Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1739 1740 1741 1742 1743 1744 1745 1746 1747 ... 1936   »

Twilly

3865)  Twilly (22.02.2012 21:17)

Máš recht, seňora!

Astrid

3864)  Astrid (22.02.2012 21:12)

Ech, Twiliana ser na to, daj si borovičku ;)

Twilly

3863)  Twilly (22.02.2012 21:06)

Sociálka, ale táto sa skrížila so samosprávnym krajom a spolu útočia - beštie - priamo od chrbta, lajstrami a dotazníkmi... nech žijú rodičia postihnutých detí!!! Raz nás vyhlásia za svätých

LadySadness

3862)  LadySadness (22.02.2012 18:24)

Twillušinka, ktokoľvek sa pod tou nemožnou skratkou skrýva, je to blbosťáreň, tiež mám obdobné skúsenosti so SP *vracajúci smajlík*

Twilly

3861)  Twilly (22.02.2012 16:34)

áááále klasická byrokracia, moja, moje dieťa má diagnózu, ktorá sa počas jeho celého života nezmení a UPSVaR-u sa máli psychologický profil starý niečo vyše roka. No... čo k tomu dodať?

LadySadness

3860)  LadySadness (22.02.2012 16:17)

Marcelle, čo to čítaš, prihoď nápad
ale, ale, Twillulinka, či ťa tak na***lo, ako ti pomôcť?

Twilly

3859)  Twilly (22.02.2012 15:58)

S prominutím, dámy a slečny, áááááááááá

Marcelle

3858)  Marcelle (22.02.2012 13:54)

Začala jsem číst EK a na ostatní kouknu doma, jsem na to dost zvědavá

AMO

3857)  AMO (22.02.2012 13:41)

Teda Haničko... uf, některé se mnou třesou a to jsem jen nahlídla.

Marcelle

3856)  Marcelle (22.02.2012 12:50)

Hani, děkuju

Hanetka

3855)  Hanetka (22.02.2012 12:25)

Marcelle, radši tady nebudu uvádět odkazy na slashe, protože sem chodí i dost děvčat pod 15 a nejsem si jistá, jestli je to čtení pro ně. Ale poslala jsem ti zprávu na fb.

gucci

3854)  gucci (22.02.2012 11:03)

Ahok Kellane.... ...on je nejvíc!!

Lipi4

3853)  Lipi4 (22.02.2012 10:27)

A ta škola je hned příjemnější místo .. Ahoj Kellane

ambra

3852)  ambra (22.02.2012 10:21)

Astrid Milujeme našeho exhibouška
Neb!

Nebraska

3850)  Nebraska (22.02.2012 07:36)

To si dám jako avatar

Ajjinka

3849)  Ajjinka (21.02.2012 22:32)

no lol, Astrid

leelee

3848)  leelee (21.02.2012 21:56)

Astrid

3847)  Astrid (21.02.2012 18:52)

booože, moje druhé, impertinentné ja, si všimlo toto ja viem, ok... no cement
http://s892.photobucket.com/albums/ac124/robstenation/Feb%202012/?action=view&current=LIFE02172012-200148sml.jpg

Astrid

3846)  Astrid (21.02.2012 11:51)

Som šťastná!!!to je krása, ja som to vedela, že sa milujú, tak to musí byť

«   1 ... 1739 1740 1741 1742 1743 1744 1745 1746 1747 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek