


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440798×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4704) kajka (26.03.2012 08:51)
Astrid, ty jsi taková šikulka!
Robíkova pihatá záda ke kávě po ránu a hned je den o moc hezčí!
4701) Twilly (26.03.2012 06:40)
Leelee, moje máti tvrdí, že mívám chvíle, kdy se prý řehtám i na nasliněném prstu.
4700) Astrid (26.03.2012 03:38)
http://www.robsessedpattinson.com/2012/03/sinful-sunday-starring-robert-pattinson_25.html
o bejbe bejbe...
4698) Twilly (25.03.2012 23:54)
co ty víš, co jsem si pod tím představila?
Co když jsem si představila to, jak tam dřepíš a fotíš?
4697) leelee (25.03.2012 23:54)
ale jo, je to dvojsmysl protože ty sis pod tou větou představila něco úplně jinýho
4696) Twilly (25.03.2012 23:52)
To není žádný dvojsmysl, to je citace (ne tak doslovná!!!) tvého komentu z 23:00
Holky, loučím se pro dnešek a mířím do peřin... páááááá všem
4692) leelee (25.03.2012 23:37)
iern nikdo se na něm neschovával jen je dost starej aby pod nim byl stín
4689) ireen (25.03.2012 23:35)
leelee! To je ten strom , co se na něm schovávala Popelka před nafoukaným princem, ne?
Nebo tam byli jen veverky?
4687) Twilly (25.03.2012 23:31)
tak potom už iba prehliadač... iné mi nenapadá, akože fakt? Ja mám mozillu a v poho, čo máš ty?
4705) Twilly (26.03.2012 09:01)
No jo, pihatá záda... sakra, mě se nechce makat, nevemete to někdo za mě????