Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1711 1712 1713 1714 1715 1716 1717 1718 1719 ... 1936   »

kajka

4425)  kajka (23.03.2012 22:16)

Zjevem neoslňuju nikoho, prsa sice vlastním, ale pro upřesnění - jsem věstonická venuše s hlavou Arnolda Schwarzeneggera.;)

Twilly

4424)  Twilly (23.03.2012 22:15)

To dělá táta nám - jak už jsem onehdá psala, celej život velil v parodii na slepačí úlet, doma měl tři ženský a všichni naši pejsci jsou fenečky - víš, jak on výborně dělá, že poslouchá???? Ale zkusíš mu dát kontrolní otázku a je v prd.... tralalala... ale evidentně jsem z celé rodiny jediná, která mu dává ty kontrolní otázky :p

Bosorka

4423)  Bosorka (23.03.2012 22:14)

Kajko - a máš už ve Vatikánu návrh na svatořečení?

LadySadness

4422)  LadySadness (23.03.2012 22:13)

sakra, ono je to ťažké s chlapmi, nemôžeš ho presvedčiť ako jaskynného muža - "Zlatóóó, sused už zase zabil tchora a suseda má nové topánky, zájdi na lov aj týýý."

kajka

4421)  kajka (23.03.2012 22:13)

Twilli, já je oslňuju tím, že dělám, že mě zajímá, co si myslí a říkají. A taky je furt chválim.

leelee

4420)  leelee (23.03.2012 22:13)

ponožky taky dobrý:D

Twilly

4419)  Twilly (23.03.2012 22:13)

Macku, ty moje tichá osobo, to umíš, tak je ukecej, čéče

Bosorka

4418)  Bosorka (23.03.2012 22:12)

Jo, na co je mám přilákat? Pokud někdo navrhně velký výstřih, tak předem upozorňuji, že do něj bych mohla dát leda tak ponožky

leelee

4417)  leelee (23.03.2012 22:12)

nalákat na jídlo v čechách docela osvědčený

kajka

4416)  kajka (23.03.2012 22:11)

Bosorko, utíkaj, jsem sice nemotorná, ale na krátký tratě rychlá jako gepard. Maj smolíka. Nebo je ukecávám do polobezvědomí, to taky funguje. U manžela se to osvědčilo skvěle.

leelee

4415)  leelee (23.03.2012 22:11)

u nás sousedi budovali opevnění a teď oba nervozní důchodci furt šmírujou skrz plechový vrata aby jim něco neuteklo

Twilly

4414)  Twilly (23.03.2012 22:10)

Dobře, takže odradit chlapy bychom už věděly, a teď jak je přilákáme... na cukr? Na alkohol? Na.... no babo raď!

LadySadness

4413)  LadySadness (23.03.2012 22:08)

to vyzerá, ako o susedoch v protivnom dome, keď mi menili okná, dala som si v kuchyni urobiť svetlík s tým, že aj keby som zastrela okná, stále mám svetlo a nikto ma neuvidí hoci nahú, takto ma lákal chlapík, tak som sa smiala, že keby ma videli, sami by si nechali zabedniť okná

leelee

4412)  leelee (23.03.2012 22:06)

musíš si to načasovat tak aby trefili dveře :D

Twilly

4411)  Twilly (23.03.2012 22:05)

Rákosníček, ikea, flirt jako odstrašující okolnost, místo manžela 150 kg koloušek....áááááááááááááá a nezamiluj se!

Bosorka

4410)  Bosorka (23.03.2012 22:05)

Kajko - to je skvělá strategie, jen se obávám, že při mém použítí, by zahodili gauč do trávy a prchli přes pole do dály....

leelee

4409)  leelee (23.03.2012 22:04)

tichá a zakřiknutá? očividně je někde chyba Twvilly

kajka

4408)  kajka (23.03.2012 22:04)

LadySadness, já nekřičím, jen se tak záhadně (rozuměj pitomě) culím, abych si nepřipadala jako totální trotl. Nebo flirtuju, to vždycky zabírá, leknou se a udělaj, co mi na očích vidí.

Twilly

4407)  Twilly (23.03.2012 22:03)

Já jsem možná kecka, ale jenom několik lidí mě nepustí ke slovu, takže tichá a zakřiknutá....

leelee

4406)  leelee (23.03.2012 22:03)

obvinění z normálnosti

«   1 ... 1711 1712 1713 1714 1715 1716 1717 1718 1719 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek