Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1761 1762 1763 1764 1765 1766 1767 1768 1769 ... 1936   »

Lipi4

3425)  Lipi4 (19.01.2012 22:04)

Lee, myslím, že to nehroí, jelikož je to čistá pravda :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

leelee

3424)  leelee (19.01.2012 21:42)

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/396414_326643637368270_183813598317942_1064964_65677904_n.jpg

teda nejsem si jistá jestli mě tady několik z vás neukamenuje
a navíc to neni k tématu

miamam

3423)  miamam (19.01.2012 18:11)

Hm, to je inspirující :D

Twilly

3422)  Twilly (19.01.2012 18:01)

Romanťárna jak prase, fakt :p ... mno ale když už je někdo na zombíky

miamam

3421)  miamam (19.01.2012 18:00)

Taky teda koukám....:p To bude teda pěkná fíkovina, asi chtěj prostě napodobit TW, ale pardon - "miláčku, mám chuť na tvoji pravou půlku" ???

Twilly

3420)  Twilly (19.01.2012 17:44)

Jééééééééžiš majiááááááá, kam jsem se to dostala?

Bosorka

3419)  Bosorka (19.01.2012 17:37)

Astrid - tvé představy teda vypadají o dost lépe, i když to zavání zoofílií ;)

Bosorka

3418)  Bosorka (19.01.2012 17:34)

Už si představuju jejich milostný život...."Ups, miláčku, něco sis u mě zapomněl.." .

Lipi4

3417)  Lipi4 (19.01.2012 14:28)

Jediný klad toho filmu je John Malkovich

Empress

3416)  Empress (19.01.2012 14:19)

ČO? Tak to sa mi vidí už trošku moooc

Nebraska

3415)  Nebraska (19.01.2012 14:18)

Astrid, samozřejmě by to byl film s přístupností PG-13, takže by ji povozil - NA ZÁDECH! a vrcholem všeho by byl polibek za svitu měsíce, nebo tak něco ;)

Astrid

3414)  Astrid (19.01.2012 14:12)

Kentaur, Nebrasko?? Ich milostný život si akurát predstavujem *fworks*

Twilly

3413)  Twilly (19.01.2012 14:01)

no, toho nášho sexy tw drákulu ještě beru, ale tohle mi už přijde úplně cáklý... sorry, myslím, že tohle oželím, holky :p

SarkaS

3412)  SarkaS (19.01.2012 13:55)

To už tu myslím taky někde bylo :D Zapátrej v seriálech jako Herkules nebo Xena a určitě to objevíš

Nebraska

3411)  Nebraska (19.01.2012 13:54)

Je jasný, že aby měl u slečny šanci, musí ještě držet pohromadě ale stejně, ech... Čekám, kdy se objeví ona a kentaur, nebo tak něco :p

SarkaS

3410)  SarkaS (19.01.2012 13:52)

Ale na zombíka vypadá docela dobře :D Oproti těm napůl rozloženým v pozadí :D

Astrid

3409)  Astrid (19.01.2012 13:38)

ano, na to sa teším, hrá tam Teresa Palmer - velmi sa mi páči.
Najprv som myslela, že je to zle namalovaný Edward

Nebraska

3408)  Nebraska (19.01.2012 13:28)

ona a duch ☑
ona a upír ☑
ona a vlkodlak ☑
ona a zombie... už taky ☑ !

http://www.imdb.com/title/tt1588173/
Film o tom, jak se zombík zamiluje do holky, které sežral přítele. Taky se tak těšíte? ;)

Krystof

3407)  Krystof (18.01.2012 14:56)

Tak když to řikáš ty Šárko tak to je pak jasný :D

SarkaS

3406)  SarkaS (18.01.2012 00:08)

Ale nepovídej... Naopak ty tam nakráčíš a všechny je oslníš. Prostě to tak bude, ber to jako věštbu, jsem druhá Sibyla ;)

«   1 ... 1761 1762 1763 1764 1765 1766 1767 1768 1769 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still