Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1735 1736 1737 1738 1739 1740 1741 1742 1743 ... 1936   »

Bosorka

3945)  Bosorka (03.03.2012 20:12)

Když jsme u toho dentistického okénka - já si vylomila kousek jedničky, když jsem se zakousla do kárky, když mě v ní vozil bratr a prudce zatočil doleva ;)

HMR

3944)  HMR (03.03.2012 20:00)

u mě to byla trojka vlevo, ale byl to defacto následek záchrany života, odnesl to zub, rozříštil se na třináct kousků a naši je pak doma lovili pinzetou...

Twilly

3943)  Twilly (03.03.2012 19:50)

Hani, to mněmoje vlastni - biologická ségra vyrazila.jedničku

HMR

3942)  HMR (03.03.2012 19:42)

Ne??????????? Tak to musel být někdo jiný žeby tetička Klotylda?

Bosorka

3941)  Bosorka (03.03.2012 19:32)

Hani, já psala vytrhla nikoliv vyrazila .
A nikdy jsem nic o matce roku neříkala...

HMR

3940)  HMR (03.03.2012 18:33)

a prý že aspiruje na matku roku

Bosorka

3939)  Bosorka (03.03.2012 18:32)

Ha, právě jsem Jendovi vytrhla zub! Jsem drsná....a dala bych si teď panáka B)

gucci

3938)  gucci (02.03.2012 23:32)

Astrid jdu ta to mrknout:)

piky

3937)  piky (02.03.2012 23:09)

Bye, vypadá to skvěle, ale kniha mě absolutně dostala

Astrid

3936)  Astrid (02.03.2012 23:04)

http://movie-library.cz/film/116836-matka/

holky, nezavislá scéna, Daniel Craig a fúúha, ten film..., ja som odpadol.

Bye

3935)  Bye (02.03.2012 22:35)

Vov, to vypadá dobře! Dakota mi hrozně připomíná mladou Barrymore.

piky

3934)  piky (02.03.2012 22:16)

Ajjinko, díky to je: OMG

Ajjinka

3933)  Ajjinka (02.03.2012 22:01)

piky, trailer na Now is Good http://brandheroin.livejournal.com/3212961.html

LadySadness

3932)  LadySadness (02.03.2012 22:00)

Bos, pozerala si, ako vykradli albánsku banku a na mercédese, rolsrojse a nejakej rachotine utekali pred policajtami na chevroletoch? ani sa ti nedivím, že ťa to baví

leelee

3931)  leelee (02.03.2012 21:55)

neni nad "normální" omalovánky

Bosorka

3930)  Bosorka (02.03.2012 21:52)

Náhodou, mě Top Gear baví je to prča. A miluju Stiga!
Jééé ty omalovnáky vytisknu Jendovi, co on na to

gucci

3929)  gucci (02.03.2012 21:52)

asi vymaluji ty kolečka

Bye

3928)  Bye (02.03.2012 21:48)

LadySadness

3926)  LadySadness (02.03.2012 21:30)

úprimne? to som náhodou išla okolo, keď to skúšali, až potom povedali, že je to yeti (yeti teplo, dievčatko?)

«   1 ... 1735 1736 1737 1738 1739 1740 1741 1742 1743 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek