.01.2012 23:44)

to né:'-( on ju nemohol opustiť, tomu neverím
musím ich vidieť na nejakej akcii. Potom to budem vedieť

«   1 ... 1758 1759 1760 1761 1762 1763 1764 1765 1766 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek