


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1439943×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3444) Astrid (21.01.2012 00:01)
To s tým zombie, fascinuje ma vždy Resident Evil a proste tomu fešimu určite odpadne niekde maso. Neviem si ho predstaviť ochočeného ako Edwarda. Fúúú
ja mám skôr respekt uááááá!!
3443) Twilly (21.01.2012 00:00)
No jo Bye, jenomže, zatím co upír sází na šarm a démonickou přitažlivost (hip hip hurá Bramu Stokerovi), na zombíkovi nic pritažlivého FAKT jako nevidím....
3442) Kamci (20.01.2012 23:53)
právě, že je to omletý
člověk neví, jak to brát, co čekat...máme už nějaké představy a nevěřím, že se z toho dá vytřískat něco fakt originálního. Nebýt tu předtím Stmívání, tak to beru jako zajímavý námět, ale takhle? Nejspíš je nejlepší nečekat nic, v horším případě nebudu zklamaná a v lepšímbudu naopak příjemě překvapená, když to bude za nšco stát. I když... rozkládající se mrtvola... to mi prostě zní komicky
3440) Bye (20.01.2012 23:43)
Já teda nevím, co se vám na dvojici zombie-člověk nezdá. Přijde mi to stejný jako upír-člověk. V konečným důsledku je na tom vždycky něco morbidního
Předpokládám, že stejná skepse panovala před uvedeím Twilight.
Trochu problém vidím jenom v tom, že je to prostě omletý téma
3439) ambra (20.01.2012 23:35)
Diane je jedna z těch, co se netají nekritickým obdivem k Robovi, takže teď budou mít aspoň něco společného
.
3438) Ajjinka (20.01.2012 23:28)
Hledačku v Hostiteli si zahraje Diane Kruger, kterou můžete znát jako Helenu z filmu Troja http://www.imdb.com/name/nm1208167/
3433) Bosorka (20.01.2012 08:56)
Ve 4:45
a mně brzké vstávání fakt nedělá dobře, jak by řekl děda Lebeda, vysloužilý námořník - Véčko je kruťas a nebere zajatce!
3432) Empress (20.01.2012 07:27)
Niekomu sa to možno páči, ale... fuj, predstava celého toho príbehu mi nerobi dobre
3431) Twilly (20.01.2012 07:08)
No ale, Báj, já vím, že soudím, aniž bych tušila o čem to vlastně je, ale mě už ani ten námět nedostal do kolen...
Macku, Véčko vstává nějak moooc brzo, poslední dobou
3429) Bye (19.01.2012 23:36)
Ano, ten obrázek i ta hláška pod ním jsou naprosto výstižné, leelee. Neville rules!
A ještě k tomu zombíkovskýmu filmu. Jukla jsem na knižní předlohu - a bacha, ta je hodnocená dost kladně!
http://www.goodreads.com/book/show/7619057-warm-bodies
3428) Kamci (19.01.2012 22:34)
no mě to otevřít nejde, ale jestli je to ta fotka, co je na FB a na ní Neville, Ron, Harry a Draco s tím, že je trapný, že Neville je z nich ten nejhezčí chlap, tak mi nezbývá, než souhlasit.
Neville z nich totiž vypadá JEDINEJ jako chlap a dooooooooooost k sežrání
3427) leelee (19.01.2012 22:23)
ááá
jupí původně sem myslela, že vám to ani nepůjde otevřít
co všechno se najde na FB
3426) Twilly (19.01.2012 22:10)
Jituš, tak teď popotahuju, páč, Neville byl od začátku můj největší miláček a moje favoritní hvězda... co mám k tomu říct? Jenom, že SPRAVEDLNOST konečně ZVÍTĚZILA?
3445) Bye (21.01.2012 00:02)
Je to jednoduchý. Pokud to bude na plátně jiskřit, tak to klapne