


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440067×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3944) HMR (03.03.2012 20:00)
u mě to byla trojka vlevo, ale byl to defacto následek záchrany života, odnesl to zub, rozříštil se na třináct kousků a naši je pak doma lovili pinzetou...
3941) Bosorka (03.03.2012 19:32)
Hani, já psala vytrhla nikoliv vyrazila
.
A nikdy jsem nic o matce roku neříkala...
3939) Bosorka (03.03.2012 18:32)
Ha, právě jsem Jendovi vytrhla zub! Jsem drsná....a dala bych si teď panáka
3936) Astrid (02.03.2012 23:04)
http://movie-library.cz/film/116836-matka/
holky, nezavislá scéna, Daniel Craig a fúúha, ten film..., ja som odpadol.
3933) Ajjinka (02.03.2012 22:01)
piky, trailer na Now is Good http://brandheroin.livejournal.com/3212961.html
3932) LadySadness (02.03.2012 22:00)
Bos, pozerala si, ako vykradli albánsku banku a na mercédese, rolsrojse a nejakej rachotine utekali pred policajtami na chevroletoch? ani sa ti nedivím, že ťa to baví
3930) Bosorka (02.03.2012 21:52)
Náhodou, mě Top Gear baví
je to prča. A miluju Stiga!
Jééé ty omalovnáky vytisknu Jendovi, co on na to
3927) leelee (02.03.2012 21:40)
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/420161_250143898399982_114039418677098_572790_477549396_n.jpg
něco na nudu
3926) LadySadness (02.03.2012 21:30)
úprimne? to som náhodou išla okolo, keď to skúšali, až potom povedali, že je to yeti (yeti teplo, dievčatko?)
3945) Bosorka (03.03.2012 20:12)
Když jsme u toho dentistického okénka - já si vylomila kousek jedničky, když jsem se zakousla do kárky, když mě v ní vozil bratr a prudce zatočil doleva