Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1721 1722 1723 1724 1725 1726 1727 1728 1729 ... 1936   »

Bosorka

4225)  Bosorka (22.03.2012 21:08)

Astrid máš stejné asociace jako já? Ehm jsem ráda, že ses vrátila k Ačku - ta holubička mi k tobě nešla

Astrid

4224)  Astrid (22.03.2012 21:06)

scéna medzi kládama uáááááááááááááááhááá prosíííím néé:D
eehm... prominte...

Twilly

4223)  Twilly (22.03.2012 21:06)

Mě taky, čéče

Macku, nalij

Twilly

4222)  Twilly (22.03.2012 21:05)

U každého vlčka, Macíčku, u každého vlčka... a u Paula obzvláště, ale bylo to moc sladký - bolestivý místami, to jo - ale sladký :D

kajka

4221)  kajka (22.03.2012 21:04)

Hmm, jsem sice na upíry, ale při čtení tady se mi do toho sem tam zamíchá někdo jinej.:D Když neberu v potaz Midnight Sun, tak se mi ze všech knížek stejně nejvíc líbila ta část, kterou vypráví Jacob.

Bosorka

4220)  Bosorka (22.03.2012 21:04)

Vytáhla jsem flašu růžového na žal - kdo se přídá?

Bosorka

4219)  Bosorka (22.03.2012 21:03)

Kajko - scéna mezi kládama...to zní jako z pornofilmu!
Twilluško - netuším, kolikrát?

Twilly

4218)  Twilly (22.03.2012 20:57)

Praštená protestantka ale myslela som skôr to "twilightové" podobojím

LadySadness

4217)  LadySadness (22.03.2012 20:56)

HUSITKA?? Twilly-ty si plná prekvapení

Twilly

4216)  Twilly (22.03.2012 20:50)

kajko, neuvěříš, já ještě "po létech" nejsem úplně rozhodnutá, na koho jsem. Já jsem taková... hmmm podobojím?:D

kajka

4215)  kajka (22.03.2012 20:46)

Já se vůbec nedivím, prestože jsem na upíry a ne na vlky, scéna mezi kládama mě brala taky. A jak!:D

Twilly

4214)  Twilly (22.03.2012 20:44)

Myslím, že v té místnosti asi nebyl sám. Dost pochybuju, že by si nenajmul "mobilní" ovladačku na všechny svoje televize jo, penízky zmůžou docela dost :D

4213)  Elanoreth (22.03.2012 20:40)

Kajko, mockrát děkuju

Twilly, ještě k tématui televize : Ringo Starr z Beatles měl v baráku jednu spešl cimru jenom kvůli kulečníku, ale musel si tam nechat postavit 4 (slovy čtyři) televize, aby se od toho kulečníku furt nemusel točit jak holub na báni k jedné telce ( teď mě napadá, jak přepínal programy, když dálkovky tehdy ještě neexistovaly...

Twilly

4212)  Twilly (22.03.2012 20:32)

Macíčku, tehdy jenom vrčeli, když byli ve vlčím, ale jinak máš pravdu. Sam má naprosto ženiální hlas. Mmch, víš ty vůbec, kolikrát jsi mi drtila ručku?

LadyS, chcem ťa vidieť, ako prerábaš chlapa po sedemdesiatke, navyše odolného, keďže v robote zažil "celoživotný" slepačinec - ktorému vládol, doma tri ženské - o ktorých si myslí ešte stále, že nám vládne a ešte aj tí psi sú u nás baby - tie nad ním vládli odjakživa úplne

kajka

4211)  kajka (22.03.2012 20:29)

Elanoreth, mám pro tebe tu adresu: www.cafepress.co.uk, platí se kreditkou nebo přes PayPal.

LadySadness

4209)  LadySadness (22.03.2012 20:19)

tak Sam má super hlas, to sa musí nechať, neviete prečo je slobodný? je na chlapcov, alebo stratil svoju lásku a (aké príhodné) sa dokázal zamilovať iba raz?
Twilluš, chyba bude v tom, že má otec priveľký prístup k bedniam, obmädziť na jeden kus a nech si stanoví priority

Bosorka

4208)  Bosorka (22.03.2012 20:12)

Omyl, zlato, tu jsem ti drtila při jiné příležitostí - tady jsi drtila ruku ty mně, protože si slyšela Sama ;)

Twilly

4207)  Twilly (22.03.2012 19:54)

Vlci... hmmm, ani mě se grafika moc ne to. Akorát z posledního dílku se mi líbila scéna, kde byla ukázka hierarchie. Ty vlčí ksichtečky byly vraaaaaaaaaau... já vím Bosi, tobě se akorát tohle nelíbilo. Vím to moc dobře, drtila jsi mi u toho ruku

Twilly

4206)  Twilly (22.03.2012 19:52)

LadyS, naši bývajú dvaja + ratlík v štvorizbáku. Dokopy majú tri funkčné (a plne využívané!!!!) televízory. Dva okupuje ocino a jeden mamina. A myslíš, že si nekecajú do programu? Jasne, že kecajú. My doma to s mužom riešime tak, že on má TV ja po večeroch PC. Stmívko fakt nevidel a myslím, že sa ani nechytá. Nerobí si zo mňa srandu. Jednoducho ticho trpí, ale to musí, lebo rovnakou chorobou trpí aj jeho o tri roky staršia sestra a jeho 17 ročná neter. Vie, že proti nám trom nemá najmenšiu šancu. :D :D :D :D

«   1 ... 1721 1722 1723 1724 1725 1726 1727 1728 1729 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella