Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1715 1716 1717 1718 1719 1720 1721 1722 1723 ... 1936   »

Bosorka

4345)  Bosorka (23.03.2012 21:33)

u nás v rodině je to Herbalife nebo jak se to kýho šlaka jmenuje - vidím je jednou za půl roku a vždy hlásí jak zhubli dvacet kilo. Ovšem tímto tempem by už měli být v mínusu

A neplakej, ségruše, mě sis ulovila, tak máš svůj zářez ;)

Twilly

4344)  Twilly (23.03.2012 21:33)

Taky bych měla radu, ale asi o ni nebudeš stát...:p

leelee

4343)  leelee (23.03.2012 21:32)

s nákupem to musíš dělat jako já:D v obchodě sem zjistila že se mi seznam ztratil a nevim kde volala sem mamince aby mi to nadiktovala a prej (do slova a do písmene) "ser na to"

Twilly

4342)  Twilly (23.03.2012 21:31)

Tak jo:p Ale bude to škoda...

Bosorka

4341)  Bosorka (23.03.2012 21:31)

Leelee - to nebyl nácvik, ale pouhý pokus o rekonstrukci

ireen

4340)  ireen (23.03.2012 21:31)

Amway zkoušeli jedni blíže nejmenovaní příbuzní , těšili se, že budou bohatí a nakonec se nic nezměnilo, jen snad jejich telefonní čísla, aby už je nikdo nepronásledoval nechtěl po nich další polapené důvěřivce :/ .

Twilly

4339)  Twilly (23.03.2012 21:31)

leelee, ale to byla REKONSTRUKCE

kajka

4338)  kajka (23.03.2012 21:30)

Twilli, já nechci podporu, furt mě někdo v něčem podporuje. Ségra mi minule vezla na nákupu vozík, dávala do něj věci na který jsem ukazovala, radila mi, co mám koupit, abychom neumřeli doma hlady a nakonec mi zavázala tkaničku. Takhle hodný jsou na mě všichni! Ale já vim, co chci , jenom si to neumím prosadit. Píšu sem a komentáře a hotovka, ju?:)

leelee

4337)  leelee (23.03.2012 21:29)

a taky na kulečník...

Bosorka

4336)  Bosorka (23.03.2012 21:28)

Twilluše - bacha na bílý karafiát ;)

leelee

4335)  leelee (23.03.2012 21:28)

místní rodinka stolí za to! vidět co nacvičovaly Bos a Twilly na srazu zdrháš tak rychle, že po tobě nezůstane stopa ani z jedniček a nul:D

Bosorka

4334)  Bosorka (23.03.2012 21:27)

Ireen - tak trochu Itálie a Nebraska?

ireen

4333)  ireen (23.03.2012 21:26)

Rádo se stalo, JSI SOUČÁSTÍ RODINY A RODINU CHRÁNÍME .

Twilly

4332)  Twilly (23.03.2012 21:23)

Neboj, já mám své zkušenosti. Na začátku tlak a pak je ráda, že má ode mě pokoj a vypíše se "z podoby". Hele, když čuchám talent, jdu po něm jak ohař. Promiň a u ní to je. Já být tebou, tak na ni alespoň mrkám... Pak budeš ráda, že ségra je tak úžasná (což ty, samozřejmě, víš)... Ne nebudu ji tlačit víc, než zvládne, ale taky ji nechci nechat plavat. Cítím v kostech, že jí to prostě půjde... tenhle web je zvláštní tím, že z komentátorů se stávají autoři. Je to jenom o podpoře, víš? I když to možná dnes tak nevypadalo... prostě se těším, až něco napíše


a omlouvám se, jsem tak trochu plamennej typ

Hlavně nezávazně tady píšeme všechny ...

leelee

4331)  leelee (23.03.2012 21:23)

ježiš marja Ireen kde si vyhrabala amway ta firma mě asi pronásleduje nebo co

Lady S bojim a písmenka nebudou

kajka

4330)  kajka (23.03.2012 21:19)

Díky načelníku, že ses' mně zastal!

ireen

4329)  ireen (23.03.2012 21:13)

Taky se nemůžu zbavit pocitu, že fotka "PŘED" je až z doby po Cedricovi, ale to jen tak mimochodem.


Holky!
Vy jste jak obchodní zástupci firmy Amway, ale takhle ségru(kajka) akorát nas..(odradíte) , netlačte na pilu! Máme geneticky dáno: NESNÁŠÍME NÁTLAK, stávají se z nás pak rozzuřená a hlvně zabejčená monstra. Vy mi ji tu strašně plašíte! Nezávazně si tu s Vámi povídá, skvěle si to s Vámi užívá, je vtipná ...., ale zatlačená do kouta, bude fakt hnusná. Z ní ty písmenka "nevyždímete", to spíš RP přijde na další sraz s úsměvem a kyticí v ruce pro každou účastnici.
Od ní by asi povídka byla čitelná, ale takhle to s n nefunguje. Možná by bylo k věci připsat k jejímu profilu moto "HLAVNĚ NEZÁVAZNĚ".

Jo a ten její upír se ve 150 kilovou hmotu změnil snadno - neřeší kvalitu, nahradil ji kvantitou . Zpucuje k večeři řádku brambor a celou kýtu prasátka v podobě řízků . Kajka trochu vařit umí, ale razí heslo: "Důležité je neosvědčit se!" ;)

LadySadness

4328)  LadySadness (23.03.2012 20:35)

ja tu nie som

Bosorka

4327)  Bosorka (23.03.2012 20:33)

A když je tu řeč o stěhování - nechcete mi někdo přijet pomoci zabalit?

Twilly

4326)  Twilly (23.03.2012 20:29)

dobrá správa, zlato

«   1 ... 1715 1716 1717 1718 1719 1720 1721 1722 1723 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek