Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1704 1705 1706 1707 1708 1709 1710 1711 1712 ... 1936   »

julie

4565)  julie (24.03.2012 00:12)

Jo,aspoň už ví,že má větší nechat na pokoji

HMR

4564)  HMR (24.03.2012 00:11)

mňau... chjo, i vy usínáčci...

Twilly

4563)  Twilly (24.03.2012 00:11)

Tak definitivně dobrou...

Twilly

4562)  Twilly (24.03.2012 00:11)

byla větší, mnohem větší... sakra i já jsem se jí bála!

julie

4561)  julie (24.03.2012 00:08)

Ahoj,skoro spím,ale tohle jsem si nemohla nechat ujít.:)

HMR

4560)  HMR (24.03.2012 00:08)

a to se ho ani nedotkla... ani drápkem

LadySadness

4559)  LadySadness (24.03.2012 00:07)

múdrejší ustúpi a blbého náháňajú, ale vydesený bol echtovne, ako tam škrečal

HMR

4558)  HMR (24.03.2012 00:06)

já ti dám "nepřítel"
běžte si pěkně hajnout a ať se vám něco hezkého zdá... třeba o kočkách já mám před sebou ještě šest hodin...
Jůlinko, ty nespíš? jo, jo, syknout a majznout zároveň

julie

4557)  julie (24.03.2012 00:04)

Sykla?Teda v tom kraválu,který ten hrdinný obránce pohovky vydával jsem to nějak nezaslechla No,mohl být rád,jestli sykla,někteří nesyčí a rovnou majznou tlapou přes čumák Takhle byla nějaká krotká

LadySadness

4556)  LadySadness (23.03.2012 23:58)

tú som zhodila už dávno, ale dobrú noc, aj ja za chvíľu asi pôjdem, tieto jarné dni sú strašne vyčerpávajúce, dokonca by som prijala dážď a to ho nemám veľmi v láske

Twilly

4555)  Twilly (23.03.2012 23:57)

Dyť to je jeho práce, oznámit páníčkovi, že je zde "nepřítel", stejně jako kočky mají chytat myšky, jako svůj hlavní tento... pracovní obor. Ten pejsek dělal co má. To ta kočka si na něj sykla

julie

4554)  julie (23.03.2012 23:54)

Jasně,kočky si své páníčky(no,spíš podřízené)chrání pečlivě,kdo by se pak o ně staral,ne?A ten buldoček si prostě nedal pokoj,takovýho kraválu nadělal,tak co čekal?

Twilly

4553)  Twilly (23.03.2012 23:51)

taky upouštíš, Čičinko? Holky, já se už asi rozloučím... myslím, že shodím omítku a půjdu do hajan...

HMR

4552)  HMR (23.03.2012 23:48)

tsssss...
LadyS, POŠTA!

Twilly

4551)  Twilly (23.03.2012 23:44)

provokatérko!!!!! Chudinka buldoček :p

LadySadness

4550)  LadySadness (23.03.2012 23:40)

Hani, niečo nám uniklo? sem s tým

HMR

4549)  HMR (23.03.2012 23:39)

kočky bojují za sebe, mnó a tudíž i za své pány... bych si pak musela ty myši shánět sama... že, Twilluše, pamatuješ na jednu takovou kočičku, která si nikoho nevšímala, byla malá, hodná a tichá... ale ten buldoček si prostě nedal říct

leelee

4548)  leelee (23.03.2012 23:37)

život je boj a sebevrazi jsou ulejváci:D

no nic jdu si dopřát trochu toho spánku pro krásu mnch:D

LadySadness

4547)  LadySadness (23.03.2012 23:36)

ten bojoval za prachy, alebo slávu, ale iný Kocúr bojoval za pána, to je fakt na ktorý som zabudla, ALE iba ten jeden

Twilly

4546)  Twilly (23.03.2012 23:32)

pa kajko

«   1 ... 1704 1705 1706 1707 1708 1709 1710 1711 1712 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still