


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1439929×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3342) Twilly (13.01.2012 13:00)
Bye, začaruj ještě, ono to PŘESTALO!!!
já chci ještě snížek a ne to odporný slunce, já nejsem diskokoule, mě svítí oči když vidím sněhovou vločku a ne tu pitomost co svítí přes den
3341) ambra (13.01.2012 12:59)
Bye
. U nás nic. Ani náznak. Děti si měly včera do školky donést bílé oblečení - měly sněhuláčí den (pí učitelka jim chtěla vynahradit absenci sněhu). Ale fouká tady rozhodně jako na Sibiři
.
3340) leelee (13.01.2012 12:54)
jo tak mě rodiče lyžovat nikdy neviděli, ale na chirurgii maj slušnou představu
3339) Bye (13.01.2012 12:47)
Twilly, u vás taky? Ale musím říct, že je to moje zásluha. Včera, jak večer tak strašně lilo (teda u nás), tak jsme se s dcerkou bály, aby jim to nespláchlo ten zbytek sněhu ze sjezdovky, na které se celý týden pilně učila lyžovat a na které nám rodičům měly děcka dneska předvést, co se naučily.
Tak jsem sáhla do svých magických schopností, před dcerou jsem vyslovila kouzelnou formuli, která přivolala dešťovou vílu, kterou jsem pak požádala, aby ten déšť zastavila.
No, stalo se to, že v okamžiku, kdy jsem to dořekla, jako když utne... do té doby husté bubnování deště... a pak najednou - NIC.
Holka vyvalila oči a nabyla skálopevného přesvědčení, že jsem čarodějka. ![]()
A navíc se mi pak zdálo o tom, že do rána napadlo trochu sněhu. Ráno vstanu - a byl tam, krásný bílý poprašek
A teď to tu taky poletuje...
3338) Twilly (13.01.2012 12:45)
taky myslím, obzvláště po tom, co téměř celou Evropu zasypalo a Bratislavu všechno obešlo oklikou jak kráva
3337) leelee (13.01.2012 12:38)
co tě nemá, sníh je super
(opravdu myslim tu bílou věc co padá v zimě)
3336) Twilly (13.01.2012 12:31)
já vím, že to nikoho tady nezajímá, ale SNĚŽÍ
*fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks*
3335) leelee (13.01.2012 10:52)
proč když se ropzhodnu klikat, je tam reklama na hubnutí?
na to stačí vánoce (teda mě jo)
3328) Nebraska (13.01.2012 07:19)
No, takže v druhé polovině roku bude sraz 18+, tentokrát s návštěvou kina:
http://insidemovies.ew.com/2012/01/12/matt-bomer-magic-mike-photos/
3327) Lipi4 (11.01.2012 20:37)
Ajjinko, tak to jsem zvědavá, kde bude sedět ![]()
.. ... jak to zatím vypadá se streamy??? ![]()
3326) Alrobell (11.01.2012 20:19)
Bosí,
já se tak těším...
Musíš všechny z domu povyhazovat... chlapovi jsem tak nějak naznačila, že už dlouho nebyl posilovně, tak do ni po práci míří...
a mám klid o dvě hoďky déle
3345) Carlie (13.01.2012 13:05)
Já chci být disko, koule ne
U nás nebylo slunce ani nepamatuju, teda u nás slunce nebývá, u nás slunko, ale ani to ne