


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1439410×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3224) LadySadness (05.01.2012 02:59)
http://www.kinofilmyonline.com/2011/11/26/twilight-saga-usvit-1-cast-2011/
aj sem pre istotu dávam túto ponuku, nieje to skvelá kvalita, iba taká bežná, ale má to titulky, tak kto máte problémy s angličtinou, skúste toto, mne sa najviac pozdáva tá tretia verzia v poradí
3223) dorianna (04.01.2012 22:57)
mě se zase líběj Biedemaier růže, jsou krásný v kytici http://www.prodejstromku.cz/produkt/biedemaier-ruze/ , http://www.kvetinarstvionline.cz/18-114-large/kytice-ruzovych-ruzi.jpg
3222) LadySadness (04.01.2012 22:30)
ja som mala frézie, farebné v biedermayerovskom štýle (aj Bella ho mala) a dokonca voňavé, tam tie stonky takmer nevidíš
3219) Alrobell (04.01.2012 22:17)
Teď pojedu mimo mísu, ale podle mě, by si ti naši dva miláčci taky mohli něco takového střihnout
http://www.youtube.com/watch?v=Zx2wmWpaDEM
PS: tenhle film stejně jako Goslinga aaaaaaaaahhh! *sflíkací smajlík**sflíkací smajlík**sflíkací smajlík**sflíkací smajlík**sflíkací smajlík**sflíkací smajlík**sflíkací smajlík**sflíkací smajlík**sflíkací smajlík**sflíkací smajlík**sflíkací smajlík**sflíkací smajlík**sflíkací smajlík*
3218) dorianna (04.01.2012 22:16)
mě nechal uvázat nějaký gerbery, který už na obřadu pomalu opadávaly, byla pode mnou pěkná hromádka )))
3217) Kamci (04.01.2012 22:13)
Dori, já měla podobný problém, ani jako květinářka jsem tenkrát nesehnala kopretiny v září ( i když dneska už by to šlo, i když za nehorázný peníze) tak je zastoupily astry a taky jsem se vdala ( já trubka)
3215) Alrobell (04.01.2012 22:12)
Dori. když jsme řešili dort, tak jsem si na tebe vzpomněla
![]()
a kdopak se nám to tady ještě vdává?
3213) dorianna (04.01.2012 22:10)
jj tam je pěkně, jak kapku daleko, chtěla jsem se nabídnout se sladkým )))))
3212) dorianna (04.01.2012 22:09)
Já jsem chtěla jako svatební kytku konvalinky, ty já miluju a dá se tím otrávit například tchyně, že? no jenže jsme se brali v lednu a tehdy, no vlastně ani dnes v téhle době konvalinky prostě nejsou
3210) Alrobell (04.01.2012 22:08)
no však jo... však jsem psala, že nechci to zelí okolo co ční...
když to nebude vidět klidně...
nechám to na květinářce - mám vybranou suprtruper a už několikrát ozkoušenou...
3208) Kamci (04.01.2012 22:04)
al, ona ta zeleň vážně nemusí být vidět, jen tam vespod prostě je
nebo uvažuj o nějakém jiném začistění. ono když ti vespod kytky vyčuhují holé stonky, vypadá to divně pokud teda ta kytka není vypíchaná do držáku, nebo vázaná na způsob žezla. zkus si tam představit teda aspoň ten nevěstin závoj, nebo peří nebo něco co ten spodek zakryje
3207) leelee (04.01.2012 22:03)
tak ještě jednou, že to nevidíš neznamená ,že to tam neni
jo a hezká fotka
3225) Twilly (05.01.2012 07:21)
mno... já se vdávala a měla jsem slunečnici, kolem byli takový malilinký světkounký.. burinky.. promiň Rusalko, já jsem na rostliny dost ignorant a nerozeznám od sebe ani stromy podle listů (ale jehličnan od listnáče JO!)... ale já se vdávala na brzký podzim... takže