


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440714×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4559) LadySadness (24.03.2012 00:07)
múdrejší ustúpi a blbého náháňajú, ale vydesený bol echtovne, ako tam škrečal
4558) HMR (24.03.2012 00:06)
já ti dám "nepřítel"
běžte si pěkně hajnout a ať se vám něco hezkého zdá... třeba o kočkách
já mám před sebou ještě šest hodin...
Jůlinko, ty nespíš? jo, jo, syknout a majznout zároveň
4557) julie (24.03.2012 00:04)
Sykla?Teda v tom kraválu,který ten hrdinný obránce pohovky vydával jsem to nějak nezaslechla
No,mohl být rád,jestli sykla,někteří nesyčí a rovnou majznou tlapou přes čumák
Takhle byla nějaká krotká
4556) LadySadness (23.03.2012 23:58)
tú som zhodila už dávno, ale dobrú noc, aj ja za chvíľu asi pôjdem, tieto jarné dni sú strašne vyčerpávajúce, dokonca by som prijala dážď a to ho nemám veľmi v láske
4555) Twilly (23.03.2012 23:57)
Dyť to je jeho práce, oznámit páníčkovi, že je zde "nepřítel", stejně jako kočky mají chytat myšky, jako svůj hlavní tento... pracovní obor. Ten pejsek dělal co má. To ta kočka si na něj sykla
4554) julie (23.03.2012 23:54)
Jasně,kočky si své páníčky(no,spíš podřízené)chrání pečlivě,kdo by se pak o ně staral,ne?A ten buldoček si prostě nedal pokoj,takovýho kraválu nadělal,tak co čekal?
4553) Twilly (23.03.2012 23:51)
taky upouštíš, Čičinko?
Holky, já se už asi rozloučím... myslím, že shodím omítku a půjdu do hajan...
4549) HMR (23.03.2012 23:39)
kočky bojují za sebe, mnó a tudíž i za své pány... bych si pak musela ty myši shánět sama... že, Twilluše, pamatuješ na jednu takovou kočičku, která si nikoho nevšímala, byla malá, hodná a tichá... ale ten buldoček si prostě nedal říct
4548) leelee (23.03.2012 23:37)
život je boj a sebevrazi jsou ulejváci
no nic jdu si dopřát trochu toho spánku pro krásu mnch
4547) LadySadness (23.03.2012 23:36)
ten bojoval za prachy, alebo slávu, ale iný Kocúr bojoval za pána, to je fakt na ktorý som zabudla, ALE iba ten jeden
4565) julie (24.03.2012 00:12)
Jo,aspoň už ví,že má větší nechat na pokoji