Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1730 1731 1732 1733 1734 1735 1736 1737 1738 ... 1936   »

Bosorka

4045)  Bosorka (10.03.2012 11:23)

Po pravdě, když mi chlap poseká zahradu a vymění letní pneu za zimní - klidně mu ty kalhoty vyperu (ups...obojí si musím udělat sama )

Carlie

4044)  Carlie (10.03.2012 08:09)

Tak si pojďme spravit chuť tímhle nápisem, tímhle tričkem :
http://nd01.jxs.cz/039/783/97d57e7fbf_48620900_o2.jpg

Nebraska

4043)  Nebraska (10.03.2012 07:47)

Jsou cedulky s nápisem Dejte to triko své matce, ta ví, co s ním, nebo Vyrobeno v USA - omlouváme se za naše politiky, taky jsem viděla Toto je oděv a nosí se na těle. Podle mě nejde ani tak o záměr firmy jako spíš toho člověka, co programuje stroj, který vyšívá cedulky - každopádně nevidím důvod, proč bych kvůli tomu měla vyšilovat ;)
Ale je všeobecně známo, že můj smysl pro humor a běžný smysl pro humor mají jen velmi malý průnik množin

LadySadness

4042)  LadySadness (09.03.2012 23:57)

veľmi slušne povedané
ja by som povedala, že šliapol do h***a, holt je to mimoň a rozhodne! nie milovaný

leelee

4041)  leelee (09.03.2012 23:01)

hnusný to je, ale asi to nemůžeš brát tak vážně jako ta slečna
výrobce to podle mě zamýšlel jako recesi, která se ale nepovedla

LadySadness

4040)  LadySadness (09.03.2012 22:59)

či tak či onak je to pekne hnusné

leelee

4039)  leelee (09.03.2012 22:45)

fotku podobný cedulky sem už někde viděla, ale bylo to v jiný souvislosti

LadySadness

4038)  LadySadness (09.03.2012 18:44)

http://diva.aktuality.sk/clanok/33115/dehonestacia-zien-ci-len-hlupy-vtip-stitok-z-rifli-robi-zo-zien-sluzky-muzov/
čo si o tejto nehoráznosti máme myslieť? ja neznášam sexistov a šovinistov a dúfam, že naši chlapci upírí čí vlčí by takto hlboko nikdy neklesli

leelee

4037)  leelee (08.03.2012 22:55)

tady snad všechny dostaly výpověď
dneska sem si taky dala běh do schodů na úřadu práce

Twilly

4036)  Twilly (08.03.2012 20:53)

ááááále... škoda hovoriť a nie, kávu som mu na nič nevyliala, akurát on dostal kvôli mne hubovú polievku - asi mu nechutila - a hej, asi si niečo kompenzuje, lebo dnes som sa dozvedela, že neletím, len "rolujem" na iné odd. Čas ukáže kam... zatiaľ... dusná atmosféra s polievkou (super zátišie, nie?)

LadySadness

4035)  LadySadness (08.03.2012 20:37)

upokojuje si svedomie, to poznáme
ja myslím, že si rýchlo nájdeš prácu, kto by teba nechcel, jedine blb (čo si mu vyliala horúcu kávu ... tam, tak sa mstí?)

Twilly

4034)  Twilly (08.03.2012 17:10)

Mno, k mrazivému dňu a mrazivým pracovným vzťahom mi pribudol od šéfa tulipán - uááááá, tak teraz neviem, LadyS, mám sa radovať, vracať, alebo čo... :p

LadySadness

4033)  LadySadness (08.03.2012 16:59)

ľudia, čo to bolo? aj vy ste sa nemohli dostať a vyhodilo vás?

LadySadness

4032)  LadySadness (08.03.2012 11:25)

nazdar, Twilluš, aj u nás máme výpoveď, ale ja som našla recepis na dobrý deň a chlapi nech idú...vieš kam
http://www.youtube.com/watch?v=atoiwZN8JHM
a keby ste niektorá našli ďalšie návody a nápady, sem s nimi

Silvaren

4031)  Silvaren (08.03.2012 09:45)

Ambří, co čtu, to komentuju. A ani nevíš, jak bych ráda přispívala i jinak, ale komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí.

Marcelle

4030)  Marcelle (08.03.2012 09:04)

Též přeji všem krásný svátek. Já to vyřešila jednoduše, koupila jsem si kytku sama :D

Twilly

4029)  Twilly (08.03.2012 08:56)

Jeeeeežiš, Olouši, ty ale máš pěkně zvrhlý myšlenky..... Prý karafiát. Zahranice a milovnice tohodle smrádku ať prominou, ale já osobně bych jej brala spíš za trest. Ale já v predsthu dostala neco mnamovejsiho.... Je na ceste, výpoveď z práce..... Hurá!

Janeba

4028)  Janeba (08.03.2012 08:54)

Úplněk je dnes v 10.39.

Také přeji krásný den, ŽENY, a krásný svátek, páč to bude asi pro mnohé z nás jediné přání, kterého se nám dostane! Mám na mysli zanedbání ze stran spíše té testosteronové populace! A vzhledem k tomu, že nás bude určitě víc, nebudeme se bát vlka nic! ;)

Takže, dámy, NA NÁS!!!!!! *fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks*

Carlie

4027)  Carlie (08.03.2012 08:42)

Dámy, už jste dnes dostaly karafiát?
Přeju hezký svátek! :-)

Marcelle

4026)  Marcelle (08.03.2012 07:26)

Bos - tady prší

«   1 ... 1730 1731 1732 1733 1734 1735 1736 1737 1738 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek