


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440665×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4524) kajka (23.03.2012 23:17)
A teď z jiného soudku (obrázek nechám na svém silném ošetřovateli), koukala jsem, že jste psali něco o fotkách Roba, on má nějakou plastiku? Kde?
4521) LadySadness (23.03.2012 23:16)
u mňa klávesnica, toľko do nej trieskam v snahe prevedčiť ju ku spolupráci, až to s posledným výdychom vzdáva a odporúča sa, ale len doma
4520) Twilly (23.03.2012 23:16)
Spíš jsem na ni jak pes
, jsem, holt, pejskař
Možná, kdybych byla u toho počítače za kočku, že by mi to prošlo ![]()
4518) Twilly (23.03.2012 23:14)
já jsem plachý cholerik... takže já to na něm i ventiluju, většinou si to odnese myš
4517) leelee (23.03.2012 23:13)
technika u mě kolabuje to sedí jedno ze mě skoro kolabovala zubařka
třetí pokus a prej tohle se mi opravdu nikdy nestalo
4516) kajka (23.03.2012 23:13)
Já se s ní nehádám, jen ji tiše obcházím a obdivuju, ale je mi to houby platný!
4515) LadySadness (23.03.2012 23:13)
tak to ja mám "Vinca" podľa poviedky Vincenta Šikulu "Ako sa Vinco zaťal" počítač, samozrejme
4514) Twilly (23.03.2012 23:13)
Mému je pět a půl a techniku zvládá i přes autismus, auto zase líp zvládám já, naštěstí
4513) leelee (23.03.2012 23:12)
já jednomu servisnímu technikovi řekla že to psali v návodu on se na mě podíval a řiká v anglickym?
ne v českym
jo no tam je spousta faktických chyb
už sem neměla odvahu se zeptat proč to vůbec překládaj
4512) Twilly (23.03.2012 23:11)
Já jsem i učenlivá, ale technika mě nesnáší. Prostě u mě kolabuje... ale asi nesnáší, když se s ní hádám, tak nevím... mno...
4511) kajka (23.03.2012 23:11)
No, můj čtyřletý syn ovládá veškerou domácí techniku líp než já. Dokonce i líp řídí auto.
4510) kajka (23.03.2012 23:09)
Twilli!
LadySadness, dvacet let se mě manžel snažil přemluvit, až musel přijít Twilight.
4509) LadySadness (23.03.2012 23:09)
Twilly, naši ajťáci šaleli pri mojom tradičnom "Dobrý, tu je..."a už lapali po dychu, raz mi takto museli postupne vymeniť myš, klávesnicu, čítačku a nakoniec celú mašinu, lebo sa nedalo zistiť, prečo sa mi riadky pohybujú samé, to sa nedalo čítať, natož pracovať
4507) LadySadness (23.03.2012 23:07)
kajka, ako vravím, u nás tieto veci pácha syn, lebo dnešná mládež môže s prehľadom vyhlásiť "Mama, ty tomu prd rozumieš, si na to stará," a nemôžeš mu dať po chrápě, lebo má pravdu, žiaľ
4525) LadySadness (23.03.2012 23:17)
á, Twilly, ako to vravela Růžičková? "Na svinskej život sem já pes"?
v robote by ma zmasakrovali a ešte by sakrovali