Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1699 1700 1701 1702 1703 1704 1705 1706 1707 ... 1936   »

Twilly

4665)  Twilly (25.03.2012 22:13)

mmch, ireen, co tak avatárek????:p Ty nic? :p

Twilly

4664)  Twilly (25.03.2012 22:00)

ireen, zkus F5

Bosorka

4663)  Bosorka (25.03.2012 21:57)

a těch kuřích ok

leelee

4662)  leelee (25.03.2012 21:57)

stonožka to je hned plnej botník

ireen

4661)  ireen (25.03.2012 21:56)

Teď mám zas modrý písmenka!?!????????????????

LadySadness

4660)  LadySadness (25.03.2012 21:54)

a to nehovorím o tom smrade zo sto ponožiek v sto teniskách pig pig

leelee

4659)  leelee (25.03.2012 21:42)

zouvající se stonožka mě pobavila:D

Twilly

4658)  Twilly (25.03.2012 21:03)

kajka

4657)  kajka (25.03.2012 21:01)

Bosorko, ale my to přeci už všichni dávno víme. Samozřejmě to, že jsi naprosto úžasná!

kajka

4656)  kajka (25.03.2012 20:59)

No , ba ne, manžel by ti řekl, že jsem zcela určitě Boo, protože on mě tak vidí. Že bys neuhádla, jak mu už několik let říkám?;)

Bosorka

4655)  Bosorka (25.03.2012 20:59)

Sakra, to mě musíš takhle prásknout!

Twilly

4654)  Twilly (25.03.2012 20:58)

Macku, víš, že to hrál chlap?

Twilly

4653)  Twilly (25.03.2012 20:57)

Beru! Ten byl můj favoritní

kajka

4652)  kajka (25.03.2012 20:56)

Twilli, spíš Mike Wazowski.;)

Bosorka

4651)  Bosorka (25.03.2012 20:55)

http://www.youtube.com/watch?v=caOVqzfubBQ
Jsem prostě úžasná!

Twilly

4650)  Twilly (25.03.2012 20:54)

A ty kajko, jsi Boo? :D

kajka

4649)  kajka (25.03.2012 20:52)

ireen, takže ty jsi ségra Sulley z Příšerek s.r.o.?

LadySadness

4648)  LadySadness (25.03.2012 20:51)

a, ireen, ty si ten mužský, lebo tá ženská?
HA, že ty si tá šamanka, tá ich bosorka

Bosorka

4647)  Bosorka (25.03.2012 20:51)

Jen přijeďte, holky, zahrada je veliká a na jaře je každého nevolníka třeba. muhehehhehehehehhe

kajka

4646)  kajka (25.03.2012 20:50)

Jdu si ulovit taky nějakou Bosorku!

«   1 ... 1699 1700 1701 1702 1703 1704 1705 1706 1707 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek