Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1737 1738 1739 1740 1741 1742 1743 1744 1745 ... 1936   »

Twilly

3905)  Twilly (29.02.2012 11:16)

najviac chlpov... hmmm?

Empress

3904)  Empress (29.02.2012 11:01)

A čo takto kategória: najhypnotizujúcejší pohľad? :D :D

LadySadness

3903)  LadySadness (29.02.2012 10:47)

a čo tak najhorší pohľad - najtvrdší, najškaredšie zazeranie, najzlomyseľnejší a najväčšie pohŕdanie :/
alebo najpresvedčivejší výsmech

Lipi4

3902)  Lipi4 (29.02.2012 09:28)

Další kategorie by mohli být nejzářivější úsměv :D :D , nejlepší rozcuch...

Bosorka

3901)  Bosorka (29.02.2012 07:34)

Ha, tak si uděláme vlastní ceny . Myslíte, že výherci přijedou na vyhlášení?
Vyhlašuji nominace o nejlepší plivanec!

Lipi4

3900)  Lipi4 (28.02.2012 19:23)

LS, nikdo je nebere vážně proto je od letošního roku vyhlašují noc před Aprílem

LadySadness

3899)  LadySadness (28.02.2012 19:16)

načo sa rozčuľovať? jeden rok dostala výherkyňa Oscara zároveň Zlatú malinu za ten istý film, tak kto už by to bral vážne

Lipi4

3898)  Lipi4 (28.02.2012 19:15)

Astrid, ale je nominovanej za nejhorší pár ... jen mi nejde na mozek, jak se do páru dostal Taylor s Kristen za BD

Astrid

3897)  Astrid (28.02.2012 19:14)

Roberta Pattinsona nenominovali za najhoršieho herca na tento rok, ja idem buchnúť šampus *fworks* *fworks* *fworks*

Lipi4

3896)  Lipi4 (28.02.2012 19:09)

Tak už jsou známy nominace na Zlatou malinu http://fandimefilmu.cz/clanek/863-adam_sandler_zlomil_rekord_v_poctu_nominaci_na_zlatou_malinu

Máme nominace ve všech kategoriích až na herce ve vedlejších rolích

Lipi4

3895)  Lipi4 (28.02.2012 13:35)

Tady je to video z Oskarů . .. je to sestřich nejlepších filmů (z jakéhokoliv hlediska) http://www.dailymotion.com/video/xp2oz6_srpro-22612aaossegt1mge_shortfilms

Lipi4

3894)  Lipi4 (28.02.2012 12:11)

Twilly, dlouho už jsem nebyla jako zombie

Twilly

3893)  Twilly (28.02.2012 09:15)

Jituš, proč mi to přijde u tebe zcela normální, hmmm, nevíš? :p

Lipi4

3892)  Lipi4 (27.02.2012 18:03)

LS, já jsem byla na speciálním programu v kině Světozor Praha od csfd.cz . .. . . a jako jediná jsem vypískla , když jsem je tam viděla

a ano ponocovala jsem a pak šla do školy a před chvilkou jsem se vrátila a čekám, kdy odpadnu...

LadySadness

3891)  LadySadness (27.02.2012 17:27)

Lipi, nehovor, že si kvôli tomu ponocovala a potom prebehla všetkých výhercov, aby si zistila, či tam niekde nestraší známy z Twilight-u
ale zato Gill má pekný hlas, aj keď Chaskeyho hlas - mňam

Lipi4

3890)  Lipi4 (27.02.2012 06:54)

V noci/ráno se udíleli Oskaři ... Animovaný film vyhrál Rango, kde jednu postavu dabuje Gil Birmingham/Billy Black

PS: V sestřihu nejlepších filmů (z jakéhokoliv hlediska) se mihlo i naše Twilight (záběr na altánek - ples) . . .. . byl tam hned jako třetí po Titaniku

LadySadness

3889)  LadySadness (26.02.2012 13:13)

prečo mám pocit, že japonská ekonomika na tom naozaj nieje tak zle, ako sa tvrdilo po zemetrasení a Fukushime?
http://www.aktuality.sk/clanok/202044/japonci-opat-sokuju-postavia-vytah-do-vesmiru/

LadySadness

3888)  LadySadness (26.02.2012 12:58)

Voldíno? HA, si pozrite, ako na Oxforde hrajú metlobal-famfrpál http://www.gorila.sk/clanok-1737/metlobal_nabera_v_oxforde_na_popularite no nemám slová

miamam

3887)  miamam (26.02.2012 11:06)

Nejvíc mě rozesmála ta s Voldemortem a s Bellou držící si pěst Hehe, takhle se dělaj montáže

Nebraska

3886)  Nebraska (26.02.2012 08:57)

http://9gag.com/gag/2947405

«   1 ... 1737 1738 1739 1740 1741 1742 1743 1744 1745 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek