


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1439925×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3363) Janeba (15.01.2012 19:58)
Ježkovy zrakany, tady je tááááááák krááásně!!! Moc se mi po vás stýská!!!
3361) Baru (14.01.2012 18:22)
Něco to pro tebe Bos. Oba jsou jak malí
http://www.themerazeffect.com/gallery/albums/2009%20Vampire%20Baseball/200907051808.jpg
3359) Bosorka (13.01.2012 17:08)
fuj sníh, fuj déšť, fuj slunce....... už jsem vám řekla, jak jsem dnes děšně pozitivně naladěná?
3354) Twilly (13.01.2012 13:50)
Jak jsem psala, na sluníčko zrovna nemusím, krev piju (někdy!!!!), když chci tak jsem i děsivá
- a po ránu to OPRAVDU nedá až tak velikou práci
. V práci jsem zavřená celou VĚČNOST a když jdu z ní, jsem OPRAVDU rychlá!!!! - no teď mi řekni, jestli nesplňuju všechny povinné atributy
3350) Twilly (13.01.2012 13:41)
potvoro!!!
a slunce stejně nemusím, tak nevím jestli nejsem alespoň částečnej "bramstokerovskej" upír, páč umým být děsná, děsivá, šeredná (poránu a někdy i celý den, heč!) a piju krev všem, co si to zaslouží
3347) Twilly (13.01.2012 13:33)
Báj, tak si to sluníčko klíďo vem.. a leelee, ty se netlem. Dyť pomalu v každé povídce se tady upíři přirovnávají k discokouli, když září na slunci - A TO JÁ VÁŽNĚ NEJSEM
3346) Bye (13.01.2012 13:24)
Když já radši to sluníčko...
Holka má odjeto, tak už zase mohlo přestat, no
3365) HMR (15.01.2012 22:43)
Kuk, vpravo, nad počítadlo...
ááááááááá Nebezpečná láskáááááááááááá