Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1729 1730 1731 1732 1733 1734 1735 1736 1737 ... 1936   »

Bosorka

4065)  Bosorka (13.03.2012 20:57)

Tak Peter se bude rozvádět....kurva fix, taky!

matysekmj

4064)  matysekmj (13.03.2012 20:42)

dobrej nápad,alespoň tam člověk nebude tak sám

leelee

4063)  leelee (13.03.2012 20:41)

že váháš:D jedna na pracáku druhá na mateřský(další netušim), ale co?

Bosorka

4062)  Bosorka (13.03.2012 20:39)

Složíme se? ;)

leelee

4061)  leelee (13.03.2012 20:39)

hezkej dům ale moc velkej prostor tam by mi asi byla zima

matysekmj

4060)  matysekmj (13.03.2012 20:36)

A kdy je k nastěhování

Lenka326

4059)  Lenka326 (13.03.2012 20:32)

I mě se to moc líbí, vždycky jsem si myslela, že to byly jen kulisy...

Bosorka

4058)  Bosorka (13.03.2012 20:27)

No krása!

4057)  hanka (13.03.2012 20:25)

Leni,je nádherný - tam bych taky mohla bydlet ( i bez upírů :) )
dík za odkaz

ambra

4056)  ambra (13.03.2012 20:23)

Leni, díky, krása

Lenka326

4055)  Lenka326 (13.03.2012 20:06)

nevím, jestli to tu už třeba někdy nebylo, ale na tohle jsem narazila při hledání inspirace k něčemu úplně jinému:
http://www.living.cz/tipy-a-trendy/twilight-saga-dum-cullenovych.html

Bosorka

4054)  Bosorka (13.03.2012 17:47)

Lipi a spol. - nutno brát s nadsázkou, mateřská fakt není tak hrozná (ehm, proč jen mám ty skřížené prsty schované za zády? )

Lipi4

4053)  Lipi4 (13.03.2012 17:43)

Bos, že ty chceš odradit dorost (nejen ten) od dětí?? :D :D :D :D

Bosorka

4052)  Bosorka (13.03.2012 17:33)

PRo matky (nejen) ;)
http://www.youtube.com/watch?v=1n3KtvCs1pA

Silvaren

4050)  Silvaren (12.03.2012 17:44)

Pravdu díš, Bos. Jsem nevděčná potvora.

Bosorka

4049)  Bosorka (12.03.2012 17:34)

Silvaren - pokud vydělá dost peněz nato, aby to někdo udělal za něj, tak v tom nevidím problém ;)
Já v rámci fungující rodiny věřím na rozdělení prací

Silvaren

4048)  Silvaren (12.03.2012 17:18)

Bos, já sice chlapa mám, ale neumí ani vyprat tričko ani vyměnit pneumatiky, natož postavit barák. :p
Dokážu pochopit, že ta cedulka někoho urazí, taky se zrovna nepopadám za břicho, ale původní záměr byl určitě pobavit.;)

Ree

4047)  Ree (11.03.2012 12:10)

To jako vážně? Fakt někdo řeší tyhle kraviny?! Tak pardon, ale myslím, že umí více chlapů uvařit, vyprat a vyžehlit, než kolik ženských si umí opravit auto nebo postavit barák, že? Tohle není sexismus, ale normální legrace. A nemá s tím nic společného to, že s Nebraskou máme trochu výše posunutý smysl pro humor, ale s tím, že někteří ho nemají vůbec...

LadySadness

4046)  LadySadness (10.03.2012 12:43)

nemusíš, Bosinka, stačí vytiahnuť nabitú peňaženku a on už sa nejaký šikovný nájde

«   1 ... 1729 1730 1731 1732 1733 1734 1735 1736 1737 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek