


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440594×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4364) Twilly (23.03.2012 21:44)
Macku, Janebka je Bella asi tak jako já pan Generální. Ale byla to velice dobrá figurantka, mlčela i bez roubíku
Tak tu radu, Kajko, když nechceš pomoct s tkaničkama, kup si lodičky, nemaj tkaničky a ty bude bez "nežádoucí podpory"
4362) Bosorka (23.03.2012 21:43)
Ireen - narážky na pana Generálního apod. patří k povídce MOTU, podívej se na shrnutí Bajušky
Ségra- ale pravítko snad máš?
Edit - ale jenom proto, že má dlouhé vlasy
4361) Twilly (23.03.2012 21:43)
Nemôžem, bola to rekonštrukcia jednej konkrétnej scény. Bos tvrdila,že to nie je fyzicky možné, ja že je. A DOKÁZALA som ŽE JE!
4358) Twilly (23.03.2012 21:41)
V Továrně jsme byly v listopadu, že? To spískala Lipinka, jestli se nepletu
4356) kajka (23.03.2012 21:41)
Twilli, klidně raď v čemkoliv, je super si s tebou povídat, jen o tom jednom ne.
A nebuď smutná, tady "takovejch talentů" běhá.
4355) LadySadness (23.03.2012 21:41)
ale, Twiily, zlato, prvá bola pi. Robinsonová, nemôžeš hrať ju?
4354) ireen (23.03.2012 21:39)
Kdybyste tak věděli, jak mě mrzí, že se vůbec nechytám na Vaše drobné narážky. Jsem úplně mimo mísu! Vy se znáte a je to pro Vás snadné jako dýchat. Jsem tu jak prázdná ulita na dně mořském.
Jak jste přišli na Továrnu? ...mimochodem můj skoro domovský podnik.
4353) Twilly (23.03.2012 21:39)
Ulovila jsem si Bos, to je můj zářez a rekonstrukce byla opravdu jenom rekonstrukce. Copak vypadám jak pan generální? Chybí mi hoooooodně věcí, například - bimbas, výška, zelený voči, rozcuch (i když jsem se o něj pokoušela
) a taky bičík a herna... mám pokračovat? Ty jo... a Bella
4351) kajka (23.03.2012 21:38)
Leelee-Jo to znám, moje maminka je na tom hodně podobně a ještě ke všemu je jí skoro osmdesát a slušně ujíždí na Star Treku.
4349) LadySadness (23.03.2012 21:37)
keďže sa radšej nezapájam do šexpírovskej debaty písať či nepísať, toť otáznik, radšej uvediem na pravú mieru toho nešťastného Roba - fotka pred (plastikou) je z obdobia tesne pred Breaking Dawn, fotka po (plastike) je z obdobia Cedrica Diggoryho v Haričkovi Potěrovi
rozdiel činí cca sedem rokov
4348) leelee (23.03.2012 21:37)
ježiš Twilly původně sem myslela že to byla (po opravě) "rekonstrukce" tak kde si vzala ten zářet?
chudák rákosníček
4347) Twilly (23.03.2012 21:35)
Aňo, ty jsi hezkej zářez, Macíčku... můj nejúžasnější
, ale za Rákosníčkem mi bude smutno.. to víš... ty tři chlupy na hlavě jsou děsně sexy
4346) leelee (23.03.2012 21:34)
já po třetím srazu kde jsem dělala lektora na jarní dekorace zjistila jak se ta firma vastně jmenuje
nepracuju pro ně xxx
já bych asi všechny co se zabývaj hubnutím zlikvidovala
4365) ireen (23.03.2012 21:45)
Twilly! Mám zelený voči a tak za 5 týdnů můžu po ránu najít na svý šišce rozcuch, ale zbytek taky postrádám
.