Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1736 1737 1738 1739 1740 1741 1742 1743 1744 ... 1936   »

gucci

3925)  gucci (02.03.2012 21:17)

jo jo ...nuda v Brně...doslova!!:p

top gear moc nesleduji...čakám až na díl s Robertem...ten mi přijde jako totální neautovet typ

LadySadness

3924)  LadySadness (02.03.2012 21:06)

videli ste ten Top Gear? škodovka yeti s helikopotvorou na streche??? kto toto zase vymyslel?

Bye

3923)  Bye (02.03.2012 21:04)

Tady dneska chcíp pes

gucci

3922)  gucci (02.03.2012 20:54)

...halooooo je tu dneska někdo??

Lipi4

3921)  Lipi4 (29.02.2012 16:54)

leelee

3920)  leelee (29.02.2012 16:22)

taky mi nedavno někdo řikal: vyrobit něco blbuvzdornýho je strašně složitý ne-li nemožný, blbci jsou totiž strašně vynalézavý druh :D

Lipi4

3919)  Lipi4 (29.02.2012 16:18)

Oni už dávno přišli, jenom teď se začínají projevovat pořádně :D :D :D

leelee

3918)  leelee (29.02.2012 16:02)

já už to chvli tušila:D
kamarádka která už pár let hlásí že "Oni přijdou" bude mít pravdu

Lipi4

3917)  Lipi4 (29.02.2012 15:58)

leelee, na to jsi přišla brzo :D :D :D :D

leelee

3916)  leelee (29.02.2012 15:54)

svět se zbláznil
teď čtu na nerezovým paměťovym drátu, že je to II. jakost z důvodo možné koroze

Lipi4

3915)  Lipi4 (29.02.2012 15:42)

A holky upírky by si zasloužily, tak jednu kategorii . .. takže, která chodí na nejvyšších podpatcích?? :D :D

Twilly

3914)  Twilly (29.02.2012 14:34)

kto by tu jedol?

3913)   (29.02.2012 14:14)

je tu dakdo?? :)

LadySadness

3912)  LadySadness (29.02.2012 13:40)

Twilly, ono to nemusí byť vylúčené, lebo sa ukázalo, že aj dinosaury mali perie aj kožu, takže...

leelee

3911)  leelee (29.02.2012 12:41)

to bylo jenom na Bos

biologii sem taky nestudovala (teoreticky)

Twilly

3910)  Twilly (29.02.2012 12:27)

leelee, voni mají krokodýli chlupy? že by mi něco ušlo? To víš, já studovala ekonomiku, takže je to docela to... možné

leelee

3909)  leelee (29.02.2012 12:19)

a vyhraje to krokodýl...

Bosorka

3908)  Bosorka (29.02.2012 12:03)

Nejvíc zubů?

Lipi4

3907)  Lipi4 (29.02.2012 11:49)

Když už tu máme nehty, tak co tahle nejlesklejší kožich a nejtřpytivější kůže???

LadySadness

3906)  LadySadness (29.02.2012 11:17)

a najčistejšie nechty (fakt neznášam keď majú špinavé nechty viac než je nutné)

«   1 ... 1736 1737 1738 1739 1740 1741 1742 1743 1744 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still