


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440044×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3804) Elanoreth (17.02.2012 13:55)
Super, Ree !!! ![]()
Jdu si kliknout !!!
3802) hanka (17.02.2012 11:42)
líbil se mi názor prezentovaný někde na začátku,že by bylo originální nechat zde Eclipse a změnit to až na BD 2 ![]()
![]()
3801) miamam (17.02.2012 11:37)
Hlavně, že to funguje... Taky jsem si už celkem zvykla + souhlas s LadySadness
3800) Silvaren (17.02.2012 11:36)
Oba styly jsou vydařené, ale musím přiznat, že se mi ten novější líbí víc. Na druhou stranu mi jde víc o obsah stránek než o jejich formu, takže mi rozhodně nubude vadit, když to zůstane tak, jak to je teď.
3799) ambra (17.02.2012 11:26)
Pamatuju si, že když se tu Eclipse vzhled objevil poprvé, tak jsem si mírně řečeno nemohla zvyknout. Po týdnu jsem byla závislá
.
3798) LadySadness (17.02.2012 11:21)
nie som úplne proti - je to síce trochu tmavé a na to si stále zvykám, ale inak sa mi to tiež páči
navyše nevieme, kedy budeme Washa potrebovať oveľa viac, takže súhlasím, aby sme ho nechali odpočívať
3797) Elanoreth (17.02.2012 10:11)
Jestli můžu, chci otevřít diskusi : blíží se víkend a Wash slíbil, že zasedne nad obnovu vzhledu stránek před tureckým útokem. Dámy (a pánové),co nechat grafiku tak, jak je teď ? Já jsem si za ten týden nejen zvykla, mě se opravdu líbí. Hlasuju pro to, nechat Washe odpočívat a nabírat síly na další bojovku.
3796) lumik (16.02.2012 17:47)
Dobjej, mám dotaz, no spíš problém:Zapomněla jsem svoje heslo. Nechá se s tím něco dělat, nebo se mám znovu zaregistrovat?
3795) Natt (15.02.2012 19:53)
Děvčata, a ještě jedna možnost vyhrát Nebrasčinu Nebezpečnou lásku zde: http://nikkifinn.blogspot.com/2012/02/valentynska-giveaway-knizni-hop.html
3794) Natt (15.02.2012 19:22)
Děvčata, nemohla bych vás neupozornit na možnost vyhrát Nebrasčinu Nebezpečnou lásku v jedné úžasné giveaway! http://jane-s-books.blogspot.com/2012/02/giveaway-oslava-5-000-zobrazeni-stranky.html?showComment=1329330051780#c3316282726628692918 je to přesně tady! ![]()
3793) LadySadness (13.02.2012 20:36)
jop, Lipi, toť on, mého srdce šampiňón *fworks* *fworks* *fworks*
3792) Kamci (13.02.2012 20:23)
co si vzpomínám, tak tenhle vzhled stránek na jejich začátku bez problémů fungoval a nikomu nevadil, takže si klidně počkám, až Wash bude mít klid a chuť na další prácičku pro nový vzhled a nebrblám a jsem moooooocinky vděčná, že to tady funguje a Washovi se klaním
3791) Lipi4 (13.02.2012 20:22)
LS, klikni na obrázek levým tlačítkem a vyber kopírovat adresu obrázku a tu pak vložíš sem
PS: Myslela jsi tento??? http://www.vychytane.sk/filesystem/image/201108/11361-0-predcasna-radost.jpg
3790) LadySadness (13.02.2012 20:21)
mňa tá adresa hodí na google-predčasná radosť - to je ten správny obrázok
žiaľ som technický invalid a neviem to lepšie
3789) Lipi4 (13.02.2012 19:58)
LS, není ten link špatně???
.. .
http://www.breakingdawnmovie.org/images/hunger-games-breaking-dawn-2-600x692.jpg
Jak krásně se dá propojit Hunger games s TW .. .. aneb jak Edward zahýbá Belle s Katniss
*teeht*
3787) Dotaz (13.02.2012 18:30)
Ahoj, chtěla bych se na něco zeptat
Je to asi rok zpátky, co jsem tady nebo www.stmivani.eu (nejsem si jistá) četla jednu povídku a dneska jsem se ji snažila najít a nějak se mi nedaří. Já si totiž pamatuji, o čem je, ale nepamatuji si název
Stručně děj: Do města se přistěhuje dívka (nepamatuji si její jméno), jejíž rodiče jsou pořád v práci a ona je celkem samotářka a když jde do lesa na procházku. Tam potká Emmetta, Jaspera a Edwarda. Začne se s Emmettem skamarádí a zamilují se do sebe. Rosalie tam není, jelikož umřela při boji s Voltuirovými. Emmett ji ani nemůže přeměnit, protože uzavřeli dohodu s vlky, že nikoho nesmějí přeměnit, ale nakonec ji Emmett přemění a skončí všechno dobře.
Nevíte někdo, jak se ta povídka jmenuje?? ![]()
Omlouvám se, jestli to není srozumitelný a za pravopisné chyby.
Děkuji ![]()
3786) miamam (13.02.2012 11:52)
Twilly, naprosto jsi obsáhla mé mínění!!!!! Nechtělo se mi prostě jen věřit, že po tak krásným designu, jaký byl dosud (oranž) tu přibyl tenhle... Podivný. Nikoho jsem tím nechtěla shodit, jen jsem tomu prostě nechtěla věřit, tuhle původní verzi jsem jednoduše dřív neznala. A navíc, k webmasterům jako takovým chovám respekt, protože stejně nechápu, jak to může všechno fungovat. Tak mě hned nekamenujte :/
3805) Eliška (17.02.2012 15:00)
Ree, nevím jestli to není moc drzé, ale původní smysl diskuze ponechat Eclipse byl ten at´ si Wash odpočine.