


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440759×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4644) ireen (25.03.2012 20:46)
LadyS má recht, ale rech je můj už 24let, nedám!!!!!!!!!
To první prasátko se udí, aby se dočkalo toho druhýho, protože uzený prý dýl vydrží, to ale neznali naši nenažranou rodinu!
4643) ireen (25.03.2012 20:38)
kajko, nechval mě, nebo od nás zas budou chtít písmenka! Jo a jestli Ty jsi rákosníček, tak já měřím skoro 3metry a jsem krásně modrá!
Nemluvte(nepište) tu o takových dobrotách, táááákhle mi tečou sliny
.
A kdy se jede do Kosořic?
4642) Twilly (25.03.2012 20:34)
mmch, kajko, začínám pozorovat velice podobné črty:
1/brání se psát - kde já to už viděla???? A jo, u sebe!
2/neubránila se psaní - jo... kdo si počká, ten se dočká
3/láska k rákosníčkovi -
4/láska k jídlu -
(stejně si Bosi nedám!!!)
5/vím, kde se čtou věci "na úrovni" - páč to bychom tady nebyly, že
6/mám starší ségru (ty o deset let, já o dvanáct - ale na tomhle webu není - na rozdíl od té tvojí, ta moje je ještě ve stádiu, kdy ji na mobilu zajímají hry - IREEN jsi moje hrdinka!
)
4641) Twilly (25.03.2012 20:30)
to máš recht, LadyS, pokiaľ viem, tomuto veľmi dôležitému poznatku sa venoval už aj p. Ježek, p. Werich a p. Voskovec
promiň kajko, ty máš ireen, já mám Bos. Ulovila jsem si ji první. I se zabijačkou a úplně úžasnými syny. JE MOJE!!!
4640) Bosorka (25.03.2012 20:30)
To víš, Kajko, už jsi někdy viděla hodnou čarodějnici?
A udit se musí, protože za cca 3 týdny se bude zabíjet prasátko č. 2 - aby se netrápilo steskem po bráškovi (ano, jsme taková útlocitná rodina)
4638) LadySadness (25.03.2012 20:20)
a to si predstav takú stonožku, ako sa obúva a vyzúva, a deň je zabitý
4637) kajka (25.03.2012 20:18)
ireen, drahá sestro, ty píšeš tak hezký komentáře.
Teď jsem si právě jeden přečetla a byl tak dospělácky vzletnej (bez ironie, myšleno jako pochvala) a neříkej tady o mně, že jsem hmyz, já su přece Rákosníček!
Moc nohou je moc, stačí dvě až čtyři.
4636) kajka (25.03.2012 20:11)
Zlá, zlá, zlá Bosorka, takhle dělat ubohé hladové kajce chutě! Fňukyfňuk!
Já chci taky! Třeba jitrničku nebo jelítko, klidně ovárek, prdelačku malilinko!!! A ty to masíčko , potvůrko podivná, dokonce udíš!
Teď vypadám přesně takhle:
a o moc víc!
4635) Bosorka (25.03.2012 20:05)
Já vzhledem k tomu, že dosahuji velikosti téměř trpasličí, po tom netoužím
Ano, a moje moře se jmenuje VANA!
4634) LadySadness (25.03.2012 20:03)
každý máme nejaké to more, Bosi
"Prosím, pane profesore, autor se chtěl státi trpaslíkem."
4633) Bosorka (25.03.2012 19:51)
Já
ale hlavně tady bude to uzený, po tom Twilluška jde
Já se ani nedivím, že se tam Edovi nechtělo - takovej nával tam, lidí jak psu, hlava na hlavě... skoro jako v Chorvatsku
4632) ireen (25.03.2012 19:49)
LadySadness! Něvládzem čítať Tvoju slovenčinu, ľebo je pre mňa trochu chitľavá! Vážně pak zapomínám česky.
My se s kajkou celoživotně dost míjely. Jsme od sebe 10 let (Já chlapy, ona hračky. Já děti, ona první lásky. Já doma dospěláky, ona mimčo.) A teď konečně máme něco společnýho, ale nevim jestli ne každá trochu jinak, jestli by to na takové spečenství stačilo, takže s tou spoluprací a spoluautorstvím to moc nevidím (...teď se tvářím jako Rob/Edward, když váhal v jídelně, jestli na pláž do La Push).
Navíc, když čtu ty Vaše "literární dětičky", jsem menší a ještě menší.... :/
Co je v Kosořicích?
4629) Bosorka (25.03.2012 19:14)
Kajko - prase piclé bylo, to jen já ještě žila
A bude se udit, moc se toho bude udit!
4627) LadySadness (25.03.2012 15:28)
ireen, obtiažny v žiadnom prípade, ale ako čítam tak včelička usilovná
ovšem povedz to chudákovi, čo je alergický na včelí jed a bude prisahať pravý opak
ale mňa tak napadlo, keď pozerám na tie komenty, vy dve by ste s kajkou mohli utvoriť úspešný sesterský autorský pár, keď ste obe trémistky ísť každá za seba, no a časom by ste si mohli švihnúť aj nejakú tú sólovku
co rčíš ?
4626) ireen (25.03.2012 14:50)
..jo a díky! MY S KAJKOU - DÁREČEK. ...trochu jsem se bála, fajn, že nejsme obtížný hmyz.
Pa večer, musím ještě vytrhat trochu plevele.....
4645) Twilly (25.03.2012 20:46)
MOJE