Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1727 1728 1729 1730 1731 1732 1733 1734 1735 ... 1936   »

LadySadness

4105)  LadySadness (17.03.2012 21:11)

Twilluš, Ree, dovoľte, aby som vás upozornila, že najväčší géniovia boli vo svojej výnimočmosti úplne mimo, tak prečo by Bosinka nemohla byť utajený génius? aj Burian a Kopecký trpeli depresiami

leelee

4104)  leelee (17.03.2012 21:09)

ale Twilly všichni jsme normální, akorát každej jinak:D

Twilly

4103)  Twilly (17.03.2012 20:42)

Jo, asi tak, jako já jsem normální

Ree

4102)  Ree (17.03.2012 20:27)

Jasně, Bos, zrovna tobě všichni věříme, že jsi vážná!

LadySadness

4101)  LadySadness (17.03.2012 19:38)

a ako mu zabrániť, aby sa škriabalo? proti tomu sú aj Hunger games a Hra o trůny navliekanie korálok

Bosorka

4100)  Bosorka (17.03.2012 19:17)

Ree - to je tím, že jsem od přírody děsně vážný človědk
PS: Dítě, které nesmí 14 dní ven - tomu já říkám horor!

Ree

4099)  Ree (17.03.2012 19:10)

Ale no tak, když už to není horor, jak propagovali, tak tady je to alespoň komedie. Berete všechno hrozně vážně, proboha...

LadySadness

4098)  LadySadness (17.03.2012 18:30)

a preto dávam prednosť originálu s titulkami, okrem toho, aj keby! bol dabing dobrý, nebude presný, lebo sa musia trafiť do huby :/ :/

Bosorka

4097)  Bosorka (17.03.2012 17:39)

A že mě to ani nepřekvapuje

Marvi

4096)  Marvi (17.03.2012 17:09)

jj ten dabing opravdu pohnojili!!!!!

Ajjinka

4095)  Ajjinka (17.03.2012 17:00)

OMG!
Viděl (slyšel) tu už někdo český dabing BD? Zase perlí!
"Abychom byli svědky svazku Edworda Cullena a Belly Swansové"

Twilly

4094)  Twilly (17.03.2012 09:08)

Beru nestovice a měním za úklid

Bosorka

4093)  Bosorka (17.03.2012 08:29)

No není dnes krásný den? Slunce, modrá obloha a neštovice v domě.....

Twilly

4092)  Twilly (16.03.2012 21:25)

Kajko, právě jsi mě docela dostala

4091)  ajka (14.03.2012 21:43)

Bel Ami
byl naprosto skvělý

Právě jsem se vrátila z kina a mohu jen doporučit.

Silvaren

4090)  Silvaren (14.03.2012 20:16)

Kajko::D :D :D

Tammy

4089)  Tammy (14.03.2012 17:57)

Díky za radu, Neb Protože jak to tady čtu, tak jsem si vzpomněla, že si mobil potřebuju odblokovat taky:D Ať žijou experti!

kajka

4088)  kajka (14.03.2012 15:56)

Příklad tvajlajtího šílenství v praxi:)
Dneska jsem byla nakupovat v Ikea. Syn chtěl v místní restauraci kuřecí paličky. Byly nedodělaný. Místo toho abych se naštvala, dala jsem mu svou polívku a nostalgicky zavzpomínala na ostrov Esme. Nutně potřebuju cvokaře.

Nebraska

4087)  Nebraska (14.03.2012 14:38)

ambři, volej na infolinku, potřebuješ tel. číslo a číslo sim karty (je na ní zezadu), pokud je to na dobíjení. Jestli je to paušál, tak tel. číslo a heslo. Řeknou, napíšeš si to, zadáš a pak si zadáš nový pin ;)

4086)   (14.03.2012 13:53)

a nebo zavolat operátorovi - ten řekne,co a jak :)

«   1 ... 1727 1728 1729 1730 1731 1732 1733 1734 1735 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek