


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440767×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4684) leelee (25.03.2012 23:00)
sem si dřepla pod strom a ono se to stalo
proto nevidim nic špatnýho na oku navíc když se podařilo jednou podaří se znovu
4682) leelee (25.03.2012 22:55)
prej zatim
já tam mám strom omylem, tu fotku sem taky udělala omylem
4681) ireen (25.03.2012 22:53)
No chtěla jsem něco jiného, ale to mi tam nešlo a tohle vegetariánský očko jo, tak zatím.
4677) Twilly (25.03.2012 22:47)
jééééééééééé fakt, je tam
*fworks*
LadyS, už ma napadá iba reštartnutie počítača, zlatino
4676) LadySadness (25.03.2012 22:47)
aj tak je to nefér, všetky máte zlaté písmenká, len ja mám stále modré a ni F5 nepomáha
ireen, ale to tvoje očko je náhodou pekné, v čom je problém?
4675) Twilly (25.03.2012 22:46)
pokud vím, tak nejdéle to trvalo asi zatím Kamčí - ta vede, ale nakonec je naše Rusalka krásně zelená (tedy její avatárek)
4674) leelee (25.03.2012 22:44)
já bych to nevzdávala
já to měla asi na pátej pokus, nebo kolik jich bylo
4673) Twilly (25.03.2012 22:42)
ireen, máte ho v rodině, myslím, že bude stačit když kajka udělá laní voči... a pak o tom ZASE napíše
4672) ireen (25.03.2012 22:41)
Twilly, zkusila jsem podle Tvého včerejšího návodu, ale asi jsem ještě větší nemehlo, než se původně zdálo. Zřejmě to bude chtít statného ošetřovatele...
4670) Twilly (25.03.2012 22:24)
pochybuju, mám kámošku, co má jenom dvě (nožičky) a NEMÁ je stejně veliký - což je docela pech - takže stonožka.... docela se jí ta pravděpodobnost zvyšuje, ne?
4667) leelee (25.03.2012 22:20)
napadlo vás někdy jak chudák stonožka zjistí na který nožičce jí někdo stojí?
4666) ireen (25.03.2012 22:16)
Twilísku, díky, díky!
UŽ JSOU ZLATÁ!!!! ...a je to hevčí!
Když nám nejdou písmenka, dáme si F5!
Stonožčí rodina, to jsou chudáci - kuří oka, těsno v botníku a smrad! ..a když se potkají v předsíni, tak možná i ta zabijačka, záleží na velikosti předsíně.
4685) LadySadness (25.03.2012 23:28)
stále modrá, nezabralo