Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1706 1707 1708 1709 1710 1711 1712 1713 1714 ... 1936   »

LadySadness

4525)  LadySadness (23.03.2012 23:17)

á, Twilly, ako to vravela Růžičková? "Na svinskej život sem já pes"?
v robote by ma zmasakrovali a ešte by sakrovali

kajka

4524)  kajka (23.03.2012 23:17)

A teď z jiného soudku (obrázek nechám na svém silném ošetřovateli), koukala jsem, že jste psali něco o fotkách Roba, on má nějakou plastiku? Kde?

leelee

4523)  leelee (23.03.2012 23:17)

takhle se mi do klávesnice vysypali špendlíky...:p

Twilly

4522)  Twilly (23.03.2012 23:17)

Ja zase výhradne v práci!

LadySadness

4521)  LadySadness (23.03.2012 23:16)

u mňa klávesnica, toľko do nej trieskam v snahe prevedčiť ju ku spolupráci, až to s posledným výdychom vzdáva a odporúča sa, ale len doma

Twilly

4520)  Twilly (23.03.2012 23:16)

Spíš jsem na ni jak pes , jsem, holt, pejskař :p Možná, kdybych byla u toho počítače za kočku, že by mi to prošlo

leelee

4519)  leelee (23.03.2012 23:15)

myš, takže si taková technická kočka?:D

Twilly

4518)  Twilly (23.03.2012 23:14)

já jsem plachý cholerik... takže já to na něm i ventiluju, většinou si to odnese myš :p

leelee

4517)  leelee (23.03.2012 23:13)

technika u mě kolabuje to sedí jedno ze mě skoro kolabovala zubařka
třetí pokus a prej tohle se mi opravdu nikdy nestalo

kajka

4516)  kajka (23.03.2012 23:13)

Já se s ní nehádám, jen ji tiše obcházím a obdivuju, ale je mi to houby platný!

LadySadness

4515)  LadySadness (23.03.2012 23:13)

tak to ja mám "Vinca" podľa poviedky Vincenta Šikulu "Ako sa Vinco zaťal" počítač, samozrejme

Twilly

4514)  Twilly (23.03.2012 23:13)

Mému je pět a půl a techniku zvládá i přes autismus, auto zase líp zvládám já, naštěstí

leelee

4513)  leelee (23.03.2012 23:12)

já jednomu servisnímu technikovi řekla že to psali v návodu on se na mě podíval a řiká v anglickym?
ne v českym
jo no tam je spousta faktických chyb
už sem neměla odvahu se zeptat proč to vůbec překládaj

Twilly

4512)  Twilly (23.03.2012 23:11)

Já jsem i učenlivá, ale technika mě nesnáší. Prostě u mě kolabuje... ale asi nesnáší, když se s ní hádám, tak nevím... mno...

kajka

4511)  kajka (23.03.2012 23:11)

No, můj čtyřletý syn ovládá veškerou domácí techniku líp než já. Dokonce i líp řídí auto.

kajka

4510)  kajka (23.03.2012 23:09)

Twilli!
LadySadness, dvacet let se mě manžel snažil přemluvit, až musel přijít Twilight.;)

LadySadness

4509)  LadySadness (23.03.2012 23:09)

Twilly, naši ajťáci šaleli pri mojom tradičnom "Dobrý, tu je..."a už lapali po dychu, raz mi takto museli postupne vymeniť myš, klávesnicu, čítačku a nakoniec celú mašinu, lebo sa nedalo zistiť, prečo sa mi riadky pohybujú samé, to sa nedalo čítať, natož pracovať

Twilly

4508)  Twilly (23.03.2012 23:08)

našťastie, toto mi syn nikdy nepovie, inak by utrpelo moje ego

LadySadness

4507)  LadySadness (23.03.2012 23:07)

kajka, ako vravím, u nás tieto veci pácha syn, lebo dnešná mládež môže s prehľadom vyhlásiť "Mama, ty tomu prd rozumieš, si na to stará," a nemôžeš mu dať po chrápě, lebo má pravdu, žiaľ

Twilly

4506)  Twilly (23.03.2012 23:06)

hele, Kočky

«   1 ... 1706 1707 1708 1709 1710 1711 1712 1713 1714 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek