Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1701 1702 1703 1704 1705 1706 1707 1708 1709 ... 1936   »

ireen

4625)  ireen (25.03.2012 14:47)

Twilly! Rvu si tu teď vlasy z hlavy, měla jsem si to šetřit! Takový práce to muselo dát, i to moc krásně vypadá a já to shltla na posezení, stydím se. Ale napravím to, už jsem se rozhodla, dám to alespoň ještě dvakrát v tomto týdnu! ...s radostí a zápalem stejně silným.
Danny se válí někde v tiskárně, nebo mi ho Dobrovský zatajuje pod pultem. Budu si fakt muset nakvartýrovat domů nějakýho nebezpečnýho upíra, snad si Danny pospíší.

Twilly

4624)  Twilly (25.03.2012 14:36)

Ireen, vy dvě mi přijdete jako velice trefný dáreček. Jo a domaci úkol z Karolky, to se rozhodně počítá. A to počkej až budeš číst Dannyho příběh.

ireen

4623)  ireen (25.03.2012 14:24)

Ahoj vespolek, už se mi po těch Vašich písmenkách stýskalo. Hrabu se v zemi - chata, zahrada, nejsem hrobník! Je tu trochu problém s připojením. Ale to nebylo to hlavní, co mě zdrželo. Utápěla jsem se v ve slovech, větách a kapitolkách, dýchala napětí a vášeň spolu s Joshuou a Kate(no ano i s Dannym - pro obdivovatelky vlčích hrdinů) a nebyla schopná (jako vždycky, když se Vám začtu) uvolnit myšlenky ničemu jinému.
Včera jsem kajku uháněla, ať dorazí za námi. Odmítla mě se slovy: "Já na fóru nekecala, mladej vážně řídí líp, než já." Já na to, že my upíři přece milujeme rychlou jízdu a ona: "Jsem holt světlá vyjímka." ...a tak je to u ní vždycky. Ale teď "jsem doma", ona nechtěla přijít o možnost být tu s Vámi, potvora!
Krásné odpoledne!

Twilly

4622)  Twilly (25.03.2012 14:07)

Macíčku, foukááám

kajka

4621)  kajka (25.03.2012 13:22)

Bosorko, tfuj! To nevíš, že to prase máš nejdřív picnout, než ho začneš kouskovat motorovkou?

Bosorka

4620)  Bosorka (25.03.2012 11:40)

áááááááá Babetka se řízla! au :'-(
V rámci porcování masa jsem si ufikla špičku palce i s nehtem.....bude více škvarků B)

LadySadness

4619)  LadySadness (25.03.2012 11:27)

ja sa nehrám, všetci majú novú farbu, len ja stále po starom :( :( :(
hele, zlato rákosnícke, mňa ten tvoj opis muža fakt dostal, a kto hovorí, že si pri tom musíš predstavovať práve toho svojho, a okrem toho nikto nepovedal, že máš písať romány, môžeš písať dráble, alebo tak, tvoje komenty samé na drible stačia a že ich tu žerieme

piky

4618)  piky (25.03.2012 10:53)

Nová barvička?

Twilly

4617)  Twilly (25.03.2012 09:10)

No cement! Kajko:p

kajka

4616)  kajka (25.03.2012 08:54)

Twilli, fakt děkuju. Jo, taky miluju obdiv stejně jako všichni, ale to je opravdu, opravdu, opravdu jenom tím, jak si tady čtu, čistočistý plagiátorství a parazitismus. Jenom prostě nasávám a něco vysypu, ale spisovatelka ze mně nebude. Kecálistka to jo!:) :) :)

Twilly

4615)  Twilly (25.03.2012 08:45)

Vauuuuuuuu a ona nechce domeček ( smajpik škubající si vlasy)

kajka

4614)  kajka (25.03.2012 08:39)

Bosorko, včera při uspávání malýho jsem se ti snažila vyhovět s tou nepřístupnou verzí.
Jenže ono je to hrozně těžký! Při....s úžasem pozorovala drobné krůpěje potu zachycené mezi jemné chloupky na jeho zátylku a s horkostí rozlévající se jí do celého těla zatoužila ochutnat alespoň jedinou. Vychutnat si tu slanost a vlhkost , ale bála se, že tímto činem rozpoutá dosud nepoznanou bouři vášně.....musela jsem se hrozně řehtat, protože to má být o mým mužským a on ze všeho nejvíc po ránu připomíná mokrýho pasteveckýho psa mixnutýho s vyvoranou myší.

Twilly

4613)  Twilly (25.03.2012 08:33)

U takových komentů budu šílet pořád, na to si zvykni,nebo se ubytuj ... chce se někomu za mě psát motivační list a životopis??? Páč mě se neeeecheeeeee :'-(

kajka

4612)  kajka (25.03.2012 08:29)

Dobré ránko!
Včera jsem slušně odpadla spolu se synem, ještě teď jsem z toho celá polámaná, nadměrné množství spánku rozhodně škodí, člověk pak nic nestíhá.
Twilli, nešil! A děkuju, byl to jen pokus.:p
LadySadness, i ty, Brute? Samozřejmě jsem ráda, že se ti to líbilo.
Bosorko, děkuju, že jsi jediná rozumná osoba.

Bosorka

4611)  Bosorka (25.03.2012 07:17)

Už je ráno, bílý den - vstáváme ;)

leelee

4610)  leelee (24.03.2012 21:42)

ježiš Bos nestraš před chvílí sem odložila knihu kerá začínala nevině pergamenem a v podstatě končila slovy "Oni přijdou"

Twilly

4609)  Twilly (24.03.2012 20:35)

Moc.... Bleee, ale dnes si asi půjdu lehnout...:/

LadySadness

4608)  LadySadness (24.03.2012 20:08)

NEPROVOKUJ!!!
kto už by sa tešil, práve počas nechutnej jarnej únavy si skracovať noc

Bosorka

4607)  Bosorka (24.03.2012 19:55)

Holky, klid - pokud to má přijít, tak to příjde ;)

Jak se těšíte na změnu času?

LadySadness

4606)  LadySadness (24.03.2012 19:53)

a je to škoda

«   1 ... 1701 1702 1703 1704 1705 1706 1707 1708 1709 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek