Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1769 1770 1771 1772 1773 1774 1775 1776 1777 ... 1936   »

Bosorka

3265)  Bosorka (07.01.2012 08:00)

Já byla hodné a tiché dítě, o kterém rodiče ani nevěděli, že ho mají!
Většinou jsem totiž byla zalezlá na střeše králičárny a páchala chemické a fyzikální pokusy včetně pokusů o výrobu opia Světe div se - králičárna nelehla popelem!

Lipi4

3264)  Lipi4 (07.01.2012 07:43)

Bos, to je jednoduchý, jelikož my jsme v jejich věku nebyli jiní, tak nám to oplácení za naše rodiče :p :p .....
.. . . Já bych to za týrání nebrala

Bosorka

3263)  Bosorka (07.01.2012 07:40)

Proč jsou děti po ránu tak nechutně uječené, aktivní a akční? Když jim přelepím ústa izolepou - bere se to jako týrání?

Astrid

3262)  Astrid (07.01.2012 00:26)

Heatcliff je moje synonymum mužskej sily lásky, a Stephanie z nej kúsok požičala pre Edwarda milujem

leelee

3261)  leelee (07.01.2012 00:13)

na větrné hůrce:D , jo to znám v práci se mi otvíraj dveře, doma vrže strop a tak

Janeba

3260)  Janeba (07.01.2012 00:05)

Kamci, copak, že jsi nám tak hezky zezelenala???
Sluší ti to!!!! ;)

Kamci

3259)  Kamci (06.01.2012 21:12)

Heatcliffa nemusím, to už je mi sympatyčtější Hareton;)
Al, jen žádné pytlíky, raději se pokouším udržet co nejblíž zemi

Twilly

3258)  Twilly (06.01.2012 20:56)

Na větrné hůrce, jen aby tam Rusalka neměla zaparkovaného Heatcliffa

Alrobell

3257)  Alrobell (06.01.2012 20:54)

na co rogalo, když fouká pořádně, stačí pytlík z kauflandu :D

Kamci

3256)  Kamci (06.01.2012 20:46)

to ani nepotřebuju, fouká tu dost na to, abych povlávala vzduchem i bez křídel
i když rogalo by mohl být docela šikovný dopravní prostředek, nebýt to tu samý panelák o který bych se jen zbytečně otloukala:D

Bosorka

3255)  Bosorka (06.01.2012 20:40)

Máš na dvorku zaparkované rogalo? ;)

Kamci

3254)  Kamci (06.01.2012 20:03)

Al, no vidíš,ono to dopadne a bude to super:) :) :)

Bosi, vzhledem k tomu, že bydlím na větrné hůrce celý život, už jsem si zvykla, že mě občas cestou na autobus poponese větříček:D

Alrobell

3253)  Alrobell (06.01.2012 19:24)

Holky, teď jsem měla telefonát... místo hostiny - zajištěno... už se nemusím hroutit...

Lipi4

3252)  Lipi4 (06.01.2012 18:09)

http://youtu.be/y57sYHIDP_Y .. . naprosto dokonalé .. i když je to Harry Potter, tak se tam zmiňujě o Edwardovi :D :D :D :D :D

miamam

3251)  miamam (06.01.2012 10:36)

Twilly

3250)  Twilly (06.01.2012 10:27)

Nám slibujou objížďku, takže sníh nebude. A prý, že v bratislavě se koncentruje všechno. Prdlajs !!!!

miamam

3249)  miamam (06.01.2012 10:21)

No tak já sníh v domovině taky nemám, do okolí Prahy to prostě ještě nedorazilo, jen to tu fičí... :p Ale snad o víkendu, když už to slibujou, by mohlo trochu nasněžit

Bosorka

3248)  Bosorka (06.01.2012 10:14)

Já měla občas zadnici staženou, když se mi to opřelo do oken

Twilly

3247)  Twilly (06.01.2012 10:13)

My máme furt prd. Já chci regulérní sníh, sakra!!! Já se na takovou zimu vyprdnu!!!!!!

miamam

3246)  miamam (06.01.2012 10:08)

No podezřele nám praskalo v oknech, až jsem myslela, že vylítnou ty skleněné tabule, ale nakonec dobrý. :) Akorát jsem z nedostatku vzduchu měla dost divoký sny, normálně spím celoročně s otevřeným oknem

«   1 ... 1769 1770 1771 1772 1773 1774 1775 1776 1777 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse promo - Rosalie, Alice, Esme