Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1757 1758 1759 1760 1761 1762 1763 1764 1765 ... 1936   »

SarkaS

3505)  SarkaS (31.01.2012 15:10)

Že jo! Ty dnešní ženský... Ještě ke všemu mu šlape na paty takový ucho jako Efron...

Twilly

3504)  Twilly (31.01.2012 15:01)

Jo Šári, někdo má oko z Kašparovy krávy :p

SarkaS

3503)  SarkaS (31.01.2012 14:57)

On je až devátý??? No to je skandál!

Lipi4

3502)  Lipi4 (31.01.2012 14:40)

Twilly, to by mě taky zajímalo , ale už znova do toho nejdu :D :D :D jednou mi Liga mistrů stačila

Twilly

3501)  Twilly (31.01.2012 14:38)

kdo to, proboha, vybírá?!!!

kytka

3500)  kytka (31.01.2012 14:31)

Teď jsme se nad těmi muži s kolegyní pousmály. Zajímalo by mě, kdö vybíral. Až na malé výjimky bych nevybrala. Samozřejmě na jednoho bych se bez váhání vrhla.

ambra

3499)  ambra (31.01.2012 14:28)

http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/257698-nejpritazlivejsi-muzi-planety-pro-rok-2012.html
Kromě slizouna Reynoldse odpouštím těm, kteří se dostali před našeho chlapce

Bosorka

3498)  Bosorka (29.01.2012 19:34)

Amo, jo to tričko....

AMO

3497)  AMO (29.01.2012 19:17)

Sakra to tričíčko... a ty vousky... sluší mu to chlapovi

Bosorka

3496)  Bosorka (29.01.2012 19:14)

Ajjinko, díky, díky, díky!

Ajjinka

3495)  Ajjinka (29.01.2012 18:46)

http://i.imgur.com/bpYHB.jpg No dobrý den, pane Meraz!

Silvaren

3494)  Silvaren (29.01.2012 17:59)

Twilly, je mi tě líto, ale promiň, taky musím
Ale hlavně že je robátko zdravé, ne?

Twilly

3493)  Twilly (29.01.2012 12:52)

Jo, mám, ať žije IKEA :D ... možná je to to jedniný, co mě zastailo ve vraždění "neviňátek!

Lipi4

3492)  Lipi4 (29.01.2012 12:48)

Twilly, i věřila , doufám, že máš aspoň svlíkací pohovku, aby se to dalo dát do pračky ... jinak ti nezávidím to čištění

Twilly

3491)  Twilly (29.01.2012 12:27)

áááááá

Bosorka

3490)  Bosorka (29.01.2012 12:21)

Odpusť, ale

Twilly

3489)  Twilly (29.01.2012 12:14)

ááááááááááá help, držte mě!!! Právě teď mám totiž chuť své dítě zaškrtit... objevilo zubní pastu a mám ji na půlce rohové sedačky, na křesle, flek na stěně - cca 0,5x1 metr a na dítěti (momentálně deložováno z bezpečnostních důvodů do ložnice, páč bych byla určo bezdětná!!!!!) - a věřili by jste, že v té tubě je ještě půlka toho sajrajtu?????

Bosorka

3488)  Bosorka (28.01.2012 18:36)

VIdíš, Ajjinko, a já bych zase neřekla, že vůbec máš penis... ;)

Ajjinka

3487)  Ajjinka (28.01.2012 11:49)

Neřekla bych, že mám výrazně větší penis než kdokoliv jinej

Astrid

3486)  Astrid (28.01.2012 00:10)

Nemravný východný blok, mame vačšie penisy a ...

«   1 ... 1757 1758 1759 1760 1761 1762 1763 1764 1765 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek