Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1765 1766 1767 1768 1769 1770 1771 1772 1773 ... 1936   »

Carlie

3345)  Carlie (13.01.2012 13:05)

Já chci být disko, koule ne ;-)
U nás nebylo slunce ani nepamatuju, teda u nás slunce nebývá, u nás slunko, ale ani to ne :'-(

leelee

3344)  leelee (13.01.2012 13:02)

já nejsem diskokoule

Twilly

3343)  Twilly (13.01.2012 13:01)

sorry za chyby, ale jsem fakt... hysterická :p

Twilly

3342)  Twilly (13.01.2012 13:00)

Bye, začaruj ještě, ono to PŘESTALO!!! já chci ještě snížek a ne to odporný slunce, já nejsem diskokoule, mě svítí oči když vidím sněhovou vločku a ne tu pitomost co svítí přes den

ambra

3341)  ambra (13.01.2012 12:59)

Bye . U nás nic. Ani náznak. Děti si měly včera do školky donést bílé oblečení - měly sněhuláčí den (pí učitelka jim chtěla vynahradit absenci sněhu). Ale fouká tady rozhodně jako na Sibiři:p .

leelee

3340)  leelee (13.01.2012 12:54)

jo tak mě rodiče lyžovat nikdy neviděli, ale na chirurgii maj slušnou představu

Bye

3339)  Bye (13.01.2012 12:47)

Twilly, u vás taky? Ale musím říct, že je to moje zásluha. Včera, jak večer tak strašně lilo (teda u nás), tak jsme se s dcerkou bály, aby jim to nespláchlo ten zbytek sněhu ze sjezdovky, na které se celý týden pilně učila lyžovat a na které nám rodičům měly děcka dneska předvést, co se naučily.
Tak jsem sáhla do svých magických schopností, před dcerou jsem vyslovila kouzelnou formuli, která přivolala dešťovou vílu, kterou jsem pak požádala, aby ten déšť zastavila.
No, stalo se to, že v okamžiku, kdy jsem to dořekla, jako když utne... do té doby husté bubnování deště... a pak najednou - NIC.
Holka vyvalila oči a nabyla skálopevného přesvědčení, že jsem čarodějka. :-)
A navíc se mi pak zdálo o tom, že do rána napadlo trochu sněhu. Ráno vstanu - a byl tam, krásný bílý poprašek
A teď to tu taky poletuje...

Twilly

3338)  Twilly (13.01.2012 12:45)

taky myslím, obzvláště po tom, co téměř celou Evropu zasypalo a Bratislavu všechno obešlo oklikou jak kráva

leelee

3337)  leelee (13.01.2012 12:38)

co tě nemá, sníh je super:D (opravdu myslim tu bílou věc co padá v zimě)

Twilly

3336)  Twilly (13.01.2012 12:31)

já vím, že to nikoho tady nezajímá, ale SNĚŽÍ *fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks*

leelee

3335)  leelee (13.01.2012 10:52)

proč když se ropzhodnu klikat, je tam reklama na hubnutí?
na to stačí vánoce (teda mě jo)

Bosorka

3334)  Bosorka (13.01.2012 10:24)

A jak vidím - bryndáku bude zase třeba

Bosorka

3333)  Bosorka (13.01.2012 10:23)

Kurnik, já budu mít ale bohatý kulturní život

Astrid

3332)  Astrid (13.01.2012 09:45)

Akurát to lustrujem to má obsadenie!!!

Astrid

3331)  Astrid (13.01.2012 09:41)

Ach, bože, čo to je?? To musím vidieť!!!

gucci

3330)  gucci (13.01.2012 09:37)

..ha...tak to bude panečku jízda ....

monikola

3329)  monikola (13.01.2012 08:43)

Nebí to znie ako vynikajúci nápad :D

Nebraska

3328)  Nebraska (13.01.2012 07:19)

No, takže v druhé polovině roku bude sraz 18+, tentokrát s návštěvou kina:
http://insidemovies.ew.com/2012/01/12/matt-bomer-magic-mike-photos/

Lipi4

3327)  Lipi4 (11.01.2012 20:37)

Ajjinko, tak to jsem zvědavá, kde bude sedět :D
.. ... jak to zatím vypadá se streamy???

Alrobell

3326)  Alrobell (11.01.2012 20:19)

Bosí,

já se tak těším...

Musíš všechny z domu povyhazovat... chlapovi jsem tak nějak naznačila, že už dlouho nebyl posilovně, tak do ni po práci míří...:D a mám klid o dvě hoďky déle:D

«   1 ... 1765 1766 1767 1768 1769 1770 1771 1772 1773 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek