


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440844×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4784) Bosorka (26.03.2012 17:15)
Hani - žiji zajmavým životem , ale některé části (obzvláště ty ulepené) ráda vyčenžuju
4782) HMR (26.03.2012 17:14)
Hani: kup mu dortík, ať z té naší diskuze taky něco má... a propos, už jsem ti říkala, že máš móóóc hezký avatátek... mňau
Twilly: viděla jsem vás OBĚ! vím, o čem mluvím...
4781) ireen (26.03.2012 17:14)
Bosi! Ta lepenka zřejmě přestala býti tekutou, což
?!?
Tak hodně štěstí při odstraňování!!!! ...znám Chemopren a to mi stačí
, úplně!
Někdy musí do tak krásného historického města zavítat
, bídák, já tomu pevně věřím! Jestli chcete, klidně mu napíšu pozvání, když to někdo hezky přeložíte - jsem totalitní dítě s ruštinou a nikdy jsem to nedohnala :/ :/ :/ .
4780) Marcelle (26.03.2012 17:14)
Člověk tu chvíli není a už nestíhá
Tak to vezmu nějak postupně: pro jemně nátlakový s.r.o. jsem všema deseti, Roba miluju i když někdy vypadá fakt hrozně, ale v Bel Ami je chvílema k sežrání a nakonec čokoládu sežeru radši než Roberta, toho bych jen tak oňuchávala
4779) Twilly (26.03.2012 17:13)
Čiči, mě je dost to ségra je lehká váha, nenech se zblbnout téměř stejnou výškou
4777) HMR (26.03.2012 17:11)
Bos, ty děláš samé zajímavé věci- zabíjíš
, udíš
používáš tekutou lepenku a kuličkovou modelínu...
![]()
4775) Bosorka (26.03.2012 17:07)
Hani - je to izolační nátěr na betonové podlahy (ty při zametání tak krásně práší, že mám šedivý melírek a chrchlala jsem asi takto http://www.youtube.com/watch?v=UPxrU4JFbR0) a když to zaschne, tak to prostě drží...
4774) HMR (26.03.2012 17:05)
ano, prosím...
a často ji využívám...
hele, vy dvě, B+T, o sudech tu nemluvte... vás dvě do jednoho leda tak nacpat... a ještě by zbylo místo...
4772) Twilly (26.03.2012 17:02)
Aspoň tě bude víc. Pri tobě pak vypadám jak sud, čéče - áááááááá království za PC!!!
4767) Bosorka (26.03.2012 16:54)
NO dobrá, tak jdu ZASE na Jendovy zásoby
a můžete za to vy!
Z "upírů" je prostě nejúžasnější Jasper a "vlků" Paul, howg!
Milá děvčata (všech věkových skupin) - budete-li někdy natírat podlahu tekutou lepenkou, vemte si rukavice! Tentokrát výrobce fakt ví, proč to tam píše...
4766) Lenka326 (26.03.2012 16:49)
Ireen, tak pod to se můžu podepsat. Od prvního do posledního písmenka
I když zrovna teď bych si něco "malého" sladkého dala
4785) HMR (26.03.2012 17:17)
Bos, radši puchýře od hrábí?
Marcelle: jo, mám stejný problém...