


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440000×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3644) Lipi4 (08.02.2012 13:36)
Na našich webových stránkách se můžete zúčastnit speciální valentýnské soutěže o romantickou novinku Nebezpečná láska. ![]()
http://www.fragment.cz/souteze-a-zabava/soutez-o-knihu-nebezpecna-laska/ - hlásá Fragment FB
3643) LadySadness (07.02.2012 21:58)
Kris by očarila aj ako chlap, ale Robík ... no ... teda...
otrasná ženská, kde toto vyhrabali ...
3641) ajka (07.02.2012 21:03)
A víš, že se bojím?!
Manžel nedávno prohlásil, že se mu líbí jméno Aron, hned jsem myslela, že ho vezmu
.
Tři mi stačí až nad hlavu.
3640) Bosorka (07.02.2012 20:58)
Pane doktore, vy jste se zase kochal?!
Bacha, aby z kochání nebyla havárie
3639) ajka (07.02.2012 20:54)
Bosinko mám, další už v žááádném případě neplánuji
Jenom se kochám
3637) ajka (07.02.2012 20:18)
za toho Sedrika
kdybych uvažovala o dalším nezbedném dítěti
3633) ajka (07.02.2012 18:18)
já jsem ulítlá na zvláštní jména, takže za mě palec nahoru ![]()
3630) Bosorka (07.02.2012 16:30)
http://www.youtube.com/watch?v=TftmmelbKiU
Ségruše, chudinko, tak už i ty.....
3628) Astrid (07.02.2012 16:24)
No ano, to bude Škola zlomených srdcí, to som pozerala aj ja na materskej a Sedrik tam bol tiež
strašne sexy chlop - modré oči a tak
no, mohol sa tak volať môj syn aj
3627) ambra (07.02.2012 16:19)
Právě nám přišel obecní zpravodaj. Z osmi dětí narozených v minulém měsíci je jeden Sedrik (psáno takto) a jeden Eduard.
A ne, moje děti to nejsou
.
3645) Bosorka (08.02.2012 13:44)
Napište nám alespoň jedno jméno, které se pro vás stalo synonymem milostna a romantiky....
?
Jsem zvědavá kolikrát tam bude Edward
Co byste odpověděly vy? Já asi Julie....