Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1733 1734 1735 1736 1737 1738 1739 1740 1741 ... 1936   »

leelee

3985)  leelee (04.03.2012 21:57)

zoubková víla? hmm myslim, že mi doma řekli, že je to blbost a to bylo všechno

Lipi4

3984)  Lipi4 (04.03.2012 21:28)

Já dostávala od Zoubkové víli Kinder vajíčka (za každý zoubek)

Bosorka

3983)  Bosorka (04.03.2012 21:22)

Vzhledem k finanční krizi, jsem objasnila mému prvorozenému, že zoubková víla je na tom špatně a penízky dává jen za první zoubek

Carlie

3982)  Carlie (04.03.2012 21:20)

A zoubková víla se pochlapila?

Carlie

3981)  Carlie (04.03.2012 21:19)

Oh mein a já na ni tak láskyplně myslela, když jsme jeli trasu Brno - Wien

Bosorka

3980)  Bosorka (04.03.2012 21:18)

Tak já to vezmu na sebe, Olouši - Ambra se rozhodla nás zničit dokonale a totálně, rozjela to na všech frontách, aby pokryla Edwardofilky i Jacobky a kdyby nááááááhodou měl někdo TW už dost, tak má novinku i na BH...prostě není úniku!
A já jsem vytrhla Jendovi zub!

Carlie

3979)  Carlie (04.03.2012 21:11)

Já věděla, že se k tomu (Kelišce) teď nebude chtít nikdo hlásit, ale to je normální funkce, skutečně existuje práce, pracovní náplň, která se jmenuje "zprávy o pověsti", podává je obec pro účely soudních řízení a tak ;-) :D
A v katalogu prací je i "razítkář", byste nevěřili... asi 3. platová třída :D, tomu jsem se kdysi nasmála, ale druhý den, když jsem razítkovala 200 dokumentů k odeslání, už tolik ne, pravda... dělat jenom tohle celý den, brr ;-) No ale zpátky k tématu. Drby, tož, hvězdy, vyprávějte :-) Leelee: SKORO?
Ambruško, když tu tak vidím Tvůj avatar, hlásím, že jsem v autě cestou zpět dočetla tuto povinnou četbu a děsím se filmu

leelee

3978)  leelee (04.03.2012 20:50)

tad se neděje skoro nic

Bosorka

3977)  Bosorka (04.03.2012 20:16)

Twilluše, kde jsi?

Carlie

3976)  Carlie (04.03.2012 20:08)

Tak co mám číst první, nějaký tip? A co se tu dělo. Nějaké drby? Hlášení podá Kelišová! ;-)

ambra

3975)  ambra (04.03.2012 20:07)

Carlie

Bosorka

3974)  Bosorka (04.03.2012 19:59)

Carlie

3973)  Carlie (04.03.2012 19:56)

No co Ti mám povídat, po 3 letech na lyžích, s kámoškou jsme holt stály blbě, nebyl tam žlutý pruh, který by označil start, no zkrátím to, když jela 2sedadlová lanovka, tak jsme obě marně nasedaly na stejnou sedačku Rakušáci holt nemají asi zkušenost s blondýnkama z ČR Druhý den už tam stál vlekař a ukazoval, kam se stavět

Bosorka

3972)  Bosorka (04.03.2012 19:39)

Vyprávěj, Oloušku, vyprávěj!

Carlie

3971)  Carlie (04.03.2012 19:38)

Uf, člověk tu cca 4 dny není (a na lyžích se nezabil, heč , i když lanovku kvůli němu jednou zastavili ), pak se vrátí a... začne šilhat... heeelp, co mám jako číst dřív?

Bosorka

3970)  Bosorka (04.03.2012 17:56)

Osobní hlášení:
Má drahá sestro, když už mě tu tak šmíruješ, co občas někde nechat nějaký ten komentář? Jistě to nepotěší jenom mě

Bosorka

3969)  Bosorka (04.03.2012 06:38)

Náhodou píšeme další vlky ;)

HMR

3968)  HMR (04.03.2012 00:31)

co bych bez nich byla

leelee

3967)  leelee (04.03.2012 00:24)

iluze jsou fajn, náhodou :D

HMR

3966)  HMR (04.03.2012 00:22)

a já si dělala iluze, že píše dalšího vlka...

«   1 ... 1733 1734 1735 1736 1737 1738 1739 1740 1741 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek