


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440626×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4443) Twilly (23.03.2012 22:27)
To máš dobrý, já se s vlastní ségrou moc nepodobám, jsem spíš podobná Bos
4442) Twilly (23.03.2012 22:26)
ok, je pátek večer a mě to obecně špatně myslí, nebudu žádat vysvětlení a řekněme, že z preventivních důvodů
4436) LadySadness (23.03.2012 22:24)
zlatíčko, och, normálne sa tu rozplývam a smrkám dojatím, ja že som jediná taká zaujímavá
4435) kajka (23.03.2012 22:24)
Leelee, to taky používám nebo je super taktika opakovat konec poslední věty.
4432) kajka (23.03.2012 22:22)
Ladysadness, kdyby jenom to! taky obočí a nos. Můj muž tomu útlocitně říká, že jsem zajímavá.
4431) leelee (23.03.2012 22:21)
já se naučila místo co? říkat prosim? a tim rozhodíš strašně moc lidí
4430) Twilly (23.03.2012 22:20)
Helee, náhodou kontrolní otázky jsou fajn... když se mě zeptá to svý obligátní "ČO?" ze kterého mám už kopřivku, tak jsem okamžitě v protiútoku "ČO ČO?" a pak když neví, tak se netváří zrovna jako pán tvorstva, ale někdy se překecne a začne odpovídat. Ostatní odradí už to první ČO? a nechaj to plavat... já ne.... kajko sorry, ale nenechám plavat ani tebe... je ti to jasný? Jsem upřímná a nebudu tě šidit, jenom to bude jindy... ehm... no prostě, já se nevzávám
4428) kajka (23.03.2012 22:18)
Bosorko, doma to neprovozuju, tam už mě dávno prokoukli. Ale cizí mi věřej, chlapi jsou totiž od přírody hrozně ješitní.
4427) leelee (23.03.2012 22:17)
kontrolní otázky OK ale přeinformovanost to je svinsto
tady je to vždycky chceš čaj nebo kafe?
je jedno co odpovim dostanu kafe
prsa navíc, věř, že necheš, kdo na to má kupovat prádlo
4445) leelee (23.03.2012 22:28)
make-up mi ubere deset minut spánku řasenka je bez brejlí nebezpečná
a zbytek je snad jasnej že ne