


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440047×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3843) Lenka326 (21.02.2012 10:44)
pro fanoušky Robsten:
http://s892.photobucket.com/albums/ac124/robstenation/Feb%202012/?action=view¤t=3-1.jpg
"This is f*cking nuts. I'm actually partying with Scout Compton Taylor, Kristen Stewart, Robert Pattinson and Christopher Mintz." Sunday, 2:41 a.m.
3840) LadySadness (20.02.2012 11:26)
tak neviem, Astrid, ale ako sa tam hladká, to už je skôr ženské gesto
určite nemá nejaké, ehm, zdravotné problémy, kvôli ktorým si oholil hlavu?
3839) Astrid (20.02.2012 00:05)
Ale hrabe sa v tých vlasoch aj keď skoro žiadne namá
vid gif
http://www.robsessedpattinson.com/2012/02/its-sinful-sunday-with-robert-pattinson_19.html
3837) LadySadness (19.02.2012 20:04)
viete na čo som zvedavá? na obálku Mečov, keď Zrcadla riešili ženským krkom, ako chcú asi postupovať tentokrát
3834) LadySadness (19.02.2012 11:00)
ešte nieje marec???
ale ak kukaloka odmietnu, tak sú, podľa môjho skromného názoru, idioti
3833) Twilly (19.02.2012 09:49)
LadyS, pokiaľ mám info, tak Kukačka so Žralokom sú ešte len v štádiu ponuky vydavateľstvu, ale Dva meče - voľné pokračovanie Dvoch Zkadiel, idú v marci do tlače... jupíííííííí
si zmlsneš, moja. Dvě Zrcadla sú skvelé, ale z Dvou Mečů padneš na prdel, ver mi
3832) LadySadness (19.02.2012 09:40)
ale zatiaľ sa nevie nejaký konkrétny termín, však?
tiež si myslím, že autori nedostávajú toľko výtlačkov, aby ich mohli každému darovať
3831) Twilly (19.02.2012 09:13)
Až to výjde, Adriano, a já o tom nepochybuju, že ano.... Budeš mít možnost a čest tak učinit v každém dobrém knihkupectví.
3830) Adriana (18.02.2012 23:37)
Jééé
doufám, že se nademnou smiluje a dovolí mi si požádat taky o jeden výtisk. Moooc děkuji za informaci, jste prostě nejlepší
teď jdu vykoumat jak ji kontaktovat...
3828) Elanoreth (18.02.2012 23:23)
Adriano, to je jistě Kukačka a Žralok, ale autorka - Karolka -t o chystá do tisku, tak to odsud stáhla. Jinak je to neskutečný příběh a budiž Ti útěchou, že to vyjde knižně.
3827) Adriana (18.02.2012 23:19)
Dobrý večer, chtěla bych vás požádat o pomoc nalezení jedné kapitolové povídky. Četla jsem ji již před nějakou dobou, tenkrát jsem ji přečetla asi třikrát a moc se mi líbila a chtěla bych si ji přečíst znovu. Stručný děj: Isabella pocházela z bohaté rodiny, ale onemocněla. Její matka našla Marii, chudou dívku, které zaplatila za to, že se bude vydávat za její dceru, která brzy zemře. (Isabella se měla vdát za Edwarda a tím spojit jejich majetné rodiny.) Marie na to kývla, nechala si udělat plsatickou operaci. Po nějaké době, v den svatby, jí začalo být proti srsti všem, hlavně Edwardovi, lhát a vše prozradila.
Pokud jsem pozměnila nějakou část, tak se velmi omlouvám. Budu moc vděčná, za jakoukoliv informaci. Předem děkuji Adriana
PS: Obdivuji lidi s talentem všichni na tomto blogu k nim patříte, moc děkuju za krásné povídky. Jste úžasní
3826) Elanoreth (18.02.2012 22:32)
Anno, Twilly, děkuji za doplnění vzdělání.
Rosa z Tullamoru se mnou dělá divy, ale zitra si dám opáčko a při přezkoušení to jistě bude za výtečnou....
Já jsem taky vymyslela jednu zkratku ....YWL- = yesterday was late = včera bylo pozdě( použitelné pro domácí práce apod.)
3845) Marcelle (21.02.2012 11:21)
Lenka