


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440096×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4023) Kamci (07.03.2012 19:35)
Bosi, ty jsi úplná studnice astrologických informací
mimochodem k naší rozmluvě na FB: dorazily, vše je OK
a ještě jeden postřeh- Ambra si včera pochvalovala nárust přidávání povídek, čímž tato tendence, dle dnešní (ne)aktivity zcela zanikla hned v počátku jak se zdá
:/
(nicméně tím nechci nijak znevážit její komentář, včetně toho -oprávněného- postesknutí ohledně chybějících komentů)
4022) LadySadness (07.03.2012 19:32)
fajn, Bosinka, a na čo sa teda máme pripraviť?
veď už dokonči, keď si načala
4021) Bosorka (07.03.2012 19:13)
Úplněk bude až zítra, ale dneska je krásně vidět "Psí hvězda" - Sirius
a Venuše se brzý "potká" s Jupiterem, což z druhé strany oblohy žárlivě sleduje Mars
4019) Elanoreth (07.03.2012 18:42)
A vypadá to, že je dnes úplněk, nebudou se náhodou rojit vlkodlaci ?
4018) Marcelle (07.03.2012 18:40)
Zkrátka ten příjemný slunečný den bychom všechny rády strávily úplně někde jinde
4017) Elanoreth (07.03.2012 18:30)
Taky jsou někteří, kteří už jen se smutkem vzpomínají, jak se flákali na mateřské a přitom je otravovali obkladači......... sakra, Bosorko, užívej si to, ono nic netrvá věčně.........
4016) Bosorka (07.03.2012 18:01)
My, co se flákáme na mateřské, jsem si mohli užívat celý den venku (kdyby se mi do toho nemotali obkladači a zedníci a zájemci o barák
)
4014) LadySadness (07.03.2012 15:07)
sú takí, čo veľmi potrebujú peniaze, potom tí, čo si musia nutne udržať prácu a potom tí, čo majú nechuť zostávať doma z rôznych dôvodov, vlastne je to smutné
a potom sú workoholici "vracajúci šmajdík", ééé smajlík
4013) Marcelle (07.03.2012 14:30)
Lady - je nás spousta a možná ještě víc. Hele, ale najdou se tací, co je jim jedno jaký je den a počasí a jsou v práci víc než rádi
4009) Ree (07.03.2012 10:23)
To rozhodně, Bos! Šla jsem do školy a pobavila jsem se nad frontou důchodkyň před obchodem. Asi dávají něco zadarmo
4007) LadySadness (07.03.2012 00:09)
ja niekedy súkromne komentujem vlastné komentáre
ale teraz na inú nôtu, všimli ste si, dievčatá, že od apríla by mala byť druhá séria Games of Thrones? teda kto máte k dispozícii HBO *fworks* *fworks*
4006) leelee (06.03.2012 23:56)
sím já taky poctivě komentuju
a smajlík mi nepřijde jako komenář dal by se možná i vysvětlit jako "vlk se nažral koza zůstala celá a další díly? ne díky!"
ale nebrala bych mě moc vážně, vždycky proti proudu
4025) Bosorka (08.03.2012 07:25)
Sbohem slunce, vítej sněhu