Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1714 1715 1716 1717 1718 1719 1720 1721 1722 ... 1936   »

ireen

4365)  ireen (23.03.2012 21:45)

Twilly! Mám zelený voči a tak za 5 týdnů můžu po ránu najít na svý šišce rozcuch, ale zbytek taky postrádám .

Twilly

4364)  Twilly (23.03.2012 21:44)

Macku, Janebka je Bella asi tak jako já pan Generální. Ale byla to velice dobrá figurantka, mlčela i bez roubíku

Tak tu radu, Kajko, když nechceš pomoct s tkaničkama, kup si lodičky, nemaj tkaničky a ty bude bez "nežádoucí podpory"

leelee

4363)  leelee (23.03.2012 21:44)

je jasný že se nescházíme třeba v parku to by nás rovnou zavřeli:D

Bosorka

4362)  Bosorka (23.03.2012 21:43)

Ireen - narážky na pana Generálního apod. patří k povídce MOTU, podívej se na shrnutí Bajušky ;)

Ségra- ale pravítko snad máš? :D

Edit - ale jenom proto, že má dlouhé vlasy

Twilly

4361)  Twilly (23.03.2012 21:43)

Nemôžem, bola to rekonštrukcia jednej konkrétnej scény. Bos tvrdila,že to nie je fyzicky možné, ja že je. A DOKÁZALA som ŽE JE!:D

Bosorka

4360)  Bosorka (23.03.2012 21:42)

Bella alias Janebka nebo obráceně?

leelee

4359)  leelee (23.03.2012 21:42)

buď ráda že nechápeš narážky někdy je to snad lepší

továrna?

Twilly

4358)  Twilly (23.03.2012 21:41)

V Továrně jsme byly v listopadu, že? To spískala Lipinka, jestli se nepletu :p

Bosorka

4357)  Bosorka (23.03.2012 21:41)

Ireen - ty nemáš ráčka poustevníčka?

kajka

4356)  kajka (23.03.2012 21:41)

Twilli, klidně raď v čemkoliv, je super si s tebou povídat, jen o tom jednom ne. A nebuď smutná, tady "takovejch talentů" běhá.

LadySadness

4355)  LadySadness (23.03.2012 21:41)

ale, Twiily, zlato, prvá bola pi. Robinsonová, nemôžeš hrať ju?

ireen

4354)  ireen (23.03.2012 21:39)

Kdybyste tak věděli, jak mě mrzí, že se vůbec nechytám na Vaše drobné narážky. Jsem úplně mimo mísu! Vy se znáte a je to pro Vás snadné jako dýchat. Jsem tu jak prázdná ulita na dně mořském.

Jak jste přišli na Továrnu? ...mimochodem můj skoro domovský podnik.

Twilly

4353)  Twilly (23.03.2012 21:39)

Ulovila jsem si Bos, to je můj zářez a rekonstrukce byla opravdu jenom rekonstrukce. Copak vypadám jak pan generální? Chybí mi hoooooodně věcí, například - bimbas, výška, zelený voči, rozcuch (i když jsem se o něj pokoušela ) a taky bičík a herna... mám pokračovat? Ty jo... a Bella

leelee

4352)  leelee (23.03.2012 21:39)

já ten seznam nestratila schválně to ono samo:p

kajka

4351)  kajka (23.03.2012 21:38)

Leelee-Jo to znám, moje maminka je na tom hodně podobně a ještě ke všemu je jí skoro osmdesát a slušně ujíždí na Star Treku.:D

Bosorka

4350)  Bosorka (23.03.2012 21:37)

Nejvíc sexy je jeho hlas a též manuální zručnost

LadySadness

4349)  LadySadness (23.03.2012 21:37)

keďže sa radšej nezapájam do šexpírovskej debaty písať či nepísať, toť otáznik, radšej uvediem na pravú mieru toho nešťastného Roba - fotka pred (plastikou) je z obdobia tesne pred Breaking Dawn, fotka po (plastike) je z obdobia Cedrica Diggoryho v Haričkovi Potěrovi
rozdiel činí cca sedem rokov

leelee

4348)  leelee (23.03.2012 21:37)

ježiš Twilly původně sem myslela že to byla (po opravě) "rekonstrukce" tak kde si vzala ten zářet?

chudák rákosníček

Twilly

4347)  Twilly (23.03.2012 21:35)

Aňo, ty jsi hezkej zářez, Macíčku... můj nejúžasnější , ale za Rákosníčkem mi bude smutno.. to víš... ty tři chlupy na hlavě jsou děsně sexy

leelee

4346)  leelee (23.03.2012 21:34)

já po třetím srazu kde jsem dělala lektora na jarní dekorace zjistila jak se ta firma vastně jmenuje:D nepracuju pro ně xxx

já bych asi všechny co se zabývaj hubnutím zlikvidovala

«   1 ... 1714 1715 1716 1717 1718 1719 1720 1721 1722 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek