Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1762 1763 1764 1765 1766 1767 1768 1769 1770 ... 1936   »

Lipi4

3405)  Lipi4 (18.01.2012 00:07)

Krystofe, já jsem jen musela oznámit skvělý výsledek

Twilly

3404)  Twilly (18.01.2012 00:07)

a já jsem prý teniska :p

Krystof

3403)  Krystof (18.01.2012 00:03)

No jo to by nebyla Lipi ,aby hned něco nevykecala . A hvězda nejsem...bude to moje první přehlídka a už vidim jak se jim tam zmrzačím a už mě někdy nikam nevemou :D ...

piky

3402)  piky (17.01.2012 23:10)

TAk to se asi máme na co těšit

Ajjinka

3401)  Ajjinka (17.01.2012 23:06)

No, její postava tam bude dělat věci, že se budeš divit - podle spoilerů, co se donesly na veřejnost, jí ke všemu dali ve filmu víc prostoru

piky

3400)  piky (17.01.2012 23:05)

Právě ... jen do toho obličeje ji moc vidět nejde

piky

3399)  piky (17.01.2012 23:05)

Právě že nečetla - mám sezam knih, které s musím přečíst, než umřu, a On the Road je na nějakém ... 210 místě... Ale mě spíš překvapilo, že se Kristen svlékla

Ajjinka

3398)  Ajjinka (17.01.2012 22:59)

piky, jestli jsi četla knížku, tohle tě nemůže překvapit ;) Navíc v té knížce hlavní hrdina přefikne tolik bab, že to ani nemusí být ona, Kirsten Dunst je tam, pokud vím, taky blond

Lipi4

3397)  Lipi4 (17.01.2012 22:58)

Jen nám ho ostříhaj nakrátko:p :p

leelee

3396)  leelee (17.01.2012 22:51)

:D :D :D chi chi modelka :D :D :D

Twilly

3395)  Twilly (17.01.2012 22:44)

hééééééééle, máme další hvězdu :D

Lipi4

3394)  Lipi4 (17.01.2012 21:32)

Jsem ho dneska dotáhla na casting na módní vlasovou show, která bude mít světovou premiéru 4.2. na Výstavišti.. hlavní firmou je Schwarzkopf

ale čas zatím nevím až ho budu vědět, tak dám echo

SarkaS

3393)  SarkaS (17.01.2012 21:28)

CO, co, co??? Víc informací! Víc! Víc!!! Kde, co, jak, proč, kde mám být a v kolik? *fworks*

Bosorka

3392)  Bosorka (17.01.2012 21:26)

Japato? Kde, co, jak?

Lipi4

3391)  Lipi4 (17.01.2012 21:25)

Holky, mezi námi je modelka .. ..

.. . . No vlastně model :D :D :D :D :D .. . . cca za dva týdny má světovou premiéru model ... Kryštof*fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks*

Bosorka

3390)  Bosorka (17.01.2012 06:51)

Nikdo není dokonalý!

Twilly

3389)  Twilly (17.01.2012 06:47)

Jo, Macku, promiň, ale právě ten zbožňuju.

Twilly

3388)  Twilly (17.01.2012 06:46)

Tyjo, já právě koukla z okna. Vono nasněžilooooooo!!!!! Jupiiiii

Bosorka

3387)  Bosorka (17.01.2012 06:41)

Ten bílý, studený, lepkavý blivajz?

Twilly

3386)  Twilly (17.01.2012 06:38)

Já chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

«   1 ... 1762 1763 1764 1765 1766 1767 1768 1769 1770 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek