


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440093×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4059) Lenka326 (13.03.2012 20:32)
I mě se to moc líbí, vždycky jsem si myslela, že to byly jen kulisy...
4057) hanka (13.03.2012 20:25)
Leni,je nádherný - tam bych taky mohla bydlet ( i bez upírů
)
dík za odkaz
4055) Lenka326 (13.03.2012 20:06)
nevím, jestli to tu už třeba někdy nebylo, ale na tohle jsem narazila při hledání inspirace k něčemu úplně jinému:
http://www.living.cz/tipy-a-trendy/twilight-saga-dum-cullenovych.html
4054) Bosorka (13.03.2012 17:47)
Lipi a spol. - nutno brát s nadsázkou, mateřská fakt není tak hrozná
(ehm, proč jen mám ty skřížené prsty schované za zády?
)
4051) Lipi4 (13.03.2012 16:34)
Peter byl na premiéře Hunger games
http://www.examiner.com/twilight-in-national/twilight-star-peter-facinelli-takes-daughter-luca-to-the-hunger-games
4049) Bosorka (12.03.2012 17:34)
Silvaren - pokud vydělá dost peněz nato, aby to někdo udělal za něj, tak v tom nevidím problém
Já v rámci fungující rodiny věřím na rozdělení prací
4048) Silvaren (12.03.2012 17:18)
Bos, já sice chlapa mám, ale neumí ani vyprat tričko ani vyměnit pneumatiky, natož postavit barák.
Dokážu pochopit, že ta cedulka někoho urazí, taky se zrovna nepopadám za břicho, ale původní záměr byl určitě pobavit.
4047) Ree (11.03.2012 12:10)
To jako vážně?
Fakt někdo řeší tyhle kraviny?! Tak pardon, ale myslím, že umí více chlapů uvařit, vyprat a vyžehlit, než kolik ženských si umí opravit auto nebo postavit barák, že? Tohle není sexismus, ale normální legrace. A nemá s tím nic společného to, že s Nebraskou máme trochu výše posunutý smysl pro humor, ale s tím, že někteří ho nemají vůbec...
4046) LadySadness (10.03.2012 12:43)
nemusíš, Bosinka, stačí vytiahnuť nabitú peňaženku a on už sa nejaký šikovný nájde
4065) Bosorka (13.03.2012 20:57)
Tak Peter se bude rozvádět....kurva fix, taky!