


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440631×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4424) Twilly (23.03.2012 22:15)
To dělá táta nám - jak už jsem onehdá psala, celej život velil v parodii na slepačí úlet, doma měl tři ženský a všichni naši pejsci jsou fenečky - víš, jak on výborně dělá, že poslouchá???? Ale zkusíš mu dát kontrolní otázku a je v prd.... tralalala... ale evidentně jsem z celé rodiny jediná, která mu dává ty kontrolní otázky
4422) LadySadness (23.03.2012 22:13)
sakra, ono je to ťažké s chlapmi, nemôžeš ho presvedčiť ako jaskynného muža - "Zlatóóó, sused už zase zabil tchora a suseda má nové topánky, zájdi na lov aj týýý."
4421) kajka (23.03.2012 22:13)
Twilli, já je oslňuju tím, že dělám, že mě zajímá, co si myslí a říkají. A taky je furt chválim.
4418) Bosorka (23.03.2012 22:12)
Jo, na co je mám přilákat?
Pokud někdo navrhně velký výstřih, tak předem upozorňuji, že do něj bych mohla dát leda tak ponožky
4416) kajka (23.03.2012 22:11)
Bosorko, utíkaj, jsem sice nemotorná, ale na krátký tratě rychlá jako gepard.
Maj smolíka. Nebo je ukecávám do polobezvědomí, to taky funguje. U manžela se to osvědčilo skvěle.
4415) leelee (23.03.2012 22:11)
u nás sousedi budovali opevnění a teď oba nervozní důchodci furt šmírujou skrz plechový vrata aby jim něco neuteklo
4414) Twilly (23.03.2012 22:10)
Dobře, takže odradit chlapy bychom už věděly, a teď jak je přilákáme... na cukr? Na alkohol? Na.... no babo raď!
4413) LadySadness (23.03.2012 22:08)
to vyzerá, ako o susedoch v protivnom dome, keď mi menili okná, dala som si v kuchyni urobiť svetlík s tým, že aj keby som zastrela okná, stále mám svetlo a nikto ma neuvidí hoci nahú, takto ma lákal chlapík, tak som sa smiala, že keby ma videli, sami by si nechali zabedniť okná
4411) Twilly (23.03.2012 22:05)
Rákosníček, ikea, flirt jako odstrašující okolnost, místo manžela 150 kg koloušek....áááááááááááááá a nezamiluj se!
4410) Bosorka (23.03.2012 22:05)
Kajko - to je skvělá strategie, jen se obávám, že při mém použítí, by zahodili gauč do trávy a prchli přes pole do dály....
4408) kajka (23.03.2012 22:04)
LadySadness, já nekřičím, jen se tak záhadně (rozuměj pitomě) culím, abych si nepřipadala jako totální trotl. Nebo flirtuju, to vždycky zabírá, leknou se a udělaj, co mi na očích vidí.
4407) Twilly (23.03.2012 22:03)
Já jsem možná kecka, ale jenom několik lidí mě nepustí ke slovu, takže tichá a zakřiknutá....
4425) kajka (23.03.2012 22:16)
Zjevem neoslňuju nikoho, prsa sice vlastním, ale pro upřesnění - jsem věstonická venuše s hlavou Arnolda Schwarzeneggera.