Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1764 1765 1766 1767 1768 1769 1770 1771 1772 ... 1936   »

HMR

3365)  HMR (15.01.2012 22:43)

Kuk, vpravo, nad počítadlo...
ááááááááá Nebezpečná láskáááááááááááá

Bosorka

3364)  Bosorka (15.01.2012 20:53)

Nám taky, Jani, nám taky!

Janeba

3363)  Janeba (15.01.2012 19:58)

Ježkovy zrakany, tady je tááááááák krááásně!!! Moc se mi po vás stýská!!!

Bosorka

3362)  Bosorka (15.01.2012 19:16)

Máš recht Baru :-)

Baru

3361)  Baru (14.01.2012 18:22)

Něco to pro tebe Bos. Oba jsou jak malí :D http://www.themerazeffect.com/gallery/albums/2009%20Vampire%20Baseball/200907051808.jpg

Twilly

3360)  Twilly (13.01.2012 17:14)

Neřekla.. ale je to vidět :D

Bosorka

3359)  Bosorka (13.01.2012 17:08)

fuj sníh, fuj déšť, fuj slunce....... už jsem vám řekla, jak jsem dnes děšně pozitivně naladěná?

leelee

3358)  leelee (13.01.2012 14:08)

klid!!! s dětma to nemá nic společnýho, hlídám štěně

Twilly

3357)  Twilly (13.01.2012 14:03)

no těbůh!

leelee

3356)  leelee (13.01.2012 14:00)

to já v práci zavřená nejsem teď dělám chůvu:D

Twilly

3355)  Twilly (13.01.2012 13:51)

DUPLOVANÁ POTVORO!

Twilly

3354)  Twilly (13.01.2012 13:50)

Jak jsem psala, na sluníčko zrovna nemusím, krev piju (někdy!!!!), když chci tak jsem i děsivá :D - a po ránu to OPRAVDU nedá až tak velikou práci . V práci jsem zavřená celou VĚČNOST a když jdu z ní, jsem OPRAVDU rychlá!!!! - no teď mi řekni, jestli nesplňuju všechny povinné atributy

leelee

3353)  leelee (13.01.2012 13:49)

tak tady už chumelí:D

Twilly

3352)  Twilly (13.01.2012 13:47)

proto píšu, částejčnej ... páč, cokdyž jo?

leelee

3351)  leelee (13.01.2012 13:44)

no počkej, to že piješ krev všem okolo ještě neznamená, že si upír:D

Twilly

3350)  Twilly (13.01.2012 13:41)

potvoro!!!

a slunce stejně nemusím, tak nevím jestli nejsem alespoň částečnej "bramstokerovskej" upír, páč umým být děsná, děsivá, šeredná (poránu a někdy i celý den, heč!) a piju krev všem, co si to zaslouží :D

leelee

3349)  leelee (13.01.2012 13:40)

a teď mám škodolibou radost, protože tady začalo sněžit

leelee

3348)  leelee (13.01.2012 13:37)

no viděla sem tě jednou a myslim, že nejsi ani upír

Twilly

3347)  Twilly (13.01.2012 13:33)

Báj, tak si to sluníčko klíďo vem.. a leelee, ty se netlem. Dyť pomalu v každé povídce se tady upíři přirovnávají k discokouli, když září na slunci - A TO JÁ VÁŽNĚ NEJSEM :D

Bye

3346)  Bye (13.01.2012 13:24)

Když já radši to sluníčko... ;)
Holka má odjeto, tak už zase mohlo přestat, no

«   1 ... 1764 1765 1766 1767 1768 1769 1770 1771 1772 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek