Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1745 1746 1747 1748 1749 1750 1751 1752 1753 ... 1936   »

Ajjinka

3745)  Ajjinka (12.02.2012 22:14)

Myslíš ztráty na životech?

piky

3744)  piky (12.02.2012 22:13)

a jak jsme na tom?

Ajjinka

3743)  Ajjinka (12.02.2012 22:12)

Jo

piky

3742)  piky (12.02.2012 22:11)

Nezablokoval to tady někdo před chvílí?

3741)  Black (12.02.2012 01:47)

Prvá polovica 12. kapitoly úspešne visí! Snáď ste nezabudli... :p

Bosorka

3740)  Bosorka (11.02.2012 19:54)

LadyS - tak nějak je mi dle klipu jasné, o co asi tak jde ;)

LadySadness

3739)  LadySadness (11.02.2012 19:46)

temperament a dynamiku beriem, len radšej nechcem poznať text, ktovie čo ... aby ma nenaštval :)

Bosorka

3738)  Bosorka (11.02.2012 19:41)

http://www.youtube.com/watch?v=dmpfjEJlbOU
Mám svou píseň...

Twilly

3737)  Twilly (11.02.2012 17:58)

Hej, toľko trvá celý program od miesenia, cez kysnutie až po pečenie...

LadySadness

3736)  LadySadness (11.02.2012 17:13)

ale, Astrid, to je v celku normálny čas, od druhu chleba sa pečie v rozpätí 1-3 hodiny, no a špaldová múka asi potrebuje dlhšie,
predpokladám, že v tom je zarátaný čas na kysnutie, však

Astrid

3735)  Astrid (11.02.2012 16:48)

Tria apol hodiny sa pečie chlieb? Twiliana z čoho to pečeš??

Twilly

3734)  Twilly (11.02.2012 16:27)

V pekárni, čas programu cca 3,5 hod. A ničím nepotieram

LadySadness

3733)  LadySadness (11.02.2012 16:11)

a pečieš v trúbe, alebo v pekárni? teplota a doba? potieraš vrch vodou?

Twilly

3732)  Twilly (11.02.2012 16:00)

240 ml vlažné vody, 1 kl soli, 1 pl cukru , 1/4 kl červenej papriky, 1 kl octu, 100 g nakrájaných škvarkov, 350 g hl. Múky, 100 g špaldovej múky,1 kl sušeného aktívneho droždia

Škvarky pridať cca po 20 min. miesenia

Program - celodenný chlieb; na 750 g

LadySadness

3731)  LadySadness (11.02.2012 15:42)

píš, Astrid, píš, lebo ťa zje myš
a ty prihoď recept na ten chlieb, Twilly

HMR

3730)  HMR (11.02.2012 15:40)

Twilly

3729)  Twilly (11.02.2012 15:38)

Napíš a já si k tomu dám ten chlebík

Astrid

3728)  Astrid (11.02.2012 15:19)

Ja som hladná!! bože, taký škvarok!! napíšem škvarkovú ódu

Twilly

3727)  Twilly (11.02.2012 15:14)

Kurňa o nás bez nás! Ale myšlenka, Macku, je to hrozně líbivá. Ovárek sice nemusím, ale ty škvarky.... Mmch dnes jsem pekla škvarkovej chléb. Povedl se!*fworks*

3726)  Elanoreth (11.02.2012 15:06)

Bos, radši plácačku do ruky než prát střeva........(smajlík, co zdrhá, až mu za patama hoří)

«   1 ... 1745 1746 1747 1748 1749 1750 1751 1752 1753 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek