Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1753 1754 1755 1756 1757 1758 1759 1760 1761 ... 1936   »

LadySadness

3585)  LadySadness (05.02.2012 13:56)

páč ju Karo ide vydať knižne a podľa zákona tu nesmie byť publokovaná, nejaký čas si počkáš, ale potom ... aaach tá slasť

3584)  happy (05.02.2012 13:28)

hm, můžu se zeptat, co se stalo s Kukačkou od Karolky? Dlouho jsem tu nebyla a měla jsem tu povídku rozečtenou, ale už tu není. Proč?

Bosorka

3583)  Bosorka (05.02.2012 05:54)

Mně časné vstávání prostě nedělá dobře!

HMR

3581)  HMR (04.02.2012 20:55)

Slunečnice neznám, ale "území" mě mile překvapilo...

ambra

3580)  ambra (04.02.2012 20:45)

Dnes v noci 0:50 na Primě Prokletí domu slunečnic. Kristen! Doporučuju nekoukat o samotě .
Včera jsem si dala Na území žen (taky s Kristen) a moc krásný film!

Bosorka

3579)  Bosorka (04.02.2012 06:28)

A u nás se pekelně oteplilo - je uý jenom mínus sedmnáct

leelee

3578)  leelee (03.02.2012 23:28)

jo na tom něco bude

Twilly

3577)  Twilly (03.02.2012 23:24)

Náhodou desátý patro je na defenestraci akorát, ale za podmínky, že nejsi "vyhazovaná oběť", nýbrž vyhazovač

leelee

3576)  leelee (03.02.2012 23:16)

hmm desátý patro... nic moc na defenestraci:D
na zimu stačí první pod střechou

Twilly

3575)  Twilly (03.02.2012 23:13)

leelee, jednou se mi povedlo nechat otevřené okno celou noc. Už se netopilo a ráno vysely pomalu z kancelářských stolů rampouchy... kolega mě málem defenestroval

leelee

3574)  leelee (03.02.2012 22:59)

Twily asi nevíš co je zima v práci
přes noc zůstalo zapnutý topení a ráno příjemných 12!

SarkaS

3573)  SarkaS (03.02.2012 22:43)

Nebrasko, snad tě potěším. Právě mi přišel reklamní mail od Fragmentu s nabídkou na knížky k Valentýnu, je jich asi pět a to včetně Nebezpečné lásky. Rozhodně tam vypadala nejlákavěji ;)

Twilly

3572)  Twilly (03.02.2012 20:50)

jj, jestli je tady nějaká adminka, tak budou

SarkaS

3571)  SarkaS (03.02.2012 20:48)

Vlkouši! Jóóóó To si spravím náladu, dneska jsem nějaká naštvaná, že mi nejde psaní (už potřetí mažu dvě stránky ), tak budu alespoň číst

Twilly

3570)  Twilly (03.02.2012 20:45)

mnoooooooo, makám, dávám do administrace vlkouše a novej songfic ... ale jo, v teplíčku, konečně!!! :D

SarkaS

3569)  SarkaS (03.02.2012 20:43)

Myslíš v teple a nemakačenko? :D

Twilly

3568)  Twilly (03.02.2012 20:41)

no jo, ale už jsem mezitím zdrárně doma...

SarkaS

3567)  SarkaS (03.02.2012 20:37)

Krví, jsi chůdě... Zima a ještě v ní muset pracovat...

Twilly

3566)  Twilly (03.02.2012 20:29)

Macku topí, ale jsem v desátém patře a tam to prostě dneska foukalo právě z naší strany, takže v jiných kanclech přetopíno a u nás... lednice hadr :p

«   1 ... 1753 1754 1755 1756 1757 1758 1759 1760 1761 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek