Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1698 1699 1700 1701 1702 1703 1704 1705 1706 ... 1936   »

LadySadness

4685)  LadySadness (25.03.2012 23:28)

stále modrá, nezabralo :( :( :(

leelee

4684)  leelee (25.03.2012 23:00)

sem si dřepla pod strom a ono se to stalo:D

proto nevidim nic špatnýho na oku navíc když se podařilo jednou podaří se znovu

Twilly

4683)  Twilly (25.03.2012 22:57)

omylem? jakto? ale je úžasnej

leelee

4682)  leelee (25.03.2012 22:55)

prej zatim já tam mám strom omylem, tu fotku sem taky udělala omylem

ireen

4681)  ireen (25.03.2012 22:53)

No chtěla jsem něco jiného, ale to mi tam nešlo a tohle vegetariánský očko jo, tak zatím.:p

Twilly

4680)  Twilly (25.03.2012 22:53)

jo, kamčí je zlatíčko

leelee

4679)  leelee (25.03.2012 22:48)

jůůů oko

leelee

4678)  leelee (25.03.2012 22:47)

myslim že Kamčí by ti odpustila i kdybys tvrdila že je zelená

Twilly

4677)  Twilly (25.03.2012 22:47)

jééééééééééé fakt, je tam *fworks*

LadyS, už ma napadá iba reštartnutie počítača, zlatino

LadySadness

4676)  LadySadness (25.03.2012 22:47)

aj tak je to nefér, všetky máte zlaté písmenká, len ja mám stále modré a ni F5 nepomáha :'-( :'-( :'-(
ireen, ale to tvoje očko je náhodou pekné, v čom je problém?

Twilly

4675)  Twilly (25.03.2012 22:46)

pokud vím, tak nejdéle to trvalo asi zatím Kamčí - ta vede, ale nakonec je naše Rusalka krásně zelená (tedy její avatárek):D

leelee

4674)  leelee (25.03.2012 22:44)

já bych to nevzdávala
já to měla asi na pátej pokus, nebo kolik jich bylo

Twilly

4673)  Twilly (25.03.2012 22:42)

ireen, máte ho v rodině, myslím, že bude stačit když kajka udělá laní voči... a pak o tom ZASE napíše

ireen

4672)  ireen (25.03.2012 22:41)

Twilly, zkusila jsem podle Tvého včerejšího návodu, ale asi jsem ještě větší nemehlo, než se původně zdálo. Zřejmě to bude chtít statného ošetřovatele...:D

leelee

4671)  leelee (25.03.2012 22:25)

to potom aby měla očíslovaný nožičky

Twilly

4670)  Twilly (25.03.2012 22:24)

pochybuju, mám kámošku, co má jenom dvě (nožičky) a NEMÁ je stejně veliký - což je docela pech - takže stonožka.... docela se jí ta pravděpodobnost zvyšuje, ne?

leelee

4669)  leelee (25.03.2012 22:23)

další dotaz má stonožka všechny botičky stejně velký?

Twilly

4668)  Twilly (25.03.2012 22:21)

zajímavá otázka, leelee

leelee

4667)  leelee (25.03.2012 22:20)

napadlo vás někdy jak chudák stonožka zjistí na který nožičce jí někdo stojí?:D

ireen

4666)  ireen (25.03.2012 22:16)

Twilísku, díky, díky!
UŽ JSOU ZLATÁ!!!! ...a je to hevčí!

Když nám nejdou písmenka, dáme si F5!

Stonožčí rodina, to jsou chudáci - kuří oka, těsno v botníku a smrad! ..a když se potkají v předsíni, tak možná i ta zabijačka, záleží na velikosti předsíně.

«   1 ... 1698 1699 1700 1701 1702 1703 1704 1705 1706 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek