


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1439924×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3324) Alrobell (11.01.2012 19:57)
Holky,
zítra bude jeden z těch fajn dní... má přijet kámoška... všechny díly twilight jsou nachystané... snídani přiveze - budou koláčky z pekárny a kafíčko... oběd jsem teď dovařila - penne formagio et spinachi (nebo jak se to píše), doplněné šunkou, pěkně všechno zapečené... brambůrky... a můžeme začít... pro mě edward pro ni Jacob... to bude pohoda!
3322) Lipi4 (10.01.2012 21:05)
Už se ví kde bude Rob sedět na PCA
nebo lépe vedle koho, když tam není Kristen
http://twitpic.com/85pin8
A Ashley by měla podle všeho sedět v blízkosti (podle fotky za) Davida Boreanaz (Angel, Booth) ![]()
3321) Kamci (10.01.2012 20:58)
a to jako jen kliknu, vrátím se zpátky a máte penízky??? tak to jdu klikat
3320) Bosorka (10.01.2012 20:49)
..........a Nebraska si již prohlíží katalog luxusních jachet
Carlie - hodná holka (viz. bééééééééránek)
. Na rok narození se mu radši nekoukám
3317) Kamci (10.01.2012 20:37)
pořád mluvíte o reklamách, já tu mám jen jednu, na roznos letáků ???????????
3308) Bosorka (10.01.2012 20:21)
Lipi - spíš kdo to neví, tak mu to řeknu! - ať ho to zajímá nebo ne! Např. moje matka - má vlastní krev- se na mě koukala dost zvláštním pohledem
. Ještě, že už mi nemůže zakázat počítač
3307) kytka (10.01.2012 20:19)
Poctivě na reklamy klikám. Už jsem byla na čočkách, učila jsem se anglicky a teď pojedu do Texasu.
3306) Lipi4 (10.01.2012 20:16)
Bos, to že máš dneska svůj osobní státní svátek ví snad celá republika
(no dobře republiky
)
. .. a kdo to neví je ostuda
3325) Bosorka (11.01.2012 20:01)
Tak to ti fakt závidím!
Ale já se taky dočkám