


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440055×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3863) Twilly (22.02.2012 21:06)
Sociálka, ale táto sa skrížila so samosprávnym krajom a spolu útočia - beštie - priamo od chrbta, lajstrami a dotazníkmi... nech žijú rodičia postihnutých detí!!! Raz nás vyhlásia za svätých
3862) LadySadness (22.02.2012 18:24)
Twillušinka, ktokoľvek sa pod tou nemožnou skratkou skrýva, je to blbosťáreň, tiež mám obdobné skúsenosti so SP *vracajúci smajlík*
3861) Twilly (22.02.2012 16:34)
áááále klasická byrokracia, moja, moje dieťa má diagnózu, ktorá sa počas jeho celého života nezmení a UPSVaR-u sa máli psychologický profil starý niečo vyše roka. No... čo k tomu dodať?
3860) LadySadness (22.02.2012 16:17)
Marcelle, čo to čítaš, prihoď nápad
ale, ale, Twillulinka, či ťa tak na***lo, ako ti pomôcť?
3858) Marcelle (22.02.2012 13:54)
Začala jsem číst EK a na ostatní kouknu doma, jsem na to dost zvědavá
3855) Hanetka (22.02.2012 12:25)
Marcelle, radši tady nebudu uvádět odkazy na slashe, protože sem chodí i dost děvčat pod 15 a nejsem si jistá, jestli je to čtení pro ně. Ale poslala jsem ti zprávu na fb.
3851) Nebraska (22.02.2012 10:16)
http://s3.amazonaws.com/data.tumblr.com/tumblr_lzgxhajdFk1qgg4jpo1_1280.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1329988504&Signature=0oM1A%2BJ%2BM%2F3Hd4G3iCkEkha29l0%3D
Řekněte ahoj Kellanovi a jeho vyrýsovanému... svalstvu
3847) Astrid (21.02.2012 18:52)
booože, moje druhé, impertinentné ja, si všimlo toto
ja viem, ok... no cement
http://s892.photobucket.com/albums/ac124/robstenation/Feb%202012/?action=view¤t=LIFE02172012-200148sml.jpg
3846) Astrid (21.02.2012 11:51)
Som šťastná!!!to je krása, ja som to vedela, že sa milujú, tak to musí byť
3865) Twilly (22.02.2012 21:17)
Máš recht, seňora!