


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440606×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4343) leelee (23.03.2012 21:32)
s nákupem to musíš dělat jako já
v obchodě sem zjistila že se mi seznam ztratil a nevim kde volala sem mamince aby mi to nadiktovala a prej (do slova a do písmene) "ser na to"
4340) ireen (23.03.2012 21:31)
Amway zkoušeli jedni blíže nejmenovaní příbuzní
, těšili se, že budou bohatí a nakonec se nic nezměnilo, jen snad jejich telefonní čísla, aby už je nikdo nepronásledoval nechtěl po nich další polapené důvěřivce :/ .
4338) kajka (23.03.2012 21:30)
Twilli, já nechci podporu, furt mě někdo v něčem podporuje. Ségra mi minule vezla na nákupu vozík, dávala do něj věci na který jsem ukazovala, radila mi, co mám koupit, abychom neumřeli doma hlady a nakonec mi zavázala tkaničku.
Takhle hodný jsou na mě všichni! Ale já vim, co chci , jenom si to neumím prosadit.
Píšu sem a komentáře a hotovka, ju?
4335) leelee (23.03.2012 21:28)
místní rodinka stolí za to! vidět co nacvičovaly Bos a Twilly na srazu zdrháš tak rychle, že po tobě nezůstane stopa ani z jedniček a nul
4332) Twilly (23.03.2012 21:23)
Neboj, já mám své zkušenosti. Na začátku tlak a pak je ráda, že má ode mě pokoj a vypíše se "z podoby". Hele, když čuchám talent, jdu po něm jak ohař. Promiň a u ní to je. Já být tebou, tak na ni alespoň mrkám... Pak budeš ráda, že ségra je tak úžasná (což ty, samozřejmě, víš)... Ne nebudu ji tlačit víc, než zvládne, ale taky ji nechci nechat plavat. Cítím v kostech, že jí to prostě půjde... tenhle web je zvláštní tím, že z komentátorů se stávají autoři. Je to jenom o podpoře, víš? I když to možná dnes tak nevypadalo... prostě se těším, až něco napíše
a omlouvám se, jsem tak trochu plamennej typ ![]()
Hlavně nezávazně tady píšeme všechny ...
4331) leelee (23.03.2012 21:23)
ježiš marja Ireen kde si vyhrabala amway ta firma mě asi pronásleduje nebo co
Lady S bojim
a písmenka nebudou
4329) ireen (23.03.2012 21:13)
Taky se nemůžu zbavit pocitu, že fotka "PŘED" je až z doby po Cedricovi,
ale to jen tak mimochodem.
Holky!
Vy jste jak obchodní zástupci firmy Amway, ale takhle ségru(kajka) akorát nas..(odradíte)
, netlačte na pilu! Máme geneticky dáno: NESNÁŠÍME NÁTLAK, stávají se z nás pak rozzuřená a hlvně zabejčená monstra. Vy mi ji tu strašně plašíte! Nezávazně si tu s Vámi povídá, skvěle si to s Vámi užívá, je vtipná ...., ale zatlačená do kouta, bude fakt hnusná. Z ní ty písmenka "nevyždímete", to spíš RP přijde na další sraz s úsměvem a kyticí v ruce pro každou účastnici.
Od ní by asi povídka byla čitelná, ale takhle to s n nefunguje. Možná by bylo k věci připsat k jejímu profilu moto "HLAVNĚ NEZÁVAZNĚ".
Jo a ten její upír se ve 150 kilovou hmotu změnil snadno - neřeší kvalitu, nahradil ji kvantitou
. Zpucuje k večeři řádku brambor a celou kýtu prasátka v podobě řízků
. Kajka trochu vařit umí, ale razí heslo: "Důležité je neosvědčit se!"
4327) Bosorka (23.03.2012 20:33)
A když je tu řeč o stěhování - nechcete mi někdo přijet pomoci zabalit?
4345) Bosorka (23.03.2012 21:33)
u nás v rodině je to Herbalife nebo jak se to kýho šlaka jmenuje - vidím je jednou za půl roku a vždy hlásí jak zhubli dvacet kilo. Ovšem tímto tempem by už měli být v mínusu
A neplakej, ségruše, mě sis ulovila, tak máš svůj zářez