


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1439963×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3483) Astrid (27.01.2012 22:27)
Klasifikácia a prístupnosť k filmu BEL AMI
http://www.robsessedpattinson.com/2012/01/robert-pattinsons-bel-ami-gets-uk.html
3482) Twilly (27.01.2012 14:07)
Docela těžký, ale zkus si prolítnout série, třeba ti bude něco povědomé...
3481) lucie (26.01.2012 21:49)
Ahojky. Mam na Vás všechny prosbu
Chtěla bych najít jednu povídku na pokračování, která se mi moc líbila. Ale mám problém. Celkem veliký
Zapomněla jsem jak se jmenuji i jejího autora
Skoro bez šance, co? Možná kdybych napsala děj a někomu to přišlo povědomé a dal by vědět? Bella je v této povídce poloupírka, je dcerou Esmé a Carlisle. Někam se přestěhují a vedle v domě bydlí Alice a její bratr Edward (lidé) s jejich bohatými rodiči. Bella se začne kamarádit s Alice, chodí všichni na stejnou školu. Bella s Edwardem se nenávidí, on je sukničkář. Ale jak to tak chodí začnou spolu spát. Vsadí se mezí sebou, že Bella bude Edwarda prosit aby si ji zase "vzal" nebo tak něco.... Ona se potom seznámí s jeho bývalým nejlepším kamarádem a sázku zruší a dále nevím jak to pokračuje protože jsem další kapitolu nenašla
Nepřipomíná Vám to nějakou povídku? Díky za spolupráci
3480) Astrid (26.01.2012 21:31)
aj ja pridám jeden link ešte navyše, pred týždňom vyšiel nový song od Evanescence
je to krása!!!
http://www.youtube.com/watch?v=f1QGnq9jUU0
3479) lumik (26.01.2012 20:56)
Ahoj všichni, tady je něco, co se mi moc líbí. Myslím, že vám by mohlo taky, když to souvisí s Twilight
Krásný večer a dobrou noc
http://www.youtube.com/watch?v=kNZxJHoB530
3478) Lipi4 (26.01.2012 19:14)
Nové foto Kristen ze Sněhurky http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s320x320/395293_328841203815018_186450181387455_1013753_1942444057_n.jpg
3477) Lipi4 (25.01.2012 23:38)
Celkem zajímavé hlasování
http://www.ivillage.com/film-franchise-you-re-most-obsessed/1-i-419622
Zvlášť jsou zajímavé kategorie Hottes ´Breaking Dawn´ Hunk
nebo Best Onscreen Shirtless Moment
3476) Twilly (25.01.2012 17:12)
Jenda je šikula, ostatně, jako jeho maminka. Boa, gratuluju, hele, budeš dnes? Stýská se mi, fňuk.
3475) Bosorka (25.01.2012 16:41)
A máme zápis za sebou a vypadá to, že úspěšně (musím se pochlubit jako pyšná matka
)
. Aneb i cesta dlouhá tisíce mil začíná prvním krokem....
3474) Nebraska (24.01.2012 21:25)
Brý večer, hlásím, že vedle na BH si můžete zasoutěžit o jednu Nebezpečnou lásku
http://bez-hranic.cz/articles/je-libo-lasku-nebezpecnou/
3473) Janeba (24.01.2012 14:40)
Amazonko, krásné obrázky, Robert je tam prostě .... mňam!!!
Ach jo, já vím, proč tyhle zaručený zprávy solidních novin, nečtu!
3472) Astrid (24.01.2012 14:14)
Lenko
to je tak dobre vedieť, díky
EDIT: holky okrem článku, je tu velmi pekná gifka - lúbime
http://www.robsessedpattinson.com/2012/01/robert-pattinsons-cosmopolis-gathers.html
3471) Lenka326 (24.01.2012 14:08)
ambři, jsem klidná. Samozřejmě nemůžu vědět, co teď momentálně oba dělají, jsou pěkně zalezlí, ale kdyby se rozešli, už by se to určitě vědělo. Toy je měsíčník, vezmi si, před jak dlouhou dobou to připravovali, rozhovor stejně převzali z nějakého světového tisku a jejich dovětek nic neznamená.
Robsten by snad měli být společně na Berlinale 9.-19. února, oba z jiného důvodu, ale ve stejnou dobu na stejném místě. Tak uvidíme.
3470) LadySadness (24.01.2012 13:31)
nepanikárte!!! už skoro pred rokom som počula rovnakú klebetu, ale reč ich tela hovorila úplne inak, takže - kým to nebudú hovoriť všetky médiá, tak tomu neuverím
3469) ambra (24.01.2012 12:36)
Ree, já to neznám, ale ráno jsem to prolistovala a zdá se, že je to jen dražší verze Rytmu života, takže už jsem zase klidná. Ale vidět to černé na bílém mě fakt vyděsilo
.
3468) Ree (24.01.2012 12:32)
Joy to měl určitě už dávno potvrzené, ambro. Oni přece mívají ty "exkluzivní rozhovory"
3466) Astrid (23.01.2012 23:44)
to né
on ju nemohol opustiť, tomu neverím
musím ich vidieť na nejakej akcii. Potom to budem vedieť
3485) SarkaS (28.01.2012 00:07)
My jsme holt zkaženej národ...