


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440070×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3983) Bosorka (04.03.2012 21:22)
Vzhledem k finanční krizi, jsem objasnila mému prvorozenému, že zoubková víla je na tom špatně a penízky dává jen za první zoubek
3981) Carlie (04.03.2012 21:19)
Oh mein a já na ni tak láskyplně myslela, když jsme jeli trasu Brno - Wien
3980) Bosorka (04.03.2012 21:18)
Tak já to vezmu na sebe, Olouši - Ambra se rozhodla nás zničit dokonale a totálně, rozjela to na všech frontách, aby pokryla Edwardofilky i Jacobky a kdyby nááááááhodou měl někdo TW už dost, tak má novinku i na BH...prostě není úniku!
A já jsem vytrhla Jendovi zub!
3979) Carlie (04.03.2012 21:11)
Já věděla, že se k tomu (Kelišce) teď nebude chtít nikdo hlásit, ale to je normální funkce, skutečně existuje práce, pracovní náplň, která se jmenuje "zprávy o pověsti", podává je obec pro účely soudních řízení a tak
![]()
A v katalogu prací je i "razítkář", byste nevěřili... asi 3. platová třída
, tomu jsem se kdysi nasmála, ale druhý den, když jsem razítkovala 200 dokumentů k odeslání, už tolik ne, pravda... dělat jenom tohle celý den, brr
No ale zpátky k tématu. Drby, tož, hvězdy, vyprávějte
Leelee: SKORO?
Ambruško, když tu tak vidím Tvůj avatar, hlásím, že jsem v autě cestou zpět dočetla tuto povinnou četbu a děsím se filmu ![]()
3976) Carlie (04.03.2012 20:08)
Tak co mám číst první, nějaký tip? A co se tu dělo. Nějaké drby? Hlášení podá Kelišová! ![]()
3973) Carlie (04.03.2012 19:56)
No co Ti mám povídat, po 3 letech na lyžích, s kámoškou jsme holt stály blbě, nebyl tam žlutý pruh, který by označil start, no zkrátím to, když jela 2sedadlová lanovka, tak jsme obě marně nasedaly na stejnou sedačku
Rakušáci holt nemají asi zkušenost s blondýnkama z ČR
Druhý den už tam stál vlekař a ukazoval, kam se stavět ![]()
3971) Carlie (04.03.2012 19:38)
Uf, člověk tu cca 4 dny není (a na lyžích se nezabil, heč
, i když lanovku kvůli němu jednou zastavili
), pak se vrátí a... začne šilhat... heeelp, co mám jako číst dřív?
3970) Bosorka (04.03.2012 17:56)
Osobní hlášení:
Má drahá sestro, když už mě tu tak šmíruješ, co občas někde nechat nějaký ten komentář? Jistě to nepotěší jenom mě
3985) leelee (04.03.2012 21:57)
zoubková víla? hmm myslim, že mi doma řekli, že je to blbost a to bylo všechno