


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1439434×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3284) LadySadness (09.01.2012 15:51)
alebo radšej takto http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=utCTbzaBc_4
3283) LadySadness (09.01.2012 15:47)
a čo toto? http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=NC1FMyyQoAQ
3282) Astrid (09.01.2012 15:25)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xo4rrsNoWUQ#!
takže, aby sme vedeli na čo sa to presne tešujeme
*fworks*
*fworks*
*fworks*
3279) Astrid (07.01.2012 22:19)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ynRh2lflkmk#!
strašne strašne sme zamilované...
3278) Twilly (07.01.2012 22:14)
spíš bych řekla, že oba krásně "září" v černé... a ty rozcuchy (za umělecký dojem mají oba dva u mně desítku)
3277) Ajjinka (07.01.2012 21:41)
No... mladí asi určitě ne
A conversky ♥ mají je tam oba a jsou v nich boží ![]()
![]()
3276) ambra (07.01.2012 21:35)
Možná jejich nej společné fotky. Už asi nikdy nebudou tak mladí, krásní a zamilovaní
.
3275) miamam (07.01.2012 21:34)
mno jo... Tak už se to načetlo
já tyhlety krásný kecky mám ve světle zelený
3285) matysekmj (09.01.2012 17:04)
Jůůůůůůůůůůů ty videa jsou
*fworks*
A jak si tam cucá paleček
zas ty jeho prsty,já snad z toho jednou umřu
Chce to toho smajlíka co odpadne.