


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440072×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3963) leelee (04.03.2012 00:12)
jo tak
čekala sem 8000 metrů nad mořem
nebo něco s 8000 slov, stran,...
nojo kecka
3956) Twilly (03.03.2012 23:30)
to víš, že si můžeš bouchnout... termín "budoucnost národa" se mi moc líbí
3955) HMR (03.03.2012 23:18)
no co, co, vy si tu můžete mlátit hlava nehlava a já ne?
bych některé osoby nejraději...
ubezdušit či neubezdušit? musím nejdřív vymyslet nějaké polehčující okolnosti... myslím, že by mi to mohlo projít... začínám být alergická na zvuk práskajících dveří... a to je mi teprve tolik, co mi je...
nesnáším "budoucnost národa"!
3950) Twilly (03.03.2012 20:54)
Přiznám se, že jsem byla docela zahanbená, měla jsem práci dostat se tam sama a na dárky jsem nemyslela, ale že dostanu TAKOVÝ... to mě přímo rozcupovalo... (teď by se hodil umdlévací smajlík )
3949) HMR (03.03.2012 20:52)
víš, zjistila jsem, že je naprostý rozdíl dávat dárky, když víš, co se tomu dotyčnému opravdu líbí... a propos Bos, asi jsem ti ty fotky měla zalaminovat, že?
3948) Twilly (03.03.2012 20:35)
A kaaaam.... Je tam mnoho kousků které znám přímo notoricky, ale jsou tam klenoty, se kterými se teprve seznamuju.
3946) Twilly (03.03.2012 20:13)
U mě to byl rozštěp podél celé jedničky a bílek i ret jako ďas.... U mě to bylo blízké setkání třetího druhu s umyvadlem. Brrrr.... Mmch mám v hlavě songfic na jednu že Suchého písní..... A je tam taky moje oblíbené - rekomando blues
3965) leelee (04.03.2012 00:15)
ještě chvíli a budu ti po kotníky s desetinou