


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440112×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4142) Astrid (19.03.2012 17:56)
gucci, videla som film Stud, je to nezávislá scéna, Fassbender tam exceluje, ale myslím, že chúťky po romantike tento film neuhasí, skôr nás navedie k zamysleniu. A aj k zamysleniu, aký je Michael strašný šukací šmak
4141) Em (19.03.2012 17:37)
Soutěž od DVD Rozbřesk: http://www.cervenykoberec.cz/10758/soutez-o-dvd-twilight-saga-rozbresk-1-cast/
4137) Bosorka (18.03.2012 19:28)
Vím, že zvědavost zabila kočku (zdravím, Hani!
), ale co to Washi je?
4134) Bosorka (18.03.2012 08:54)
Stejně jsem Fantomasovi vždycky fandila! On a Olda Šetrnej byli moje dětské lásky
4129) leelee (17.03.2012 23:43)
nééé modrá nejsem, ale Twilly říkala že potkává někoho, kdo je mi strašně podobnej
4145) Lipi4 (19.03.2012 18:59)
Ree, co????
Tady už asi někdo neví co psát