Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1734 1735 1736 1737 1738 1739 1740 1741 1742 ... 1936   »

leelee

3965)  leelee (04.03.2012 00:15)

ještě chvíli a budu ti po kotníky s desetinou

Twilly

3964)  Twilly (04.03.2012 00:15)

neříkej, že jsi překvapená

leelee

3963)  leelee (04.03.2012 00:12)

jo tak
čekala sem 8000 metrů nad mořem
nebo něco s 8000 slov, stran,...

nojo kecka:D

Twilly

3962)  Twilly (04.03.2012 00:08)

Tak mi jukni na profil, milášku :p

leelee

3961)  leelee (03.03.2012 23:55)

8 000 čeho? to je rozhodující

Twilly

3960)  Twilly (03.03.2012 23:53)

leelee, myslíš, že víc jak osmitisícovku nedám?

leelee

3959)  leelee (03.03.2012 23:51)

no co krutý konstatování s otázkou na konec:D

Twilly

3958)  Twilly (03.03.2012 23:45)

Ty voe, Macku, dýchám řídce!!!!!

leelee

3957)  leelee (03.03.2012 23:37)

"budoucnost národa"
P.S.: na tuhle kategorii už nemám věk, že ne :D

Twilly

3956)  Twilly (03.03.2012 23:30)

to víš, že si můžeš bouchnout... termín "budoucnost národa" se mi moc líbí :D

HMR

3955)  HMR (03.03.2012 23:18)

no co, co, vy si tu můžete mlátit hlava nehlava a já ne?
bych některé osoby nejraději...
ubezdušit či neubezdušit? musím nejdřív vymyslet nějaké polehčující okolnosti... myslím, že by mi to mohlo projít... začínám být alergická na zvuk práskajících dveří... a to je mi teprve tolik, co mi je...
nesnáším "budoucnost národa"!

Twilly

3954)  Twilly (03.03.2012 23:12)

Hano???? Copa?

Bosorka

3953)  Bosorka (03.03.2012 23:09)

Ha, to je na mě? Bojim, bojim

HMR

3952)  HMR (03.03.2012 23:03)

Bosorka

3951)  Bosorka (03.03.2012 21:01)

no comment, Hani...

Twilly

3950)  Twilly (03.03.2012 20:54)

Přiznám se, že jsem byla docela zahanbená, měla jsem práci dostat se tam sama a na dárky jsem nemyslela, ale že dostanu TAKOVÝ... to mě přímo rozcupovalo... (teď by se hodil umdlévací smajlík )

HMR

3949)  HMR (03.03.2012 20:52)

víš, zjistila jsem, že je naprostý rozdíl dávat dárky, když víš, co se tomu dotyčnému opravdu líbí... a propos Bos, asi jsem ti ty fotky měla zalaminovat, že?

Twilly

3948)  Twilly (03.03.2012 20:35)

A kaaaam.... Je tam mnoho kousků které znám přímo notoricky, ale jsou tam klenoty, se kterými se teprve seznamuju.

HMR

3947)  HMR (03.03.2012 20:16)

že tys tu knížku ještě neodložila

Twilly

3946)  Twilly (03.03.2012 20:13)

U mě to byl rozštěp podél celé jedničky a bílek i ret jako ďas.... U mě to bylo blízké setkání třetího druhu s umyvadlem. Brrrr.... Mmch mám v hlavě songfic na jednu že Suchého písní..... A je tam taky moje oblíbené - rekomando blues

«   1 ... 1734 1735 1736 1737 1738 1739 1740 1741 1742 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella