


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440079×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4003) Cihla (06.03.2012 21:55)
Pokud Vojtík začne běhat po svých a nebude mi devastovat záda, pokud Jeník ubere na decibelech a počtu slov za minutu, tak se o tom dá uvažovat
.
A na prstíky se nevymlouvej, máš natrénováno
.
Zdravím podnájemnici, pro příští sraz je minibyt pro vás připraven
4002) Twilly (06.03.2012 21:54)
Ambři, čtenářky zlenivěly a já mám přes 8000 komentů, kde je spravodlivost!!!
4000) Bosorka (06.03.2012 21:42)
a taky na červen a dájí-li synové, tak i srpen
. Co že nespíš, Jaruš?
Více tvořit? PRstíčky mám od klávesnice ošoupané....
3999) Cihla (06.03.2012 21:39)
Milý Macičku, velmi riskuješ, když svou starší sestru nazýváš šmírákem (kdo potřebuje hlídačku na duben
? )
Musíš více tvořit, a když to bude stát zato, možná bude komentář
.
3997) ambra (06.03.2012 21:19)
Si tady tak musím poskočit, že ze strany autorek se nám to tu zase trošku rozjelo. Teď už jen, aby se nám rozjely i čtenářky a hňáply občas nějaké to slůvko nebo smajlík, ať si to tu nekomentujeme navzájem
. Trošku jste nám, čtenářky, zlenivěly...
3996) Bosorka (06.03.2012 18:03)
Nebezpečnou lásku můžete vyhrát, budete-li luštit v Překvapení - a to dokonce 6x
3995) Twilly (05.03.2012 20:53)
A to jsi chtěla dokdy tajit, Ivuš, jednou dostaneš na prdel, ale teď ne, teď se budu těšit z dobrých zpráv *fworks* *fworks* *fworks* *fworks*
3993) sfinga (05.03.2012 20:44)
Ahoj, prosím o schválení série Snění o Sfinze. Děkuju.
Jo, Sfinga zase píše, holoubkové moji milí.
Vlčice všech zemí, zavyjte
3992) Lipi4 (05.03.2012 13:54)
Bos, moje zasloužilá matka má skoro všechny mléčné zuby ve skleničce - každý potomek dostal skleničku s ubrouskem a jménem... .. . ..
PS: Jediný zub, který jí ta chybí je první mléčný od nejmadšího, jelikož ho ztratil na houbách - hned jsme udělali pátrací skupinu, ale nenašli:/ :/
3991) Evelyn (05.03.2012 09:25)
Bos, moje maminka má můj i bratrův mléčný chrup v extra krabičce, i s daty, kdy zoubky vypadly
3990) Bosorka (05.03.2012 07:25)
Matky, mám dotaz - co s těma zubama děláte? Taky schováváte? Bude moc divné, když budu mít ve šperkovničce schovaný kluků kompletní mléčný chrup?
NEbo je dát do vitrínky? Někdo má motýly, já budu mít zoubky
3989) Bosorka (05.03.2012 06:53)
Céčka jsem dostávala od prarodičů, handlovali to s pražákama za vejce a jiné naturálie. A zoubková víla v našich končinách taky neměla rajon
3988) Carlie (05.03.2012 00:06)
Lipi:
Díky, to mě uklidnilo, i když céčka navíc jsem nedostala... tse...
3987) Lipi4 (05.03.2012 00:01)
Carlie, mohu jedině mluvit, za staří sourozence (78,80,84) a co vím zoubková víla jako taková nebyla (měli jiný strašidlo
) a co vím dostávali speciální edice známek, céčka navíc atd. - podle toho co aktuálně letělo)
3986) Carlie (04.03.2012 23:54)
Byla v době našeho dětství (obracím se na osm- a sedmdesátky) Zoubková víla? Já ji zažívám až teď se synovci a neteří, tak nevím, jestli jsem byla "na jiném zájezdě" jen já, nebo se Zoubková víla prostě nenosila - jako kapitalistická záškodnice?
4005) Bosorka (06.03.2012 22:04)
A za to tě, milá Marcelle, chválím