


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440146×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4224) Astrid (22.03.2012 21:06)
scéna medzi kládama uáááááááááááááááhááá
prosíííím néé
eehm... prominte...
4222) Twilly (22.03.2012 21:05)
U každého vlčka, Macíčku, u každého vlčka... a u Paula obzvláště, ale bylo to moc sladký - bolestivý místami, to jo - ale sladký
4221) kajka (22.03.2012 21:04)
Hmm, jsem sice na upíry, ale při čtení tady se mi do toho sem tam zamíchá někdo jinej.
Když neberu v potaz Midnight Sun, tak se mi ze všech knížek stejně nejvíc líbila ta část, kterou vypráví Jacob.
4219) Bosorka (22.03.2012 21:03)
Kajko - scéna mezi kládama...to zní jako z pornofilmu!
Twilluško - netuším, kolikrát?
4218) Twilly (22.03.2012 20:57)
Praštená protestantka
ale myslela som skôr to "twilightové" podobojím
4216) Twilly (22.03.2012 20:50)
kajko, neuvěříš, já ještě "po létech" nejsem úplně rozhodnutá, na koho jsem. Já jsem taková... hmmm podobojím?
4215) kajka (22.03.2012 20:46)
Já se vůbec nedivím, prestože jsem na upíry a ne na vlky, scéna mezi kládama mě brala taky. A jak!
4214) Twilly (22.03.2012 20:44)
Myslím, že v té místnosti asi nebyl sám. Dost pochybuju, že by si nenajmul "mobilní" ovladačku na všechny svoje televize
jo, penízky zmůžou docela dost
4213) Elanoreth (22.03.2012 20:40)
Kajko, mockrát děkuju
Twilly, ještě k tématui televize : Ringo Starr z Beatles měl v baráku jednu spešl cimru jenom kvůli kulečníku, ale musel si tam nechat postavit 4 (slovy čtyři) televize, aby se od toho kulečníku furt nemusel točit jak holub na báni k jedné telce ( teď mě napadá, jak přepínal programy, když dálkovky tehdy ještě neexistovaly...
4212) Twilly (22.03.2012 20:32)
Macíčku, tehdy jenom vrčeli, když byli ve vlčím, ale jinak máš pravdu. Sam má naprosto ženiální hlas. Mmch, víš ty vůbec, kolikrát jsi mi drtila ručku?
LadyS, chcem ťa vidieť, ako prerábaš chlapa po sedemdesiatke, navyše odolného, keďže v robote zažil "celoživotný" slepačinec - ktorému vládol, doma tri ženské - o ktorých si myslí ešte stále, že nám vládne a ešte aj tí psi sú u nás baby - tie nad ním vládli odjakživa úplne ![]()
4211) kajka (22.03.2012 20:29)
Elanoreth, mám pro tebe tu adresu: www.cafepress.co.uk, platí se kreditkou nebo přes PayPal.
4209) LadySadness (22.03.2012 20:19)
tak Sam má super hlas, to sa musí nechať, neviete prečo je slobodný? je na chlapcov, alebo stratil svoju lásku a (aké príhodné) sa dokázal zamilovať iba raz?
Twilluš, chyba bude v tom, že má otec priveľký prístup k bedniam, obmädziť na jeden kus a nech si stanoví priority
4208) Bosorka (22.03.2012 20:12)
Omyl, zlato, tu jsem ti drtila při jiné příležitostí - tady jsi drtila ruku ty mně, protože si slyšela Sama
4207) Twilly (22.03.2012 19:54)
Vlci... hmmm, ani mě se grafika moc ne to. Akorát z posledního dílku se mi líbila scéna, kde byla ukázka hierarchie. Ty vlčí ksichtečky byly vraaaaaaaaaau... já vím Bosi, tobě se akorát tohle nelíbilo. Vím to moc dobře, drtila jsi mi u toho ruku
4206) Twilly (22.03.2012 19:52)
LadyS, naši bývajú dvaja + ratlík v štvorizbáku. Dokopy majú tri funkčné (a plne využívané!!!!) televízory. Dva okupuje ocino a jeden mamina. A myslíš, že si nekecajú do programu? Jasne, že kecajú. My doma to s mužom riešime tak, že on má TV ja po večeroch PC. Stmívko fakt nevidel a myslím, že sa ani nechytá. Nerobí si zo mňa srandu. Jednoducho ticho trpí, ale to musí, lebo rovnakou chorobou trpí aj jeho o tri roky staršia sestra a jeho 17 ročná neter. Vie, že proti nám trom nemá najmenšiu šancu.
4225) Bosorka (22.03.2012 21:08)
Astrid máš stejné asociace jako já? Ehm jsem ráda, že ses vrátila k Ačku - ta holubička mi k tobě nešla