


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440601×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4323) LadySadness (23.03.2012 19:49)
nó, na to, že fotka po je stará asi sedem rokov (z obdobia Cedrica Diggoryho), vyzerá dobre
4321) Ree (23.03.2012 19:37)
http://www.superspy.cz/celebrity/12550-fotospecial-celebrity-pred-po-plasticke-operaci?page=0,5 Když si sjedete na poslední fotku, zjistíte, že už i Robert prodělal plastickou operaci
4320) LadySadness (23.03.2012 15:42)
nó, a Kajka si sama vymyslela avatárka - Rákosníčka, úplná paráda, bravo
4319) Twilly (23.03.2012 15:33)
no jo, ale ještě jsme neskončily.... já taky prchám, za dítkem do školky ![]()
4316) Twilly (23.03.2012 15:30)
Kajko a promiň, ale já toho nenechám, já ty tvoje písmenka prostě chci a já je DOSTANU, tak se s tím raději smiř a otevři word. Definitivně jsem o tobě přesvědčená od tvého dnešního popisu manžílka. Je to tam. OPRAVDU!!! A to nebudu snad ani říkat, že vzhledem k mé "webové profesionalitě" jsem ve svých preferencích vůči tvému nicku (viz osobě
) úplně abstrahovala od Rákosníčka
4314) Twilly (23.03.2012 15:27)
Teď jsem zase rudá já, broučku, ale já bych - sprominutím - brala raději ty písmenka, než sex. Na to se ještě tak dobře neznáme
LadyS, na chvíľku sa mihla webom a potom ee... ani na FB som ju dlho nevidela
4313) kajka (23.03.2012 15:24)
To je jak pobídka k sexu!
To bych dala spíš.
Ech, jsem červená i mezi půlkama.
Necháme to, jo? Budu vás bavit tady. A todle znělo pekelně nabubřele.
4312) LadySadness (23.03.2012 15:23)
neviete niekto čo je s Janebkou? strašne dávno sa tu neukázala, ani sa neozvala a nechcem ju otravovať, keď bola taká chorá, neozvala sa niektorej inej spoluobdivujúcej?
4311) Twilly (23.03.2012 15:16)
ee.. špatná odpověď! Domeček... já chci tvoje písmenka a věř, že nejsem jediná. Čím dál, tím víc si zajímavá, holčičko. Tak se koukej přemoci a piš. Co tě napadne, nenapadne... satyra... krvák...báseň - prostě cokoliv, to máš buřt. Třeba napiš lístek na nákup ve stylu TW, fakt je to jedno. Prostě piš. JE TO TAM! A JÁ TO CHCI!!!
4310) kajka (23.03.2012 15:13)
Já se opravdu cítím poctěná
, ale není to ve mně, věř mi. Znám se, nic si o sobě nenamlouvám, můj psycholog se z toho hroutí a nechápe, proč tam lezu.
4309) Twilly (23.03.2012 15:10)
A domeček tě stejně nemine, s tím nepočítej! Taky jsem nepsavec - to, že jsem nevětší kecka webu pořád považuju za práci nějakého PC šotka! Nikdy jsem nepsala, začala jsem až po literárním znásilnění Astrid jako absolutní literární panna. Takže argument o nepsaní neberu, bejby
4308) Twilly (23.03.2012 15:06)
Neuvěříš, ale je to celý můj popis, faaaakt celá já.. jako bych se viděla
(dokonce i stím autistou, akorát, já ho nemám nepůl. Je celý autista a celý demagóg
)
4307) kajka (23.03.2012 15:01)
Haničko, to není statečnost, jen je to jeden z mých nejoblíbenějších citátů a moje sestra (fláká se tu taky-ireen) mi potvrdila, že mě to naprosto vystihuje.
Jinak jsem osoba chorobně nesmělá, neprojevuju se, nemluvím (manžel si na to v jednom kuse stěžuje), když už ze mě něco vypadne, tak jsou to v 80% citoslovce nebo sprosťárny, nepíšu fakt nic (i na smsky odpovídám jednoslovně-stresuje to většinu rodiny i přátel), nejradši pozoruju a jako pako se chovám jenom tady.
Termín mateřská dovolená z duše nenávidím, ono to s malým, hyperaktivním, rozmazleným napůlautistou-demagogem ani jinak nejde (přiznávám, že to všechno má po mně).
Svoje dítě moc miluju, ale někdy je to na hlavu.
4306) Twilly (23.03.2012 14:44)
Ty kokso LadyS, tak z tejto strany som sa na to nepozerala
, ale možné je všetko. Každopádne, s tým, že tento "termín" určite vymyslel... muž, plne súhlasím
A niet nad "dobrú povesť" ![]()
4325) LadySadness (23.03.2012 20:28)
JANEBKA ŽIJE!!! má barák nacpatý ľuďmi a maminka sa ju chystá doraziť, lebo ju budú sťahovať, ale ŽIJE
*fworks* *fworks* *fworks* *fworks*