


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440061×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3924) LadySadness (02.03.2012 21:06)
videli ste ten Top Gear? škodovka yeti s helikopotvorou na streche??? kto toto zase vymyslel?
3920) leelee (29.02.2012 16:22)
taky mi nedavno někdo řikal: vyrobit něco blbuvzdornýho je strašně složitý ne-li nemožný, blbci jsou totiž strašně vynalézavý druh
3918) leelee (29.02.2012 16:02)
já už to chvli tušila
kamarádka která už pár let hlásí že "Oni přijdou" bude mít pravdu
3916) leelee (29.02.2012 15:54)
svět se zbláznil
teď čtu na nerezovým paměťovym drátu, že je to II. jakost z důvodo možné koroze
3915) Lipi4 (29.02.2012 15:42)
A holky upírky by si zasloužily, tak jednu kategorii . .. takže, která chodí na nejvyšších podpatcích??
3912) LadySadness (29.02.2012 13:40)
Twilly, ono to nemusí byť vylúčené, lebo sa ukázalo, že aj dinosaury mali perie aj kožu, takže...
3910) Twilly (29.02.2012 12:27)
leelee, voni mají krokodýli chlupy?
že by mi něco ušlo? To víš, já studovala ekonomiku, takže je to docela to... možné
3907) Lipi4 (29.02.2012 11:49)
Když už tu máme nehty, tak co tahle nejlesklejší kožich a nejtřpytivější kůže???
3906) LadySadness (29.02.2012 11:17)
a najčistejšie nechty
(fakt neznášam keď majú špinavé nechty viac než je nutné)
3925) gucci (02.03.2012 21:17)
jo jo ...nuda v Brně...doslova!!
top gear moc nesleduji...čakám až na díl s Robertem...ten mi přijde jako totální neautovet typ