Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1766 1767 1768 1769 1770 1771 1772 1773 1774 ... 1936   »

Bosorka

3325)  Bosorka (11.01.2012 20:01)

Tak to ti fakt závidím!
Ale já se taky dočkám

Alrobell

3324)  Alrobell (11.01.2012 19:57)

Holky,
zítra bude jeden z těch fajn dní... má přijet kámoška... všechny díly twilight jsou nachystané... snídani přiveze - budou koláčky z pekárny a kafíčko... oběd jsem teď dovařila - penne formagio et spinachi (nebo jak se to píše), doplněné šunkou, pěkně všechno zapečené... brambůrky... a můžeme začít... pro mě edward pro ni Jacob... to bude pohoda!

Ajjinka

3323)  Ajjinka (11.01.2012 14:16)

Ona tam nakonec i dost možná bude Kristen

Lipi4

3322)  Lipi4 (10.01.2012 21:05)

Už se ví kde bude Rob sedět na PCA nebo lépe vedle koho, když tam není Kristen :D :D :D
http://twitpic.com/85pin8

A Ashley by měla podle všeho sedět v blízkosti (podle fotky za) Davida Boreanaz (Angel, Booth)

Kamci

3321)  Kamci (10.01.2012 20:58)

a to jako jen kliknu, vrátím se zpátky a máte penízky??? tak to jdu klikat;)

Bosorka

3320)  Bosorka (10.01.2012 20:49)

..........a Nebraska si již prohlíží katalog luxusních jachet ;)

Carlie - hodná holka (viz. bééééééééránek) . Na rok narození se mu radši nekoukám

Twilly

3319)  Twilly (10.01.2012 20:44)

No, ty tam máš alespoň nějakou, Rusalko...:p

Nebraska

3318)  Nebraska (10.01.2012 20:41)

Kamci, ony se obměňujou po nějaký době ;)

Kamci

3317)  Kamci (10.01.2012 20:37)

pořád mluvíte o reklamách, já tu mám jen jednu, na roznos letáků ???????????

Carlie

3316)  Carlie (10.01.2012 20:34)

A kolik, Bos? Let samozřejmě

Twilly

3315)  Twilly (10.01.2012 20:33)

Macíčku, tak tedy podávám alespoň já tomu tvýmu pac

Nebraska

3314)  Nebraska (10.01.2012 20:32)

Divé, divoce klikající divoženky!

kytka

3313)  kytka (10.01.2012 20:30)

Divé nebo divné??

kytka

3312)  kytka (10.01.2012 20:29)

Nebraska

3311)  Nebraska (10.01.2012 20:27)

Tyvole holky, vy klikáte jak divé!

Lipi4

3310)  Lipi4 (10.01.2012 20:23)

Bos, tomu se ani nedá věřit

Lipi4

3309)  Lipi4 (10.01.2012 20:21)

kytí, já jsem si jen četla v e-knize :D :D za to asi 100x

Bosorka

3308)  Bosorka (10.01.2012 20:21)

Lipi - spíš kdo to neví, tak mu to řeknu! - ať ho to zajímá nebo ne! Např. moje matka - má vlastní krev- se na mě koukala dost zvláštním pohledem . Ještě, že už mi nemůže zakázat počítač

kytka

3307)  kytka (10.01.2012 20:19)

Poctivě na reklamy klikám. Už jsem byla na čočkách, učila jsem se anglicky a teď pojedu do Texasu.

Lipi4

3306)  Lipi4 (10.01.2012 20:16)

Bos, to že máš dneska svůj osobní státní svátek ví snad celá republika (no dobře republiky:D )

. .. a kdo to neví je ostuda

«   1 ... 1766 1767 1768 1769 1770 1771 1772 1773 1774 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek