Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1717 1718 1719 1720 1721 1722 1723 1724 1725 ... 1936   »

LadySadness

4305)  LadySadness (23.03.2012 14:32)

inak zdravím
a, Kajka, máš smolu, jak ťa Twillínka zdrapne už ťa nepustí a budeš klepať, ako o dušu
a, leelee, ani na teba nieje zabudnuté, neboj

LadySadness

4304)  LadySadness (23.03.2012 14:30)

možno to znamená, že máme dovolené byť matkami ale aj tak to vymyslel nejaký...muž

4303)   (23.03.2012 14:23)

a Bos - miluju termín mateřská "DOVOLENÁ" to nemohla vymyslet ženská
po třech dětech vím o čem mluvím

4302)   (23.03.2012 14:21)

mě osobně je nejbližší Kajčino životní kredo :" co nesníš,nepřečteš.... "
jen jsem nebyla tak statečná,abych to na sebe v profilu práskla

Twilly

4301)  Twilly (23.03.2012 14:19)

Jako že "lenoch"? To je každá druhá...

Ale mě zaujal ten Rákosníček v opilosti.. ten fakt jako nemá chybu, bejby :D

Bosorka

4300)  Bosorka (23.03.2012 14:09)

Kajka - to zní mnohem lépe než ti moji obkládači....

kajka

4299)  kajka (23.03.2012 14:06)

Samozřejmě že to vim (jsem dospělá, zběhlá žena), ale opravář na televizi s "kabelem" už u nás byl minulý týden, to by znělo ještě líp. Dneska jsem vítala jen podlaháře, malíře a topenáře.
Já si nemůžu pomoct, ale vy jste si špatně přečetly můj profil, klíčový je to první slovo.

Marvi

4298)  Marvi (23.03.2012 14:05)

To je diskuse tady. Ségra mě seřve, že jsem ji poprskala monitor :D :D :D

Twilly

4297)  Twilly (23.03.2012 14:03)

Bosorka

4296)  Bosorka (23.03.2012 14:01)

Nudit? Co to je?

Twilly

4295)  Twilly (23.03.2012 13:55)

Ale nebooooooj, já tě nekousnu... Možná ... Macku, alespoň se na mateřský vážně nenudíš. Jeeeeeee právě mi krásně hrají Qeeni under presure

Bosorka

4294)  Bosorka (23.03.2012 13:35)

Kajko - co opravář? "lascivněmrkajícísmajlík"
V9š, že je to jedna z nějčastějších úvodních scének v pornofilmech?

Bosorka

4293)  Bosorka (23.03.2012 13:34)

Kajko - jsi jasná! Já se taky bránila, žbrblala, rukama lomila div si je nezlomila a co? Bylo mi to prd platný!

Hlašení z léčebny:
Jenda si v rámci akce "Co dítě, to jeho vlastní nemoc" pořídil milou, hřejivou a přítulnou angínu. To asi aby těm neštovicím od Vojtěcha nebylo tady tak smutno. Vzhledem k tomu, že jsou to děcka nesobecká, jistě si je brzy prohodí a já se pomalu začínám balit směr Volltera! Protože radši Ara na krku než tohle!

kajka

4292)  kajka (23.03.2012 13:12)

Twilly, já se tě začínám bát, fakt jen tak z dlouhý chvíle plácám.

Twilly

4291)  Twilly (23.03.2012 13:04)

Mimochodem, chceš vědět, čím sis mě získala (napovím, že ta Ikea to jenom utvrdila!!!):p

Twilly

4290)  Twilly (23.03.2012 12:25)

Miláčku, to byla Bos taky, než jsem si ji vzala do "pácu". Takže, je ti jasné, že za chvíli tady budeš mít vlastní domeček????? A nechci slyšet žádné NE!

mmch, kolega nechápal, proč jsem tak úžasně vyprskla kafe na klávesnici... tak jsem mu houkla už pomalu obligátní "kajka už zase perlí, chceš?" a on, jako vystřižený z reklamy na zubní pastu, vřele souhlasil. Ti povídám, žádné židle, žádný stůl, seš v Bratislavě prostě terno, drahoušku

kajka

4289)  kajka (23.03.2012 12:06)

Díky, teď jsem rudá jak rak. Jenže já píšu leda tak nákupní seznam, jsem spíš kecatér.

4288)   (23.03.2012 12:00)

Kajko, ty jsi super dáreček *fworks* *fworks*
vážně jsem z vás dámy našrot a to je teprve poledne
měla bys to přetavit do kapitolového textu ,protože tvoje charakteristika manžela je úžasně poetická

Marcelle

4287)  Marcelle (23.03.2012 11:16)

Kajko ty mě zabiješ. Tu rychlou 150 kg hmotu si dokážu představit, taky jí mám doma a taky se vyklubala až časem. A to si představ, že prej neumím vařit. To by mě zajímalo kde teda tu hmotu nabral.

kajka

4286)  kajka (23.03.2012 11:12)

Když už tu mluvim o své drahé polovičce. Tuhle mě dostal otázkou: "Jsem spíš upír nebo vlkodlak?" Zamyslela jsem se , a odpověděla, že zamlada určitě upír a všechny Twilightfanynky by po něm skočily. Představ si to: 185 cm, 88 kg, bledá pleť, havraní vlasy pod lopatky, řasy jako smetáky, dlouhá předloktí, ruce klavíristy, ramena široká jako skříň, štíhlej pas a super zadek, chůze jako kočka, úsporný a pomalý pohyby, mlčenlivej a furt chodil v černý (tričko, džíny, boty, košile s vyhrnutejma rukávama). Jenže pak mu to došlo a ptá se: "Jak zamlada?" Já na to, že teď je spíš vlk (léty trochu obrostl chlupem). "A kterej?" ptá se. Myslel si, že řeknu Sam, to kvůli tý černý barvě, furt jí nosí. No jo, jenže mně to nedalo, protože dneska váží 150 kilo a o tu odpověď si koledoval. "Ten z Karkulky, těsně po tom, co sežral Karkulku i babičku!" To bys nevěřila, jak se taková hmota dokáže rychle vymrštit ze židle!

«   1 ... 1717 1718 1719 1720 1721 1722 1723 1724 1725 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse poster - Bella