


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440018×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3704) Nebraska (09.02.2012 20:56)
Hlásím, že jsem živá
A ano, paní Lekešová má Stmívání ráda, nejvíc se jí líbil první film a chtěla vědět, jak to celé dopadne
3701) Ajjinka (09.02.2012 17:55)
Já si říkala...
Tak nevím, když ji budou dávat ještě po Kriminálce, tak to číhnu, ale fakt jsem asi slyšela jen dvě
Tak fakt nevím, Bos, mně tam hrajou jen tyhle dvě ![]()
3699) Ajjinka (09.02.2012 17:49)
Hrály tam jen dvě, žejo?
I like to move it move it (http://youtu.be/QoNkfOHBzQk) a tahle, nebo jsem viděla nějakou jinou upoutávku
3698) Bosorka (09.02.2012 17:47)
Ajjinko - ta za prvé jsi skvělá a za druhé potřebovala bych tu druhou, co tam je...
3696) Ree (09.02.2012 17:31)
Kdo nestihl Kačku, tady je záznam. Od 42:40 je ona
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1148499747-sama-doma/212562220600024/
3695) LadySadness (09.02.2012 17:28)
tak nám dnes nefungoval internet, a viete prečo? lebo vraj naši rómski spoluobčania ukradli káble
![]()
a preto sme celý deň čakali a konečne sa pred hodinou dočkali *fworks* *fworks* *fworks*
3693) Bosorka (09.02.2012 16:33)
Holký, mám problémek a to zásadní...
Potřebuju vědět, co je to za písničku, která je v upoutávce na Madagaskar II, která teď jede na Nově?
3691) SarkaS (09.02.2012 13:55)
taky jsem to prošvihla, ale koukala jsem že jsou tam díly zpětně, tak to jistí záznam ![]()
3690) miamam (09.02.2012 13:53)
Jééé
Doufám že Sama doma se archivuje, protože mám jinak smůlu...
Už se těším na večír, zkouknu ČéTé
3689) Ajjinka (09.02.2012 13:29)
Žlučníkový kameny... ambrouš, neříkej, že tohle není běžný téma tvejch hovorů!
3688) Marcelle (09.02.2012 13:27)
Já to poslouchala při práci na půl ucha, tak nevím co bylo předtím
Ale Neb byla úžasná
a ta její knížka je báječná, nemůžu se od ní utrhnout.
3687) ambra (09.02.2012 13:24)
Za to, co jsem musela přetrpět, než přišla na řadu, mám u Nebrasky tři panáky
. Jinak bomba a mám podezření, že Stáňa Lekešová je fanynka TW
.
3705) Astrid (09.02.2012 21:00)
Teraz som si to pozrela
, pekný rozhovor, Nebrasko