


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440758×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4624) Twilly (25.03.2012 14:36)
Ireen, vy dvě mi přijdete jako velice trefný dáreček. Jo a domaci úkol z Karolky, to se rozhodně počítá. A to počkej až budeš číst Dannyho příběh.
4623) ireen (25.03.2012 14:24)
Ahoj vespolek, už se mi po těch Vašich písmenkách stýskalo. Hrabu se v zemi - chata, zahrada, nejsem hrobník! Je tu trochu problém s připojením. Ale to nebylo to hlavní, co mě zdrželo. Utápěla jsem se v ve slovech, větách a kapitolkách, dýchala napětí a vášeň spolu s Joshuou a Kate(no ano i s Dannym - pro obdivovatelky vlčích hrdinů) a nebyla schopná (jako vždycky, když se Vám začtu) uvolnit myšlenky ničemu jinému.
Včera jsem kajku uháněla, ať dorazí za námi. Odmítla mě se slovy: "Já na fóru nekecala, mladej vážně řídí líp, než já." Já na to, že my upíři přece milujeme rychlou jízdu a ona: "Jsem holt světlá vyjímka." ...a tak je to u ní vždycky. Ale teď "jsem doma", ona nechtěla přijít o možnost být tu s Vámi, potvora!
Krásné odpoledne!
4621) kajka (25.03.2012 13:22)
Bosorko, tfuj!
To nevíš, že to prase máš nejdřív picnout, než ho začneš kouskovat motorovkou?
4620) Bosorka (25.03.2012 11:40)
áááááááá Babetka se řízla! au
V rámci porcování masa jsem si ufikla špičku palce i s nehtem.....bude více škvarků
4619) LadySadness (25.03.2012 11:27)
ja sa nehrám, všetci majú novú farbu, len ja stále po starom
hele, zlato rákosnícke, mňa ten tvoj opis muža fakt dostal, a kto hovorí, že si pri tom musíš predstavovať práve toho svojho, a okrem toho nikto nepovedal, že máš písať romány, môžeš písať dráble, alebo tak, tvoje komenty samé na drible stačia
a že ich tu žerieme
4616) kajka (25.03.2012 08:54)
Twilli, fakt děkuju.
Jo, taky miluju obdiv stejně jako všichni, ale to je opravdu, opravdu, opravdu jenom tím, jak si tady čtu, čistočistý plagiátorství a parazitismus. Jenom prostě nasávám a něco vysypu, ale spisovatelka ze mně nebude. Kecálistka to jo!
4614) kajka (25.03.2012 08:39)
Bosorko, včera při uspávání malýho jsem se ti snažila vyhovět s tou nepřístupnou verzí.
Jenže ono je to hrozně těžký!
Při....s úžasem pozorovala drobné krůpěje potu zachycené mezi jemné chloupky na jeho zátylku a s horkostí rozlévající se jí do celého těla zatoužila ochutnat alespoň jedinou. Vychutnat si tu slanost a vlhkost , ale bála se, že tímto činem rozpoutá dosud nepoznanou bouři vášně.....musela jsem se hrozně řehtat, protože to má být o mým mužským a on ze všeho nejvíc po ránu připomíná mokrýho pasteveckýho psa mixnutýho s vyvoranou myší.
4613) Twilly (25.03.2012 08:33)
U takových komentů budu šílet pořád, na to si zvykni,nebo se ubytuj
... chce se někomu za mě psát motivační list a životopis??? Páč mě se neeeecheeeeee
4612) kajka (25.03.2012 08:29)
Dobré ránko!
Včera jsem slušně odpadla spolu se synem, ještě teď jsem z toho celá polámaná, nadměrné množství spánku rozhodně škodí, člověk pak nic nestíhá.
Twilli, nešil! A děkuju, byl to jen pokus.
LadySadness, i ty, Brute?
Samozřejmě jsem ráda, že se ti to líbilo.
Bosorko, děkuju, že jsi jediná rozumná osoba.
4610) leelee (24.03.2012 21:42)
ježiš Bos nestraš před chvílí sem odložila knihu kerá začínala nevině pergamenem a v podstatě končila slovy "Oni přijdou"
4608) LadySadness (24.03.2012 20:08)
NEPROVOKUJ!!!
kto už by sa tešil, práve počas nechutnej jarnej únavy si skracovať noc
4607) Bosorka (24.03.2012 19:55)
Holky, klid - pokud to má přijít, tak to příjde
Jak se těšíte na změnu času?
4625) ireen (25.03.2012 14:47)
Twilly! Rvu si tu teď vlasy z hlavy, měla jsem si to šetřit! Takový práce to muselo dát, i to moc krásně vypadá a já to shltla na posezení, stydím se. Ale napravím to, už jsem se rozhodla, dám to alespoň ještě dvakrát v tomto týdnu! ...s radostí a zápalem stejně silným.
Danny se válí někde v tiskárně, nebo mi ho Dobrovský zatajuje pod pultem. Budu si fakt muset nakvartýrovat domů nějakýho nebezpečnýho upíra, snad si Danny pospíší.