Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1741 1742 1743 1744 1745 1746 1747 1748 1749 ... 1936   »

Twilly

3825)  Twilly (18.02.2012 22:22)

Děkuju

piky

3824)  piky (18.02.2012 22:15)

Neznáte, prodím, nějakou doujemnou knihu? Ale vážně nějaký doják? Moje neteř teďka ( na mé doporučení ) přečetla Ještě než umřu od Jenny Downhamové (hlavní roli ztvárnila Dakotta Fanning) a vymyslela si, že na narozeniny (které má za 4 dny ) chce nějaký doják. PLEASE, HELP ME

3823)  Anna43474 (18.02.2012 22:06)

Eli, ty to ještě neznáš??? Trochu mě zaráží, že už si to nikdo nepamatuje :'-(
V celém znění znamená TKSATVO...
Tleskám Klaním se Slintám A To Všechno Okolo

...což je nejvyšší vyjádření úcty, jaké existuje
A nezapomenout, jasné?! Nabo budu zlá

Twilly

3822)  Twilly (18.02.2012 21:23)

Ehm.. jestli se tady nachází nějaká hodná adminka, chtěla bych požádat o schválení série IBA SEN na BH Kujuuuu

Twilly

3821)  Twilly (18.02.2012 21:16)

Tak, Elo, to ti mohu jenom gratulovat k zvládnutí níže zmíněných slovních pokladů . EPOV, dle mých informací, znamená Edward´s point of view (v překladu - z Edwardova pohledu) a to druhý ti bude muset vysvětlit Anna s číslem - Ančí, jedeš

3820)  Elanoreth (18.02.2012 20:55)

Jsem z těch dříve narozených, a navíc s delším vedením : najde se dobrá duše, co mi rozklíčuje EPOV ? a TSKAVO ?
OMG a WTF už jsem zvládla...... s pomocí dětí v pubertálním věku)

piky

3819)  piky (18.02.2012 14:14)

Taky se mi ten minulý vzhled líbil více - tenhle je takový ... depresivní

Sundance

3818)  Sundance (18.02.2012 14:10)

Pardon, ale mně se více líbil ten předchozí vzhled.. .:p Tenhle na mě působí... No, řekněme, že na mě nepůsobí moc dobře..

Twilly

3816)  Twilly (17.02.2012 21:09)

Mno... vzhledem k tomu, že to funguje, jsem ráda, ŽE to funguje i po tureckém nájezdu, ale já bych ráda zpět to oranžové provedení, prosím.. tohle je opravdu docela depresivně kontrastné. Jo, dokonalost, která byla vyvynuta mě prostě oslovila víc. Jsem ochotná si na ni počkat, co to dá, ale rozhodně bych ji ráda zpět... promiň Washi

Kamci

3814)  Kamci (17.02.2012 20:10)

a já bych to klidně nechala na washovi , není nutné měnit vzhled hned teď, takže jestli má Wash náladu, ať klidně mění a když ne, tak já si v pohodě počkám, až ho to třeba chytne samo a možná ho políbí můza a příští vzhled bude ještě lepší, než všechny předchozí . Pro mě je nejpodstatnější, že nám to tu fuguje

miamam

3813)  miamam (17.02.2012 17:59)

Jsi docela skromná, Evelyn...

Evelyn

3812)  Evelyn (17.02.2012 17:43)

Ze svatby? Tak já naposledy zaznamenala ten starší seriál venkovných fotek Tu poslední bych prosila co nejdříve, ano?

Ree

3811)  Ree (17.02.2012 17:35)

No tak nebyl k BD1 přímo, ale záhlaví bylo ze svatby, pokud mě nešálí paměť. Ovšem o těch navrhovaných změnách, zvlášť o té poslední, budeme uvažovat, Hani

Evelyn

3810)  Evelyn (17.02.2012 17:31)

Budu za trubku, ale ten původní vzhled byl k BD1? Mně přišel takový univerzální V anketě mi chybí možnost úplné změny - nové záhlaví, nové písmo, nové funkce, lepší fonty, více smajlíků, textový editor, který napíše povídku sám... Nešlo by to? Nejlépe hned?

Ree

3809)  Ree (17.02.2012 17:03)

LS: A říkám snad něco jiného?

LadySadness

3808)  LadySadness (17.02.2012 15:57)

Ree, a nieje to o tom, že mu takto chceme prejaviť vďačnosť a, povedzme, rešpekt? keď uznávame, že toho má veľa?

3807)  Eliška (17.02.2012 15:21)

Chudák malej, to ho lituju, no, tihle lidi bývají hodně vytížení.... Tobě, Ree, se ještě jednou omlouvám za námitku, myslela jsem to dobře a upřímně. Díky za všecko.

Ree

3806)  Ree (17.02.2012 15:11)

Eliško, věř mi, Wash si neodpočine ani tehdy, když ten vzhled nebudete chtít zpátky...

«   1 ... 1741 1742 1743 1744 1745 1746 1747 1748 1749 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek