


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1439948×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3424) leelee (19.01.2012 21:42)
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/396414_326643637368270_183813598317942_1064964_65677904_n.jpg
teda nejsem si jistá jestli mě tady několik z vás neukamenuje
a navíc to neni k tématu
3421) miamam (19.01.2012 18:00)
Taky teda koukám....
To bude teda pěkná fíkovina, asi chtěj prostě napodobit TW, ale pardon - "miláčku, mám chuť na tvoji pravou půlku" ???
3419) Bosorka (19.01.2012 17:37)
Astrid - tvé představy teda vypadají o dost lépe, i když to zavání zoofílií
3418) Bosorka (19.01.2012 17:34)
Už si představuju jejich milostný život...."Ups, miláčku, něco sis u mě zapomněl.."
.
3415) Nebraska (19.01.2012 14:18)
Astrid, samozřejmě by to byl film s přístupností PG-13, takže by ji povozil - NA ZÁDECH! a vrcholem všeho by byl polibek za svitu měsíce, nebo tak něco
3414) Astrid (19.01.2012 14:12)
Kentaur, Nebrasko?? Ich milostný život si akurát predstavujem
*fworks*
3413) Twilly (19.01.2012 14:01)
no, toho nášho sexy tw drákulu ještě beru, ale tohle mi už přijde úplně cáklý... sorry, myslím, že tohle oželím, holky
3412) SarkaS (19.01.2012 13:55)
To už tu myslím taky někde bylo
Zapátrej v seriálech jako Herkules nebo Xena a určitě to objevíš
3411) Nebraska (19.01.2012 13:54)
Je jasný, že aby měl u slečny šanci, musí ještě držet pohromadě
ale stejně, ech... Čekám, kdy se objeví ona a kentaur, nebo tak něco
3410) SarkaS (19.01.2012 13:52)
Ale na zombíka vypadá docela dobře
Oproti těm napůl rozloženým v pozadí
3409) Astrid (19.01.2012 13:38)
ano, na to sa teším, hrá tam Teresa Palmer - velmi sa mi páči.
Najprv som myslela, že je to zle namalovaný Edward
3408) Nebraska (19.01.2012 13:28)
ona a duch ☑
ona a upír ☑
ona a vlkodlak ☑
ona a zombie... už taky ☑ !
http://www.imdb.com/title/tt1588173/
Film o tom, jak se zombík zamiluje do holky, které sežral přítele. Taky se tak těšíte?
3406) SarkaS (18.01.2012 00:08)
Ale nepovídej...
Naopak ty tam nakráčíš a všechny je oslníš. Prostě to tak bude, ber to jako věštbu, jsem druhá Sibyla
3425) Lipi4 (19.01.2012 22:04)
Lee, myslím, že to nehroí, jelikož je to čistá pravda