


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440094×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4044) Carlie (10.03.2012 08:09)
Tak si pojďme spravit chuť tímhle nápisem, tímhle tričkem
:
http://nd01.jxs.cz/039/783/97d57e7fbf_48620900_o2.jpg
4043) Nebraska (10.03.2012 07:47)
Jsou cedulky s nápisem Dejte to triko své matce, ta ví, co s ním, nebo Vyrobeno v USA - omlouváme se za naše politiky, taky jsem viděla Toto je oděv a nosí se na těle. Podle mě nejde ani tak o záměr firmy jako spíš toho člověka, co programuje stroj, který vyšívá cedulky - každopádně nevidím důvod, proč bych kvůli tomu měla vyšilovat
Ale je všeobecně známo, že můj smysl pro humor a běžný smysl pro humor mají jen velmi malý průnik množin
4042) LadySadness (09.03.2012 23:57)
veľmi slušne povedané
ja by som povedala, že šliapol do h***a, holt je to mimoň a rozhodne! nie milovaný
4041) leelee (09.03.2012 23:01)
hnusný to je, ale asi to nemůžeš brát tak vážně jako ta slečna
výrobce to podle mě zamýšlel jako recesi, která se ale nepovedla
4039) leelee (09.03.2012 22:45)
fotku podobný cedulky sem už někde viděla, ale bylo to v jiný souvislosti
4038) LadySadness (09.03.2012 18:44)
http://diva.aktuality.sk/clanok/33115/dehonestacia-zien-ci-len-hlupy-vtip-stitok-z-rifli-robi-zo-zien-sluzky-muzov/
čo si o tejto nehoráznosti máme myslieť? ja neznášam sexistov a šovinistov a dúfam, že naši chlapci upírí čí vlčí by takto hlboko nikdy neklesli
4037) leelee (08.03.2012 22:55)
tady snad všechny dostaly výpověď
dneska sem si taky dala běh do schodů na úřadu práce
4036) Twilly (08.03.2012 20:53)
ááááále... škoda hovoriť a nie, kávu som mu na nič nevyliala, akurát on dostal kvôli mne hubovú polievku - asi mu nechutila - a hej, asi si niečo kompenzuje, lebo dnes som sa dozvedela, že neletím, len "rolujem" na iné odd. Čas ukáže kam... zatiaľ... dusná atmosféra s polievkou (super zátišie, nie?)
4035) LadySadness (08.03.2012 20:37)
upokojuje si svedomie, to poznáme
ja myslím, že si rýchlo nájdeš prácu, kto by teba nechcel, jedine blb
(čo si mu vyliala horúcu kávu ... tam, tak sa mstí?)
4034) Twilly (08.03.2012 17:10)
Mno, k mrazivému dňu a mrazivým pracovným vzťahom mi pribudol od šéfa tulipán - uááááá, tak teraz neviem, LadyS, mám sa radovať, vracať, alebo čo...
4032) LadySadness (08.03.2012 11:25)
nazdar, Twilluš, aj u nás máme výpoveď, ale ja som našla recepis na dobrý deň a chlapi nech idú...vieš kam
http://www.youtube.com/watch?v=atoiwZN8JHM
a keby ste niektorá našli ďalšie návody a nápady, sem s nimi
4031) Silvaren (08.03.2012 09:45)
Ambří, co čtu, to komentuju.
A ani nevíš, jak bych ráda přispívala i jinak, ale komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí.
4030) Marcelle (08.03.2012 09:04)
Též přeji všem krásný svátek. Já to vyřešila jednoduše, koupila jsem si kytku sama
4029) Twilly (08.03.2012 08:56)
Jeeeeežiš, Olouši, ty ale máš pěkně zvrhlý myšlenky..... Prý karafiát. Zahranice a milovnice tohodle smrádku ať prominou, ale já osobně bych jej brala spíš za trest. Ale já v predsthu dostala neco mnamovejsiho.... Je na ceste, výpoveď z práce..... Hurá!
4028) Janeba (08.03.2012 08:54)
Úplněk je dnes v 10.39.
Také přeji krásný den, ŽENY, a krásný svátek, páč to bude asi pro mnohé z nás jediné přání, kterého se nám dostane! Mám na mysli zanedbání ze stran spíše té testosteronové populace!
A vzhledem k tomu, že nás bude určitě víc, nebudeme se bát vlka nic!
Takže, dámy, NA NÁS!!!!!! *fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks*
4045) Bosorka (10.03.2012 11:23)
Po pravdě, když mi chlap poseká zahradu a vymění letní pneu za zimní - klidně mu ty kalhoty vyperu
(ups...obojí si musím udělat sama
)