Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1712 1713 1714 1715 1716 1717 1718 1719 1720 ... 1936   »

Twilly

4405)  Twilly (23.03.2012 22:02)

kajko, tak z úplné normálnosti jsem ještě obviněná nebyla :D

Macku... áááále co, já to rozdejchám, jako ostatně pokaždé:p

Bosorka

4404)  Bosorka (23.03.2012 22:02)

Já a mluvit? Taková tichá a zakřiknutá?
Zlatíčko, ségruško - to ti prostě nikdo neodpáře, máš to bílé na černém

leelee

4403)  leelee (23.03.2012 22:01)

už sem řikala že nejsou normální lidi, ale pouze lidi bez diagnozy

kajka

4402)  kajka (23.03.2012 22:01)

Twilli, ty jsi úplně normální, jenom příjemně střelená a to se cení.

leelee

4401)  leelee (23.03.2012 22:00)

mluvit?

Bosorka

4400)  Bosorka (23.03.2012 22:00)

Co je moje práce?

LadySadness

4399)  LadySadness (23.03.2012 21:59)

a neskríkla si "Volno", kajka?

Twilly

4398)  Twilly (23.03.2012 21:58)

Chyba, neoznačila... Bos, vykecej se z toho!!!!! Je to beztak tvá práce!:p

kajka

4397)  kajka (23.03.2012 21:58)

Bosorko, mám stěhovací firmu na stěhování na jednom patře domu. Nesmíli se, ale ťukali si na čelo.:D

Twilly

4396)  Twilly (23.03.2012 21:57)

Já jsem taky poleno a nestydím se za to... ale paradoxně, já jsem poleno na nízkém podpadku. Jakmile mám jehly, je to v pohodě... ale po tom co jsi viděla o mě napsanýho... proč by mělo být něco u mě normálního, že?

LadySadness

4395)  LadySadness (23.03.2012 21:57)

hele, Twilly, ta sama si sa označila ako najväčšia kecka na stránke, tak neblufuj, možno existujú

Twilly

4394)  Twilly (23.03.2012 21:56)

Hele, kdyby se smály, tak jsou pitomci... dle mého nebudou. Bea stěhovala z jedného konce ulice na druhý a nikto se nesmál... ale to je jiná krajina, čéče Jiný kraj, jiný mrav.

kajka

4393)  kajka (23.03.2012 21:56)

Twilli, já nezvládnu přejít na rovnym povrchu víc než dvacet metrů bez zaškobrtnutí a ne, moje druhé jméno není bella.

LadySadness

4392)  LadySadness (23.03.2012 21:56)

BOS, potrebujúä prachy? potrebujú, tak zober maučkého na ruky, druhého za rúčku maličkú a smutne sa pozeraj, oni sa smiať nebudú, nanajvýš začnú ohovárať neschopných členov rodiny ... a máš to

leelee

4391)  leelee (23.03.2012 21:55)

Bos nechceš pomoct?

Twilly kterej dvojsmysl?

Twilly

4390)  Twilly (23.03.2012 21:55)

LadyS,práve ti vysvetľujem,že o tom FAAAAAKT pochybujem :D ... a dúfam v to! ( že neexistujú )

Bosorka

4389)  Bosorka (23.03.2012 21:54)

Tak jsem právě uvažovala o najmutí stěhovací firmy...myslíte, že se budou velmi smát, až je požádám o přestěhování z jednoho konce vesnice na druhý?

Twilly

4388)  Twilly (23.03.2012 21:54)

Jakej dvojsmysl .... nechápu

ireen

4387)  ireen (23.03.2012 21:54)

Nějaký drobný kousek související (pan Generální) jsem tu někde našla, ale to hlavní jsem si ještě nevyžádala. Dík, Twilly, za uvedení do obrazu!

kajka

4386)  kajka (23.03.2012 21:53)

LadySadness, díky, mám evidentně mezery ve vzdělání.

«   1 ... 1712 1713 1714 1715 1716 1717 1718 1719 1720 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek