Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1716 1717 1718 1719 1720 1721 1722 1723 1724 ... 1936   »

LadySadness

4325)  LadySadness (23.03.2012 20:28)

JANEBKA ŽIJE!!! má barák nacpatý ľuďmi a maminka sa ju chystá doraziť, lebo ju budú sťahovať, ale ŽIJE *fworks* *fworks* *fworks* *fworks*

Ree

4324)  Ree (23.03.2012 20:05)

Krom toho je fotka před starší než fotka po... Alespoň myslím

LadySadness

4323)  LadySadness (23.03.2012 19:49)

nó, na to, že fotka po je stará asi sedem rokov (z obdobia Cedrica Diggoryho), vyzerá dobre

Bosorka

4322)  Bosorka (23.03.2012 19:47)

Teda Robe! :D

Ree

4321)  Ree (23.03.2012 19:37)

http://www.superspy.cz/celebrity/12550-fotospecial-celebrity-pred-po-plasticke-operaci?page=0,5 Když si sjedete na poslední fotku, zjistíte, že už i Robert prodělal plastickou operaci

LadySadness

4320)  LadySadness (23.03.2012 15:42)

nó, a Kajka si sama vymyslela avatárka - Rákosníčka, úplná paráda, bravo

Twilly

4319)  Twilly (23.03.2012 15:33)

no jo, ale ještě jsme neskončily.... já taky prchám, za dítkem do školky

kajka

4318)  kajka (23.03.2012 15:32)

Twilli, promiň, to bylo přes čáru! A prchám s dítětem na kolo. Pa.

Twilly

4317)  Twilly (23.03.2012 15:31)

Nevaž se, odraž se!:D Holt, jsem stará konservativní škola, no...

Twilly

4316)  Twilly (23.03.2012 15:30)

Kajko a promiň, ale já toho nenechám, já ty tvoje písmenka prostě chci a já je DOSTANU, tak se s tím raději smiř a otevři word. Definitivně jsem o tobě přesvědčená od tvého dnešního popisu manžílka. Je to tam. OPRAVDU!!! A to nebudu snad ani říkat, že vzhledem k mé "webové profesionalitě" jsem ve svých preferencích vůči tvému nicku (viz osobě :D ) úplně abstrahovala od Rákosníčka

kajka

4315)  kajka (23.03.2012 15:29)

Dobře ti tak, Twilli! A cejtim se trošku uražená.

Twilly

4314)  Twilly (23.03.2012 15:27)

Teď jsem zase rudá já, broučku, ale já bych - sprominutím - brala raději ty písmenka, než sex. Na to se ještě tak dobře neznáme

LadyS, na chvíľku sa mihla webom a potom ee... ani na FB som ju dlho nevidela

kajka

4313)  kajka (23.03.2012 15:24)

To je jak pobídka k sexu! To bych dala spíš. Ech, jsem červená i mezi půlkama. Necháme to, jo? Budu vás bavit tady. A todle znělo pekelně nabubřele.:p

LadySadness

4312)  LadySadness (23.03.2012 15:23)

neviete niekto čo je s Janebkou? strašne dávno sa tu neukázala, ani sa neozvala a nechcem ju otravovať, keď bola taká chorá, neozvala sa niektorej inej spoluobdivujúcej?

Twilly

4311)  Twilly (23.03.2012 15:16)

ee.. špatná odpověď! Domeček... já chci tvoje písmenka a věř, že nejsem jediná. Čím dál, tím víc si zajímavá, holčičko. Tak se koukej přemoci a piš. Co tě napadne, nenapadne... satyra... krvák...báseň - prostě cokoliv, to máš buřt. Třeba napiš lístek na nákup ve stylu TW, fakt je to jedno. Prostě piš. JE TO TAM! A JÁ TO CHCI!!!

kajka

4310)  kajka (23.03.2012 15:13)

Já se opravdu cítím poctěná , ale není to ve mně, věř mi. Znám se, nic si o sobě nenamlouvám, můj psycholog se z toho hroutí a nechápe, proč tam lezu.

Twilly

4309)  Twilly (23.03.2012 15:10)

A domeček tě stejně nemine, s tím nepočítej! Taky jsem nepsavec - to, že jsem nevětší kecka webu pořád považuju za práci nějakého PC šotka! Nikdy jsem nepsala, začala jsem až po literárním znásilnění Astrid jako absolutní literární panna. Takže argument o nepsaní neberu, bejby

Twilly

4308)  Twilly (23.03.2012 15:06)

Neuvěříš, ale je to celý můj popis, faaaakt celá já.. jako bych se viděla (dokonce i stím autistou, akorát, já ho nemám nepůl. Je celý autista a celý demagóg :D )

kajka

4307)  kajka (23.03.2012 15:01)

Haničko, to není statečnost, jen je to jeden z mých nejoblíbenějších citátů a moje sestra (fláká se tu taky-ireen) mi potvrdila, že mě to naprosto vystihuje. Jinak jsem osoba chorobně nesmělá, neprojevuju se, nemluvím (manžel si na to v jednom kuse stěžuje), když už ze mě něco vypadne, tak jsou to v 80% citoslovce nebo sprosťárny, nepíšu fakt nic (i na smsky odpovídám jednoslovně-stresuje to většinu rodiny i přátel), nejradši pozoruju a jako pako se chovám jenom tady.:D :D :D
Termín mateřská dovolená z duše nenávidím, ono to s malým, hyperaktivním, rozmazleným napůlautistou-demagogem ani jinak nejde (přiznávám, že to všechno má po mně). Svoje dítě moc miluju, ale někdy je to na hlavu.:p

Twilly

4306)  Twilly (23.03.2012 14:44)

Ty kokso LadyS, tak z tejto strany som sa na to nepozerala , ale možné je všetko. Každopádne, s tým, že tento "termín" určite vymyslel... muž, plne súhlasím

A niet nad "dobrú povesť"

«   1 ... 1716 1717 1718 1719 1720 1721 1722 1723 1724 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still