Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1697 1698 1699 1700 1701 1702 1703 1704 1705 ... 1936   »

Twilly

4705)  Twilly (26.03.2012 09:01)

No jo, pihatá záda... sakra, mě se nechce makat, nevemete to někdo za mě????

kajka

4704)  kajka (26.03.2012 08:51)

Astrid, ty jsi taková šikulka!
Robíkova pihatá záda ke kávě po ránu a hned je den o moc hezčí!;)

kajka

4703)  kajka (26.03.2012 07:38)

Ano, to taky znám.

Bosorka

4702)  Bosorka (26.03.2012 07:17)

JO, to občas taky mívám

Twilly

4701)  Twilly (26.03.2012 06:40)

Leelee, moje máti tvrdí, že mívám chvíle, kdy se prý řehtám i na nasliněném prstu.

leelee

4699)  leelee (25.03.2012 23:56)

kdyby , kdyby to by ses nesmála

Twilly

4698)  Twilly (25.03.2012 23:54)

co ty víš, co jsem si pod tím představila? Co když jsem si představila to, jak tam dřepíš a fotíš? :p

leelee

4697)  leelee (25.03.2012 23:54)

ale jo, je to dvojsmysl protože ty sis pod tou větou představila něco úplně jinýho

Twilly

4696)  Twilly (25.03.2012 23:52)

To není žádný dvojsmysl, to je citace (ne tak doslovná!!!) tvého komentu z 23:00:D

Holky, loučím se pro dnešek a mířím do peřin... páááááá všem

leelee

4695)  leelee (25.03.2012 23:43)

šmarja to je zase jeden dvojsmysl, co? Twilly

Twilly

4694)  Twilly (25.03.2012 23:40)

... a tam se to stalo...

leelee

4693)  leelee (25.03.2012 23:37)

LS plíseň může mít spoustu barev to je fakt:D

leelee

4692)  leelee (25.03.2012 23:37)

iern nikdo se na něm neschovával jen je dost starej aby pod nim byl stín
:D

LadySadness

4691)  LadySadness (25.03.2012 23:36)

alebo pleseň

leelee

4690)  leelee (25.03.2012 23:35)

naopak to by nebyla chyba to by byl chlorofyl

ireen

4689)  ireen (25.03.2012 23:35)

leelee! To je ten strom , co se na něm schovávala Popelka před nafoukaným princem, ne? :p Nebo tam byli jen veverky?

LadySadness

4688)  LadySadness (25.03.2012 23:33)

a keby boli zelené, to by bola chyba chlorofylu?
google chrome

Twilly

4687)  Twilly (25.03.2012 23:31)

tak potom už iba prehliadač... iné mi nenapadá, akože fakt? Ja mám mozillu a v poho, čo máš ty?

leelee

4686)  leelee (25.03.2012 23:31)

LS to bude dobrý okysličení když je to modrý

«   1 ... 1697 1698 1699 1700 1701 1702 1703 1704 1705 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek