


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1439433×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3264) Lipi4 (07.01.2012 07:43)
Bos, to je jednoduchý, jelikož my jsme v jejich věku nebyli jiní, tak nám to oplácení za naše rodiče
.....
.. . . Já bych to za týrání nebrala
3263) Bosorka (07.01.2012 07:40)
Proč jsou děti po ránu tak nechutně uječené, aktivní a akční?
Když jim přelepím ústa izolepou - bere se to jako týrání?
3262) Astrid (07.01.2012 00:26)
Heatcliff je moje synonymum mužskej sily lásky, a Stephanie z nej kúsok požičala pre Edwarda
milujem
3261) leelee (07.01.2012 00:13)
na větrné hůrce
, jo to znám v práci se mi otvíraj dveře, doma vrže strop a tak
3259) Kamci (06.01.2012 21:12)
Heatcliffa nemusím, to už je mi sympatyčtější Hareton![]()
Al, jen žádné pytlíky, raději se pokouším udržet co nejblíž zemi
3258) Twilly (06.01.2012 20:56)
Na větrné hůrce, jen aby tam Rusalka neměla zaparkovaného Heatcliffa
3256) Kamci (06.01.2012 20:46)
to ani nepotřebuju, fouká tu dost na to, abych povlávala vzduchem i bez křídel
i když rogalo by mohl být docela šikovný dopravní prostředek, nebýt to tu samý panelák o který bych se jen zbytečně otloukala
3254) Kamci (06.01.2012 20:03)
Al, no vidíš,ono to dopadne a bude to super
Bosi, vzhledem k tomu, že bydlím na větrné hůrce celý život, už jsem si zvykla, že mě občas cestou na autobus poponese větříček
3253) Alrobell (06.01.2012 19:24)
Holky, teď jsem měla telefonát... místo hostiny - zajištěno...
už se nemusím hroutit...
3252) Lipi4 (06.01.2012 18:09)
http://youtu.be/y57sYHIDP_Y .. . naprosto dokonalé .. i když je to Harry Potter, tak se tam zmiňujě o Edwardovi
3250) Twilly (06.01.2012 10:27)
Nám slibujou objížďku, takže sníh nebude. A prý, že v bratislavě se koncentruje všechno. Prdlajs !!!!
3249) miamam (06.01.2012 10:21)
No tak já sníh v domovině taky nemám, do okolí Prahy to prostě ještě nedorazilo, jen to tu fičí...
Ale snad o víkendu, když už to slibujou, by mohlo trochu nasněžit
3247) Twilly (06.01.2012 10:13)
My máme furt prd. Já chci regulérní sníh, sakra!!! Já se na takovou zimu vyprdnu!!!!!!
3246) miamam (06.01.2012 10:08)
No podezřele nám praskalo v oknech, až jsem myslela, že vylítnou ty skleněné tabule, ale nakonec dobrý.
Akorát jsem z nedostatku vzduchu měla dost divoký sny, normálně spím celoročně s otevřeným oknem
3265) Bosorka (07.01.2012 08:00)
Já byla hodné a tiché dítě, o kterém rodiče ani nevěděli, že ho mají!
Světe div se - králičárna nelehla popelem!
Většinou jsem totiž byla zalezlá na střeše králičárny a páchala chemické a fyzikální pokusy včetně pokusů o výrobu opia