


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440020×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3739) LadySadness (11.02.2012 19:46)
temperament a dynamiku beriem, len radšej nechcem poznať text, ktovie čo ... aby ma nenaštval
3737) Twilly (11.02.2012 17:58)
Hej, toľko trvá celý program od miesenia, cez kysnutie až po pečenie...
3736) LadySadness (11.02.2012 17:13)
ale, Astrid, to je v celku normálny čas, od druhu chleba sa pečie v rozpätí 1-3 hodiny, no a špaldová múka asi potrebuje dlhšie,
predpokladám, že v tom je zarátaný čas na kysnutie, však
3733) LadySadness (11.02.2012 16:11)
a pečieš v trúbe, alebo v pekárni? teplota a doba? potieraš vrch vodou?
3732) Twilly (11.02.2012 16:00)
240 ml vlažné vody, 1 kl soli, 1 pl cukru , 1/4 kl červenej papriky, 1 kl octu, 100 g nakrájaných škvarkov, 350 g hl. Múky, 100 g špaldovej múky,1 kl sušeného aktívneho droždia
Škvarky pridať cca po 20 min. miesenia
Program - celodenný chlieb; na 750 g
3731) LadySadness (11.02.2012 15:42)
píš, Astrid, píš, lebo ťa zje myš
a ty prihoď recept na ten chlieb, Twilly
3727) Twilly (11.02.2012 15:14)
Kurňa o nás bez nás! Ale myšlenka, Macku, je to hrozně líbivá. Ovárek sice nemusím, ale ty škvarky.... Mmch dnes jsem pekla škvarkovej chléb. Povedl se!*fworks*
3726) Elanoreth (11.02.2012 15:06)
Bos, radši plácačku do ruky než prát střeva........(smajlík, co zdrhá, až mu za patama hoří)
3745) Ajjinka (12.02.2012 22:14)
Myslíš ztráty na životech?