


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440629×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4404) Bosorka (23.03.2012 22:02)
Já a mluvit? Taková tichá a zakřiknutá?
Zlatíčko, ségruško - to ti prostě nikdo neodpáře, máš to bílé na černém
4398) Twilly (23.03.2012 21:58)
Chyba, neoznačila... Bos, vykecej se z toho!!!!! Je to beztak tvá práce!
4397) kajka (23.03.2012 21:58)
Bosorko, mám stěhovací firmu na stěhování na jednom patře domu. Nesmíli se, ale ťukali si na čelo.
4396) Twilly (23.03.2012 21:57)
Já jsem taky poleno a nestydím se za to... ale paradoxně, já jsem poleno na nízkém podpadku. Jakmile mám jehly, je to v pohodě... ale po tom co jsi viděla o mě napsanýho... proč by mělo být něco u mě normálního, že?
4395) LadySadness (23.03.2012 21:57)
hele, Twilly, ta sama si sa označila ako najväčšia kecka na stránke, tak neblufuj, možno existujú
4394) Twilly (23.03.2012 21:56)
Hele, kdyby se smály, tak jsou pitomci... dle mého nebudou. Bea stěhovala z jedného konce ulice na druhý a nikto se nesmál... ale to je jiná krajina, čéče
Jiný kraj, jiný mrav.
4393) kajka (23.03.2012 21:56)
Twilli, já nezvládnu přejít na rovnym povrchu víc než dvacet metrů bez zaškobrtnutí a ne, moje druhé jméno není bella.
4392) LadySadness (23.03.2012 21:56)
BOS, potrebujúä prachy? potrebujú, tak zober maučkého na ruky, druhého za rúčku maličkú a smutne sa pozeraj, oni sa smiať nebudú, nanajvýš začnú ohovárať neschopných členov rodiny ... a máš to
4390) Twilly (23.03.2012 21:55)
LadyS,práve ti vysvetľujem,že o tom FAAAAAKT pochybujem
... a dúfam v to! ( že neexistujú
)
4389) Bosorka (23.03.2012 21:54)
Tak jsem právě uvažovala o najmutí stěhovací firmy...myslíte, že se budou velmi smát, až je požádám o přestěhování z jednoho konce vesnice na druhý?
4387) ireen (23.03.2012 21:54)
Nějaký drobný kousek související
(pan Generální) jsem tu někde našla, ale to hlavní jsem si ještě nevyžádala. Dík, Twilly, za uvedení do obrazu!
4405) Twilly (23.03.2012 22:02)
kajko, tak z úplné normálnosti jsem ještě obviněná nebyla
Macku... áááále co, já to rozdejchám, jako ostatně pokaždé