


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440024×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3724) Bosorka (11.02.2012 07:55)
A to přivítání pro Twiluši - myslíš to jako modifikaci staročeského Chléb a sůl? Ovar a škvarky
3723) Bosorka (11.02.2012 07:51)
Co písek, ale ty mouchy...už nikdy nechci trávit den na stráži s plácačkou...
3722) HMR (11.02.2012 07:48)
hm, to je schválně? kvůli Twilluši, aby měla co zakousnout toho 25.? mnó, já vím, že dělat zabíjačku v únoru je tradice, ale víš, každá tradice se dodržovat nemusí... taková zabíjačka v dubnu... to už je tepleji... ale zase může přijít nějaký "písek za Sahary" a vyjde to nastejno
jsem tenkrát myslela, že mě trefí...
3721) Bosorka (11.02.2012 07:27)
To jsem si mohla myslet, Haničko
. Prasátko pouhé, 2 metráky vážící
Budou jitrničky, ovárek, jelítka...a hromady a hromady masíčka!
3718) miamam (10.02.2012 19:44)
Tak jsem viděla inkriminovaný záznam a je jasný, že za Á, Nebrasko, jsi strašně sympatická osůbka! A za Bé, paní moderátorka určitě zná a má ráda Ságu
Jak se tam úplně tetelila při zmínce Twilightu a cullenů!!! Hehe
3716) Marcelle (10.02.2012 13:57)
http://robstenation.blogspot.com/ našla jsem skoro 12 minut trvající ukázky z Bel Ami, je to hezký a kdybych uměla anglicky tak by to bylo ještě hezčí
3715) Astrid (10.02.2012 13:44)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ed7zRl8mFtU#!
uáááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!
3714) Ajjinka (10.02.2012 13:14)
Chm, tak nakonec nic... VLC formát mi nejde předělat do jinýho, protože to není celý soubor, ale jen useklá část do doby, kdy tam byla Kačí...
3711) Elanoreth (10.02.2012 09:50)
Tak už jsem to taky shlédla, hezký rozhovor a MÓÓÓC sympatická spisovatelka !!!!
3708) Bosorka (10.02.2012 07:57)
HOlky, prosím, dejte někdo tu Neb na YT
Nejde mi to spustit a nejde...
3707) Twilly (09.02.2012 22:10)
Mně se (ne)líbil ten přebrept na začátku, normálně mě to nadzvedlo ze židle!!!!
3706) Lenka326 (09.02.2012 21:20)
Tak už jsem to taky zkoukla! Nebí, že jsi skvělá spisovatelka, to už vím, ale navíc jsi moc sympatická osůbka a chováš se před kamerou jako profík!
Rozhovor byl moc příjemný. I kdybych tě "neznala", myslím tvoje psaní, tak bys mě na Nebezpečnou lásku nalákala.
3725) HMR (11.02.2012 08:03)
no, musí se rychle, to je pravda, hm, my vlastně zabíjíme hlavně pro maso, pokud se dělá tlačenka, tak až doma v kuchyni...
to je hrůza, já mám hlad!
no a co to takhle spojit... chléb, sůl, ovar a škvarky...