


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440052×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3903) LadySadness (29.02.2012 10:47)
a čo tak najhorší pohľad
- najtvrdší, najškaredšie zazeranie, najzlomyseľnejší a najväčšie pohŕdanie :/
alebo najpresvedčivejší výsmech
3902) Lipi4 (29.02.2012 09:28)
Další kategorie by mohli být nejzářivější úsměv
, nejlepší rozcuch...
3901) Bosorka (29.02.2012 07:34)
Ha, tak si uděláme vlastní ceny
. Myslíte, že výherci přijedou na vyhlášení?
Vyhlašuji nominace o nejlepší plivanec!
3900) Lipi4 (28.02.2012 19:23)
LS, nikdo je nebere vážně proto je od letošního roku vyhlašují noc před Aprílem
3899) LadySadness (28.02.2012 19:16)
načo sa rozčuľovať? jeden rok dostala výherkyňa Oscara zároveň Zlatú malinu za ten istý film, tak kto už by to bral vážne
3898) Lipi4 (28.02.2012 19:15)
Astrid, ale je nominovanej za nejhorší pár
... jen mi nejde na mozek, jak se do páru dostal Taylor s Kristen za BD
3897) Astrid (28.02.2012 19:14)
Roberta Pattinsona nenominovali za najhoršieho herca na tento rok, ja idem buchnúť šampus
*fworks* *fworks* *fworks*
3896) Lipi4 (28.02.2012 19:09)
Tak už jsou známy nominace na Zlatou malinu http://fandimefilmu.cz/clanek/863-adam_sandler_zlomil_rekord_v_poctu_nominaci_na_zlatou_malinu
Máme nominace ve všech kategoriích až na herce ve vedlejších rolích
3895) Lipi4 (28.02.2012 13:35)
Tady je to video z Oskarů . .. je to sestřich nejlepších filmů (z jakéhokoliv hlediska) http://www.dailymotion.com/video/xp2oz6_srpro-22612aaossegt1mge_shortfilms
3892) Lipi4 (27.02.2012 18:03)
LS, já jsem byla na speciálním programu v kině Světozor Praha od csfd.cz . .. . . a jako jediná jsem vypískla
, když jsem je tam viděla
a ano ponocovala jsem a pak šla do školy a před chvilkou jsem se vrátila a čekám, kdy odpadnu...
3891) LadySadness (27.02.2012 17:27)
Lipi, nehovor, že si kvôli tomu ponocovala a potom prebehla všetkých výhercov, aby si zistila, či tam niekde nestraší známy z Twilight-u
ale zato Gill má pekný hlas, aj keď Chaskeyho hlas - mňam
3890) Lipi4 (27.02.2012 06:54)
V noci/ráno se udíleli Oskaři ... Animovaný film vyhrál Rango, kde jednu postavu dabuje Gil Birmingham/Billy Black
PS: V sestřihu nejlepších filmů (z jakéhokoliv hlediska) se mihlo i naše Twilight (záběr na altánek - ples) . . .. . byl tam hned jako třetí po Titaniku
3889) LadySadness (26.02.2012 13:13)
prečo mám pocit, že japonská ekonomika na tom naozaj nieje tak zle, ako sa tvrdilo po zemetrasení a Fukushime?
http://www.aktuality.sk/clanok/202044/japonci-opat-sokuju-postavia-vytah-do-vesmiru/
3888) LadySadness (26.02.2012 12:58)
Voldíno? HA, si pozrite, ako na Oxforde hrajú metlobal-famfrpál http://www.gorila.sk/clanok-1737/metlobal_nabera_v_oxforde_na_popularite
no nemám slová
3887) miamam (26.02.2012 11:06)
Nejvíc mě rozesmála ta s Voldemortem a s Bellou držící si pěst
Hehe, takhle se dělaj montáže
3905) Twilly (29.02.2012 11:16)
najviac chlpov... hmmm?