Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1760 1761 1762 1763 1764 1765 1766 1767 1768 ... 1936   »

Bye

3445)  Bye (21.01.2012 00:02)

Je to jednoduchý. Pokud to bude na plátně jiskřit, tak to klapne B)

Astrid

3444)  Astrid (21.01.2012 00:01)

To s tým zombie, fascinuje ma vždy Resident Evil a proste tomu fešimu určite odpadne niekde maso. Neviem si ho predstaviť ochočeného ako Edwarda. Fúúú ja mám skôr respekt uááááá!!

Twilly

3443)  Twilly (21.01.2012 00:00)

No jo Bye, jenomže, zatím co upír sází na šarm a démonickou přitažlivost (hip hip hurá Bramu Stokerovi), na zombíkovi nic pritažlivého FAKT jako nevidím....

Kamci

3442)  Kamci (20.01.2012 23:53)

právě, že je to omletý člověk neví, jak to brát, co čekat...máme už nějaké představy a nevěřím, že se z toho dá vytřískat něco fakt originálního. Nebýt tu předtím Stmívání, tak to beru jako zajímavý námět, ale takhle? Nejspíš je nejlepší nečekat nic, v horším případě nebudu zklamaná a v lepšímbudu naopak příjemě překvapená, když to bude za nšco stát. I když... rozkládající se mrtvola... to mi prostě zní komicky:D

Twilly

3441)  Twilly (20.01.2012 23:44)

Snad prvně souhlasím

Bye

3440)  Bye (20.01.2012 23:43)

Já teda nevím, co se vám na dvojici zombie-člověk nezdá. Přijde mi to stejný jako upír-člověk. V konečným důsledku je na tom vždycky něco morbidního
Předpokládám, že stejná skepse panovala před uvedeím Twilight.
Trochu problém vidím jenom v tom, že je to prostě omletý téma ;)

ambra

3439)  ambra (20.01.2012 23:35)

Diane je jedna z těch, co se netají nekritickým obdivem k Robovi, takže teď budou mít aspoň něco společného .

Ajjinka

3438)  Ajjinka (20.01.2012 23:28)

Hledačku v Hostiteli si zahraje Diane Kruger, kterou můžete znát jako Helenu z filmu Troja http://www.imdb.com/name/nm1208167/

Lipi4

3437)  Lipi4 (20.01.2012 23:01)

Bos, aspoň někdo

Empress

3436)  Empress (20.01.2012 22:27)

Mohla by som poprosiť niekoho z administrácie o schválenie série? :)

Bosorka

3435)  Bosorka (20.01.2012 19:49)

Zítra budu mít tzv. volný den!

Twilly

3434)  Twilly (20.01.2012 09:38)

Budu si muset s Véčkem promluvit .. asi

Bosorka

3433)  Bosorka (20.01.2012 08:56)

Ve 4:45 a mně brzké vstávání fakt nedělá dobře, jak by řekl děda Lebeda, vysloužilý námořník - Véčko je kruťas a nebere zajatce!

Empress

3432)  Empress (20.01.2012 07:27)

Niekomu sa to možno páči, ale... fuj, predstava celého toho príbehu mi nerobi dobre

Twilly

3431)  Twilly (20.01.2012 07:08)

No ale, Báj, já vím, že soudím, aniž bych tušila o čem to vlastně je, ale mě už ani ten námět nedostal do kolen...

Macku, Véčko vstává nějak moooc brzo, poslední dobou

Bosorka

3430)  Bosorka (20.01.2012 05:23)

MUsím souhlasit, jediný Nevill tam vypadá jako chlap

Bye

3429)  Bye (19.01.2012 23:36)

Ano, ten obrázek i ta hláška pod ním jsou naprosto výstižné, leelee. Neville rules!

A ještě k tomu zombíkovskýmu filmu. Jukla jsem na knižní předlohu - a bacha, ta je hodnocená dost kladně!
http://www.goodreads.com/book/show/7619057-warm-bodies

Kamci

3428)  Kamci (19.01.2012 22:34)

no mě to otevřít nejde, ale jestli je to ta fotka, co je na FB a na ní Neville, Ron, Harry a Draco s tím, že je trapný, že Neville je z nich ten nejhezčí chlap, tak mi nezbývá, než souhlasit.
Neville z nich totiž vypadá JEDINEJ jako chlap a dooooooooooost k sežrání

leelee

3427)  leelee (19.01.2012 22:23)

ááá jupí původně sem myslela, že vám to ani nepůjde otevřít:D
co všechno se najde na FB:D

Twilly

3426)  Twilly (19.01.2012 22:10)

Jituš, tak teď popotahuju, páč, Neville byl od začátku můj největší miláček a moje favoritní hvězda... co mám k tomu říct? Jenom, že SPRAVEDLNOST konečně ZVÍTĚZILA?

«   1 ... 1760 1761 1762 1763 1764 1765 1766 1767 1768 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek