


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1439964×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3502) Lipi4 (31.01.2012 14:40)
Twilly, to by mě taky zajímalo
, ale už znova do toho nejdu
jednou mi Liga mistrů stačila
![]()
3500) kytka (31.01.2012 14:31)
Teď jsme se nad těmi muži s kolegyní pousmály. Zajímalo by mě, kdö vybíral. Až na malé výjimky bych nevybrala.
Samozřejmě na jednoho bych se bez váhání vrhla.
3499) ambra (31.01.2012 14:28)
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/257698-nejpritazlivejsi-muzi-planety-pro-rok-2012.html
Kromě slizouna Reynoldse odpouštím těm, kteří se dostali před našeho chlapce
3494) Silvaren (29.01.2012 17:59)
Twilly, je mi tě líto, ale promiň, taky musím
Ale hlavně že je robátko zdravé, ne?
3493) Twilly (29.01.2012 12:52)
Jo, mám, ať žije IKEA
... možná je to to jedniný, co mě zastailo ve vraždění "neviňátek!
3492) Lipi4 (29.01.2012 12:48)
Twilly, i věřila
, doufám, že máš aspoň svlíkací pohovku, aby se to dalo dát do pračky
... jinak ti nezávidím to čištění
3489) Twilly (29.01.2012 12:14)
ááááááááááá help, držte mě!!! Právě teď mám totiž chuť své dítě zaškrtit... objevilo zubní pastu a mám ji na půlce rohové sedačky, na křesle, flek na stěně - cca 0,5x1 metr a na dítěti (momentálně deložováno z bezpečnostních důvodů do ložnice, páč bych byla určo bezdětná!!!!!) - a věřili by jste, že v té tubě je ještě půlka toho sajrajtu?????
3505) SarkaS (31.01.2012 15:10)
Že jo! Ty dnešní ženský...
Ještě ke všemu mu šlape na paty takový ucho jako Efron...