Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1731 1732 1733 1734 1735 1736 1737 1738 1739 ... 1936   »

Bosorka

4025)  Bosorka (08.03.2012 07:25)

Sbohem slunce, vítej sněhu

Bosorka

4024)  Bosorka (07.03.2012 19:39)

LadyS - na krásné pohledy vzhůru do nebes

Kamci

4023)  Kamci (07.03.2012 19:35)

Bosi, ty jsi úplná studnice astrologických informací
mimochodem k naší rozmluvě na FB: dorazily, vše je OK

a ještě jeden postřeh- Ambra si včera pochvalovala nárust přidávání povídek, čímž tato tendence, dle dnešní (ne)aktivity zcela zanikla hned v počátku jak se zdá :/
(nicméně tím nechci nijak znevážit její komentář, včetně toho -oprávněného- postesknutí ohledně chybějících komentů)

LadySadness

4022)  LadySadness (07.03.2012 19:32)

fajn, Bosinka, a na čo sa teda máme pripraviť? :p veď už dokonči, keď si načala

Bosorka

4021)  Bosorka (07.03.2012 19:13)

Úplněk bude až zítra, ale dneska je krásně vidět "Psí hvězda" - Sirius :) a Venuše se brzý "potká" s Jupiterem, což z druhé strany oblohy žárlivě sleduje Mars

Marcelle

4020)  Marcelle (07.03.2012 18:54)

Ela - já radši upíry, ale nejsem v zásadě proti ;)

4019)  Elanoreth (07.03.2012 18:42)

A vypadá to, že je dnes úplněk, nebudou se náhodou rojit vlkodlaci ?

Marcelle

4018)  Marcelle (07.03.2012 18:40)

Zkrátka ten příjemný slunečný den bychom všechny rády strávily úplně někde jinde :D :D :D :D :D

4017)  Elanoreth (07.03.2012 18:30)

Taky jsou někteří, kteří už jen se smutkem vzpomínají, jak se flákali na mateřské a přitom je otravovali obkladači......... sakra, Bosorko, užívej si to, ono nic netrvá věčně.........

Bosorka

4016)  Bosorka (07.03.2012 18:01)

My, co se flákáme na mateřské, jsem si mohli užívat celý den venku (kdyby se mi do toho nemotali obkladači a zedníci a zájemci o barák )

Marcelle

4015)  Marcelle (07.03.2012 17:53)

Lady - já myslela ty poslední, těch ostatních je mi spíš líto.

LadySadness

4014)  LadySadness (07.03.2012 15:07)

sú takí, čo veľmi potrebujú peniaze, potom tí, čo si musia nutne udržať prácu a potom tí, čo majú nechuť zostávať doma z rôznych dôvodov, vlastne je to smutné :p :p
a potom sú workoholici "vracajúci šmajdík", ééé smajlík

Marcelle

4013)  Marcelle (07.03.2012 14:30)

Lady - je nás spousta a možná ještě víc. Hele, ale najdou se tací, co je jim jedno jaký je den a počasí a jsou v práci víc než rádi :D

LadySadness

4012)  LadySadness (07.03.2012 14:28)

ani sa nepýtam, koľkým hovoríš z duše, Marcelle

Marcelle

4011)  Marcelle (07.03.2012 12:34)

Slunečný příjemný den bych ráda strávila jinde než v práci

LadySadness

4010)  LadySadness (07.03.2012 11:14)

prosím vás, čo je pekné na slnečnom príjemnom dni?

Ree

4009)  Ree (07.03.2012 10:23)

To rozhodně, Bos! Šla jsem do školy a pobavila jsem se nad frontou důchodkyň před obchodem. Asi dávají něco zadarmo

Bosorka

4008)  Bosorka (07.03.2012 07:14)

Bodré játro všem, to je dneska krásný den :)

LadySadness

4007)  LadySadness (07.03.2012 00:09)

ja niekedy súkromne komentujem vlastné komentáre
ale teraz na inú nôtu, všimli ste si, dievčatá, že od apríla by mala byť druhá séria Games of Thrones? teda kto máte k dispozícii HBO *fworks* *fworks*

leelee

4006)  leelee (06.03.2012 23:56)

sím já taky poctivě komentuju
a smajlík mi nepřijde jako komenář dal by se možná i vysvětlit jako "vlk se nažral koza zůstala celá a další díly? ne díky!"
ale nebrala bych mě moc vážně, vždycky proti proudu:D

«   1 ... 1731 1732 1733 1734 1735 1736 1737 1738 1739 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek