Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1710 1711 1712 1713 1714 1715 1716 1717 1718 ... 1936   »

leelee

4445)  leelee (23.03.2012 22:28)

make-up mi ubere deset minut spánku řasenka je bez brejlí nebezpečná
a zbytek je snad jasnej že ne

LadySadness

4444)  LadySadness (23.03.2012 22:27)

leelee, make up, trvalú a podprsenku si delíte?

Twilly

4443)  Twilly (23.03.2012 22:27)

To máš dobrý, já se s vlastní ségrou moc nepodobám, jsem spíš podobná Bos

Twilly

4442)  Twilly (23.03.2012 22:26)

ok, je pátek večer a mě to obecně špatně myslí, nebudu žádat vysvětlení a řekněme, že z preventivních důvodů

leelee

4441)  leelee (23.03.2012 22:26)

jeden časn sme měli i podobnej sestřih oba nosíme brejle a tak

kajka

4440)  kajka (23.03.2012 22:25)

Twilli, jo je, pustit ho do Twillightu, měli by Cullenovi posvícení!

Twilly

4439)  Twilly (23.03.2012 22:25)

kajko, jako že řekneš "tečka"?

leelee

4438)  leelee (23.03.2012 22:25)

no to je komplikovanější...

Twilly

4437)  Twilly (23.03.2012 22:24)

leelee, brácha vypadá jako holka?

LadySadness

4436)  LadySadness (23.03.2012 22:24)

zlatíčko, och, normálne sa tu rozplývam a smrkám dojatím, ja že som jediná taká zaujímavá

kajka

4435)  kajka (23.03.2012 22:24)

Leelee, to taky používám nebo je super taktika opakovat konec poslední věty.

leelee

4434)  leelee (23.03.2012 22:23)

podobu si nevybereš ně si pletou s bráchou

Twilly

4433)  Twilly (23.03.2012 22:23)

Jo, JE to koloušek!

kajka

4432)  kajka (23.03.2012 22:22)

Ladysadness, kdyby jenom to! taky obočí a nos. Můj muž tomu útlocitně říká, že jsem zajímavá.

leelee

4431)  leelee (23.03.2012 22:21)

já se naučila místo co? říkat prosim? a tim rozhodíš strašně moc lidí

Twilly

4430)  Twilly (23.03.2012 22:20)

Helee, náhodou kontrolní otázky jsou fajn... když se mě zeptá to svý obligátní "ČO?" ze kterého mám už kopřivku, tak jsem okamžitě v protiútoku "ČO ČO?" a pak když neví, tak se netváří zrovna jako pán tvorstva, ale někdy se překecne a začne odpovídat. Ostatní odradí už to první ČO? a nechaj to plavat... já ne.... kajko sorry, ale nenechám plavat ani tebe... je ti to jasný? Jsem upřímná a nebudu tě šidit, jenom to bude jindy... ehm... no prostě, já se nevzávám

LadySadness

4429)  LadySadness (23.03.2012 22:19)

kajka, myslíš jeho zuby a hranatý úsmev?

kajka

4428)  kajka (23.03.2012 22:18)

Bosorko, doma to neprovozuju, tam už mě dávno prokoukli. Ale cizí mi věřej, chlapi jsou totiž od přírody hrozně ješitní.

leelee

4427)  leelee (23.03.2012 22:17)

kontrolní otázky OK ale přeinformovanost to je svinsto
tady je to vždycky chceš čaj nebo kafe?
je jedno co odpovim dostanu kafe:D

prsa navíc, věř, že necheš, kdo na to má kupovat prádlo

Twilly

4426)  Twilly (23.03.2012 22:17)

Takže KUS, chápu:D ... Sakra, nemá tady někdo zbytečný prsa navíc? :p

«   1 ... 1710 1711 1712 1713 1714 1715 1716 1717 1718 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek