Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1747 1748 1749 1750 1751 1752 1753 1754 1755 ... 1936   »

Astrid

3705)  Astrid (09.02.2012 21:00)

Teraz som si to pozrela , pekný rozhovor, Nebrasko;)

Nebraska

3704)  Nebraska (09.02.2012 20:56)

Hlásím, že jsem živá :-) A ano, paní Lekešová má Stmívání ráda, nejvíc se jí líbil první film a chtěla vědět, jak to celé dopadne

Twilly

3703)  Twilly (09.02.2012 20:53)

viděla jsem Neeeebíííí viděla jsem Néééébííííí

Bosorka

3702)  Bosorka (09.02.2012 19:08)

NAŠLA, já ji našla
http://www.youtube.com/watch?v=EvuL5jyCHOw

Ajjinka

3701)  Ajjinka (09.02.2012 17:55)

Já si říkala... Tak nevím, když ji budou dávat ještě po Kriminálce, tak to číhnu, ale fakt jsem asi slyšela jen dvě

Tak fakt nevím, Bos, mně tam hrajou jen tyhle dvě

Bosorka

3700)  Bosorka (09.02.2012 17:51)

ani hit krále Jelimána to není...

Ajjinka

3699)  Ajjinka (09.02.2012 17:49)

Hrály tam jen dvě, žejo? I like to move it move it (http://youtu.be/QoNkfOHBzQk) a tahle, nebo jsem viděla nějakou jinou upoutávku

Bosorka

3698)  Bosorka (09.02.2012 17:47)

Ajjinko - ta za prvé jsi skvělá a za druhé potřebovala bych tu druhou, co tam je...

Ajjinka

3697)  Ajjinka (09.02.2012 17:35)

Bos: http://youtu.be/SSR6ZzjDZ94 ;)

Ree

3696)  Ree (09.02.2012 17:31)

Kdo nestihl Kačku, tady je záznam. Od 42:40 je ona :) http://www.ceskatelevize.cz/porady/1148499747-sama-doma/212562220600024/

LadySadness

3695)  LadySadness (09.02.2012 17:28)

tak nám dnes nefungoval internet, a viete prečo? lebo vraj naši rómski spoluobčania ukradli káble
a preto sme celý deň čakali a konečne sa pred hodinou dočkali *fworks* *fworks* *fworks*

Bosorka

3694)  Bosorka (09.02.2012 16:36)

Tak Neb neuvidím, nechce se mi to načíst... :'-( :'-( :'-(

Bosorka

3693)  Bosorka (09.02.2012 16:33)

Holký, mám problémek a to zásadní...
Potřebuju vědět, co je to za písničku, která je v upoutávce na Madagaskar II, která teď jede na Nově?

Twilly

3692)  Twilly (09.02.2012 14:01)

*smajlík, který si úkevně utírá pot z čela*

SarkaS

3691)  SarkaS (09.02.2012 13:55)

taky jsem to prošvihla, ale koukala jsem že jsou tam díly zpětně, tak to jistí záznam :)

miamam

3690)  miamam (09.02.2012 13:53)

Jééé Doufám že Sama doma se archivuje, protože mám jinak smůlu... :p Už se těším na večír, zkouknu ČéTé

Ajjinka

3689)  Ajjinka (09.02.2012 13:29)

Žlučníkový kameny... ambrouš, neříkej, že tohle není běžný téma tvejch hovorů!

Marcelle

3688)  Marcelle (09.02.2012 13:27)

Já to poslouchala při práci na půl ucha, tak nevím co bylo předtím Ale Neb byla úžasná a ta její knížka je báječná, nemůžu se od ní utrhnout.

ambra

3687)  ambra (09.02.2012 13:24)

Za to, co jsem musela přetrpět, než přišla na řadu, mám u Nebrasky tři panáky . Jinak bomba a mám podezření, že Stáňa Lekešová je fanynka TW .

gucci

3686)  gucci (09.02.2012 13:21)

já taky ne!!!byla úžasná!!!

«   1 ... 1747 1748 1749 1750 1751 1752 1753 1754 1755 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek