


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1439979×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3584) happy (05.02.2012 13:28)
hm, můžu se zeptat, co se stalo s Kukačkou od Karolky? Dlouho jsem tu nebyla a měla jsem tu povídku rozečtenou, ale už tu není. Proč?
3582) leelee (04.02.2012 22:32)
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/383844_291641780881342_187688497943338_830391_2102971569_n.jpg
určitě znáte já na to jen teď narazila
3580) ambra (04.02.2012 20:45)
Dnes v noci 0:50 na Primě Prokletí domu slunečnic. Kristen! Doporučuju nekoukat o samotě
.
Včera jsem si dala Na území žen (taky s Kristen) a moc krásný film!
3577) Twilly (03.02.2012 23:24)
Náhodou desátý patro je na defenestraci akorát, ale za podmínky, že nejsi "vyhazovaná oběť", nýbrž vyhazovač
3576) leelee (03.02.2012 23:16)
hmm desátý patro...
nic moc na defenestraci
na zimu stačí první pod střechou
3575) Twilly (03.02.2012 23:13)
leelee, jednou se mi povedlo nechat otevřené okno celou noc. Už se netopilo a ráno vysely pomalu z kancelářských stolů rampouchy... kolega mě málem defenestroval
3574) leelee (03.02.2012 22:59)
Twily asi nevíš co je zima v práci
přes noc zůstalo zapnutý topení a ráno příjemných 12!
3573) SarkaS (03.02.2012 22:43)
Nebrasko, snad tě potěším. Právě mi přišel reklamní mail od Fragmentu s nabídkou na knížky k Valentýnu, je jich asi pět a to včetně Nebezpečné lásky. Rozhodně tam vypadala nejlákavěji
3571) SarkaS (03.02.2012 20:48)
Vlkouši! Jóóóó
To si spravím náladu, dneska jsem nějaká naštvaná, že mi nejde psaní (už potřetí mažu dvě stránky
), tak budu alespoň číst
3570) Twilly (03.02.2012 20:45)
mnoooooooo, makám, dávám do administrace vlkouše a novej songfic
... ale jo, v teplíčku, konečně!!!
3566) Twilly (03.02.2012 20:29)
Macku topí, ale jsem v desátém patře a tam to prostě dneska foukalo právě z naší strany, takže v jiných kanclech přetopíno a u nás... lednice hadr
3585) LadySadness (05.02.2012 13:56)
páč ju Karo ide vydať knižne a podľa zákona tu nesmie byť publokovaná, nejaký čas si počkáš, ale potom ... aaach tá slasť