


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440766×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4657) kajka (25.03.2012 21:01)
Bosorko, ale my to přeci už všichni dávno víme.
Samozřejmě to, že jsi naprosto úžasná!
4656) kajka (25.03.2012 20:59)
No , ba ne, manžel by ti řekl, že jsem zcela určitě Boo, protože on mě tak vidí.
Že bys neuhádla, jak mu už několik let říkám?
4648) LadySadness (25.03.2012 20:51)
a, ireen, ty si ten mužský, lebo tá ženská?
HA, že ty si tá šamanka, tá ich bosorka
4647) Bosorka (25.03.2012 20:51)
Jen přijeďte, holky, zahrada je veliká a na jaře je každého nevolníka třeba. muhehehhehehehehhe
4665) Twilly (25.03.2012 22:13)
mmch, ireen, co tak avatárek????
Ty nic?