Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1700 1701 1702 1703 1704 1705 1706 1707 1708 ... 1936   »

Twilly

4645)  Twilly (25.03.2012 20:46)

MOJE

ireen

4644)  ireen (25.03.2012 20:46)

LadyS má recht, ale rech je můj už 24let, nedám!!!!!!!!!

To první prasátko se udí, aby se dočkalo toho druhýho, protože uzený prý dýl vydrží, to ale neznali naši nenažranou rodinu!:D :D :D :D :D :D

ireen

4643)  ireen (25.03.2012 20:38)

kajko, nechval mě, nebo od nás zas budou chtít písmenka! Jo a jestli Ty jsi rákosníček, tak já měřím skoro 3metry a jsem krásně modrá!
Nemluvte(nepište) tu o takových dobrotách, táááákhle mi tečou sliny .

A kdy se jede do Kosořic?

Twilly

4642)  Twilly (25.03.2012 20:34)

mmch, kajko, začínám pozorovat velice podobné črty:

1/brání se psát - kde já to už viděla???? A jo, u sebe!
2/neubránila se psaní - jo... kdo si počká, ten se dočká
3/láska k rákosníčkovi -
4/láska k jídlu - (stejně si Bosi nedám!!!)
5/vím, kde se čtou věci "na úrovni" - páč to bychom tady nebyly, že
6/mám starší ségru (ty o deset let, já o dvanáct - ale na tomhle webu není - na rozdíl od té tvojí, ta moje je ještě ve stádiu, kdy ji na mobilu zajímají hry - IREEN jsi moje hrdinka! :D )

Twilly

4641)  Twilly (25.03.2012 20:30)

to máš recht, LadyS, pokiaľ viem, tomuto veľmi dôležitému poznatku sa venoval už aj p. Ježek, p. Werich a p. Voskovec :D

promiň kajko, ty máš ireen, já mám Bos. Ulovila jsem si ji první. I se zabijačkou a úplně úžasnými syny. JE MOJE!!!

Bosorka

4640)  Bosorka (25.03.2012 20:30)

To víš, Kajko, už jsi někdy viděla hodnou čarodějnici? ;) A udit se musí, protože za cca 3 týdny se bude zabíjet prasátko č. 2 - aby se netrápilo steskem po bráškovi (ano, jsme taková útlocitná rodina)

LadySadness

4639)  LadySadness (25.03.2012 20:22)

ale Bos, to ireen je "menší a menší," ja len citujem

LadySadness

4638)  LadySadness (25.03.2012 20:20)

a to si predstav takú stonožku, ako sa obúva a vyzúva, a deň je zabitý

kajka

4637)  kajka (25.03.2012 20:18)

ireen, drahá sestro, ty píšeš tak hezký komentáře. Teď jsem si právě jeden přečetla a byl tak dospělácky vzletnej (bez ironie, myšleno jako pochvala) a neříkej tady o mně, že jsem hmyz, já su přece Rákosníček! Moc nohou je moc, stačí dvě až čtyři.:)

kajka

4636)  kajka (25.03.2012 20:11)

Zlá, zlá, zlá Bosorka, takhle dělat ubohé hladové kajce chutě! Fňukyfňuk!:'-( :'-( :'-( :'-( Já chci taky! Třeba jitrničku nebo jelítko, klidně ovárek, prdelačku malilinko!!! A ty to masíčko , potvůrko podivná, dokonce udíš! Teď vypadám přesně takhle: a o moc víc!

Bosorka

4635)  Bosorka (25.03.2012 20:05)

Já vzhledem k tomu, že dosahuji velikosti téměř trpasličí, po tom netoužím
Ano, a moje moře se jmenuje VANA!

LadySadness

4634)  LadySadness (25.03.2012 20:03)

každý máme nejaké to more, Bosi
"Prosím, pane profesore, autor se chtěl státi trpaslíkem."

Bosorka

4633)  Bosorka (25.03.2012 19:51)

:D ale hlavně tady bude to uzený, po tom Twilluška jde

Já se ani nedivím, že se tam Edovi nechtělo - takovej nával tam, lidí jak psu, hlava na hlavě... skoro jako v Chorvatsku

ireen

4632)  ireen (25.03.2012 19:49)

LadySadness! Něvládzem čítať Tvoju slovenčinu, ľebo je pre mňa trochu chitľavá! Vážně pak zapomínám česky.
My se s kajkou celoživotně dost míjely. Jsme od sebe 10 let (Já chlapy, ona hračky. Já děti, ona první lásky. Já doma dospěláky, ona mimčo.) A teď konečně máme něco společnýho, ale nevim jestli ne každá trochu jinak, jestli by to na takové spečenství stačilo, takže s tou spoluprací a spoluautorstvím to moc nevidím (...teď se tvářím jako Rob/Edward, když váhal v jídelně, jestli na pláž do La Push).
Navíc, když čtu ty Vaše "literární dětičky", jsem menší a ještě menší.... :/

Co je v Kosořicích?

LadySadness

4631)  LadySadness (25.03.2012 19:38)

nemáš niekde rodinnú metlu? že by som sa nechala zviesť

Twilly

4630)  Twilly (25.03.2012 19:28)

Já chci do Kosořiiic!

Bosorka

4629)  Bosorka (25.03.2012 19:14)

Kajko - prase piclé bylo, to jen já ještě žila A bude se udit, moc se toho bude udit!

Twilly

4628)  Twilly (25.03.2012 16:24)

LadySadness

4627)  LadySadness (25.03.2012 15:28)

ireen, obtiažny v žiadnom prípade, ale ako čítam tak včelička usilovná ovšem povedz to chudákovi, čo je alergický na včelí jed a bude prisahať pravý opak
ale mňa tak napadlo, keď pozerám na tie komenty, vy dve by ste s kajkou mohli utvoriť úspešný sesterský autorský pár, keď ste obe trémistky ísť každá za seba, no a časom by ste si mohli švihnúť aj nejakú tú sólovku co rčíš ?

ireen

4626)  ireen (25.03.2012 14:50)

..jo a díky! MY S KAJKOU - DÁREČEK. ...trochu jsem se bála, fajn, že nejsme obtížný hmyz.
Pa večer, musím ještě vytrhat trochu plevele.....

«   1 ... 1700 1701 1702 1703 1704 1705 1706 1707 1708 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward+Bella